czy jak na koncie #revolut mam np 450PLN i 100 Euro a do zapłaty kartą 120 euro to przejdzie normalnie czy musi być wszystko w jednej walucie?
#pytanie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć czy korzystał ktoś z was z karty kredytowej revolut za granicą do blokady za wynajem samochodu? Szukam jakiegoś jednorazowego rozwiązania, nie mogę znaleźć wypożyczalni, która akceptuje tylko kartę debetowa.

Może ktoś ma inne rozwiązanie?
#banki #podroze #podrozujzwykopem #revolut
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Uranowy_Janusz nie wiem jak to działa od środka, może jak pójdę bezpośrednio do wypożyczalni to zgodzą się jeżeli uda się zablokować kwotę . Jak chce zrobić rezerwację przez portal to wszędzie wymagana jest karta kredytowa, a debetowa jest nie dopuszczalna.
  • Odpowiedz
@Uranowy_Janusz nie wiem jak to działa od środka, może jak pójdę bezpośrednio do wypożyczalni to zgodzą się jeżeli uda się zablokować kwotę . Jak chce zrobić rezerwację przez portal to wszędzie wymagana jest karta kredytowa, a debetowa jest nie dopuszczalna.


@reddesk: Kiedyś wypożyczalnia we Włoszech nie zaakceptowała mi karty Revolut.
  • Odpowiedz
Witam nie wiem czy wiecie ale od jakiegoś czasu Revolut wprowadził super aktualizacje kart płatniczych ułatwiające wygodę w ten sposób ze fizyczne katy są zablokowane i trzeba je wymienić. Wysyłka trwa na tyle długo ze do soboty nie dostanę nowej karty. Natomiast wiecie czy jest możliwość dostania nowej karty wirtualnej?
#revolut
Rustyyyy - Witam nie wiem czy wiecie ale od jakiegoś czasu Revolut wprowadził super a...

źródło: comment_1645557244ibGpICso2S0CWYQ7ObA2PA.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@pekak: Taaa udało mi się to ustalić z supportem, ale sytuacja w której z dnia na dzień nie mogę zapłacić kartą jest dość niekomfortowa
  • Odpowiedz
Jest jakas legitna apka podobna jak #revolut stikte do placenia malych sum za granicą ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś z Was posiada plan revolut metal? Planuję wyjazd do Stanów i zastanawiam się czy nie wykupić tego planu ze względu na dostępne ubezpieczenie (i inne profity). Cenowo wychodzi podobnie do zwykłych ubezpieczalni. Ewentualnie polećcie ubezpieczenie, z których Wy sami korzystaliście.

#ubezpieczenia #usa #revolut
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tfuipan: Jestem multiagentem, Ergo racja jest alko natomiast w link4 tez jest i jest 2 razy taniej, oglnie zależy to od twoich wymagań, kwestia rozmowy, PZU Ogólnie drogie, odezwij się na priv to coś znajdziemy.
  • Odpowiedz
Dzisiejsze aktualizacje:
- Tabela PIT/ZG wyświetla kraje gdzie była strata w celach informacyjnych.
- Dodałem obsługę Opcji na akcje i indeksy dla #interactivebrokers
- Dodałem kilka poprawkę dla sytuacji skrajnych, które skutkowały błędem podczas importu od różnych brokerów.

XTB
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć
#revolut
Ktoś ostatnio wypłacał złotówki (już gotowe na koncie revoult) fizyczna karta w jakimś polskim bankomacie? Nadal do 800 zł bez prowizji?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Używacie DiPocket? Jak wrażenia? Chciałbym odbierać tam przelewy ze sprzedaży. Przelewy po 1500 zł kilka razy w roku.
Aby było bezpiecznie, lepiej zrobić pełną aktywację konta? No bo na tę chwilę mam jedynie kartę plastikową i nigdzie nie widzę nr konta do niej.
#dipocket #revolut #fintech
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanko odnośnie przelewu na revoluta. Mam konto w ING i założyłem sobie ostatnio konto w pln na revolucie. Chcę wykonać pierwszą wpłatę więc dodałem to konto ING do listy powiązanych kont w revolucie ale za każdym razem odrzuca mi płatność. No i co w takim razie robię źle, albo może jest inny sposób za przesłanie cebulionów na konto w Revolucie? pls help
#revolut #banki #ing
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie pobieramy opłat za transakcje kartą w polskiej walucie. Limit jaki możesz maksymalnie ustawić to do wysokości dostępnego salda. Limity znajdziesz w szczegółach swojej karty. W razie pytań napisz do nas na czacie po zalogowaniu do Mojego ING
  • Odpowiedz
Jaki NIEpaństwowy/partyjny bank polecilibyście? Miałem Idea Bank który był perfekcyjny (zero kosztów, wszystkie bankomaty) ale mi go znacjonalizowano i Pekao to dramat w porównaniu do niego.


#finanse #pieniadze #bankowosc #banki #pytaniedoeksperta i #revolut dla zasięgu bo korzystam głównie ale chciałbym mieć w PL nadal jakieś 'tradycyjne' konto z kartą
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach