Korzysta ktoś z Revolut biznes? Mam problem ze zweryfikowaniem konta, nie odpowiada im PDF z ceidg, czym się weryfikowalnością? #revolut
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czemu nie XTB


@mepps: ich model biznesowy to zarabianie na stratach na handlu cfd. Handel akcjami za darmo - to dla nich sposób pozyskiwania klientów na handel CFD, bo na tym są stratni. Czy chciałbyś inwestować long-term przez firmę, dla której jesteś tylko i wyłącznie kosztem?
  • Odpowiedz
#revolut
Z widmem SWIFT nad głową Rosji, jak przenieść swoje akcje z Revolut do innego banku?
Nie wiem czy przez to stracę dostęp do swoich środków
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adamsowaanon: potrzebujesz to w gotówce?
Jak nie to płac normalnie kartą z revolut, na której będziesz miał funty.
Nie wiem jak wyjdzie wypłata bankomatu złotówek, bo tam są już prowizje od 400£ w górę. Więc prościej byłoby zrobić przelew na polskie konto i wypłata z tego konta, co by nie tracić na prowizjach.
Ciężko będzie tobie znaleźć lepszy przelicznik niż na revolut.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: zadzwoń dentysty czy możesz zapłacić kartą. W Polsce da się chyba wszędzie płacić kartą.
Pamiętaj, że jak przyjdzie do wyboru waluty to wybierz funty, co by revolut przeliczył po swoim kursie a nie visy/MasterCard.
  • Odpowiedz
@rohlik: Oki, w takim razie przetestuję ją jak wrócę do domu. (enforce denylist w sensie)

Oczywiście wgrywałem według właśnie tego tutoriala dla samsungów.
Pobrałem najnowszy system w zipie, wypakowałem AP, w aplikacji Magisk go zainstalowałem co utworzyło magisk patched, potem w odinie wybrałem CP, BL, CSC i AP jako magisk patched, włączyłem telefon i root działał, ale... go gubi co jest dziwne naprawdę. Jeszcze rano root działał, telefonu nie restartowałem ani nic
  • Odpowiedz
Jakby ktoś chciał korzystać z #revolut business to dajcie sobie spokój. P------------a się o każdy większy wpływ na konto i żądają dokumentów na wszystko i zawsze coś się im nie podoba. Serio, chyba jedyny biznes jaki można u nich prowadzić to taki który nie zarabia pieniędzy.

#banki #biznes
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach