#gry #rpg #retrogaming #torment

Po latach postanowiłem, że wrócę do gry Planescape: Torment, arcydzieła z gatunku cRPG, którego nigdy nie przeszedłem do końca. Cel - jak najlepsze poznanie gry i historii Bezimiennego. Z tego powodu też gram z cały czas otwartą solucją, nie chcę żeby mnie cokolwiek ominęło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poprzednim razem doszedłem do Dzielnicy Urzędników i obecnie też jestem
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Wegrzynski: zawsze myślałem, że chcąc dobrze poznać fabułę, trzeba koniecznie mieć w drużynie Annę, Niesławę, Dakkona i Mortiego ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Wegrzynski:

- Jak to jest z Vhaliorem i Ignusem? Muszę mieć ich w drużynie czy niekoniecznie żeby potem któryś z nich mnie zaatakował (tak, wiem, że to gdzieś tam później zrobią)?


Nie musisz. Zależnie jest to od Twojej klasy postaci jeśli mnie pamięć nie
  • Odpowiedz
Przypominamy że zapisy na Mirko-Volt #3 wciąż trwają pod tym linkiem https://discord.gg/N88WTSC. Jeżeli natomiast ktoś jest ciekawy jak wyglądają przykładowe sesje na serwerze to zapraszamy do obejrzenia tego filmu, z udziałem jednych z najlepszych graczy Re-Volta w Polsce!
https://www.youtube.com/watch?v=JPdPphPQ_mI

#retrogaming #gry #mirkovolt #grajzwykopem #revolt #pcmasterrace
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z tego co pamiętam to Neverhood był dodawany masowo jako gratis przez Microsoft. Dlatego tak powszechnie występuje bez bigboxa. Gdybyś miał wersję sklepową to pewnie parę złotych była by warta. Też mam wersję z takiego rozdawnictwa, ale była w foliowej kopercie.
Jak to mówią rynek zweryfikuje. Wystaw, to się przekonasz za ile kolekcjonerzy są skłonni kupić. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Hej retro murki.
Mam niedokońca (?) czarnobiały obraz na Commodore 64. ALE! Tylko jak mam wpiętego blackbox'a 3. Bez rozszerzenia obraz jest normalny, po włożeniu BB3 robi się szary ale jak zmienię kolor (SHIFT+numeryczna) to kolory są zakłamane ale się zmieniają. Sprawdzałem na dwóch różnych C64, na dwóch różnych zasilaczach, na dwóch różnych kablach do TV i na dwóch różnych TV. Podejrzewam że BB3 jest problemem ale działa normalnie, wszystkie komendy "dodatkowe"
Surfer328 - Hej retro murki.
Mam niedokońca (?) czarnobiały obraz na Commodore 64. A...

źródło: comment_1622220815IbdvApDZmnbyQO7A6ct5gc.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@winsxspl: Pamiętam, jak mi to kolega na początku lat 90. pokazał na Amidze. Ja, commodorowiec, jak usłyszałem dźwięk podpięty pod wielkie kolumny ich wieży, i zobaczyłem grafikę, miałem oczy na wierzchu.
Dla mnie odrobinę za szybka była, ale szło się do tego przyzwyczaić. Mam na Steam i lubię czasem do niej wracać.
  • Odpowiedz
Kolejna gra, w którą zagrywałem się dłuuugie godziny na A500 :)

RUFF 'N' TUMBLE

Ruff 'n' Tumble to zręcznościowa gra platformowa. Główny bohater biega, skacze, pływa (zalane wodą jaskinie w drugim świecie) i strzela przez cztery pasjonujące etapy. Eksterminuje Tinheadowców przy pomocy naboi, lasera, miotacza ognia i rakiet. Aby ukończyć etap należy zebrać określoną ilość kulek (zielonych, niebieskich, czerwonych, a czasem można znaleźć też trzy specjalne kulki, które dają razem wszystkie wymagane kulki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ależ mi ta gra przynosi wspomnień... Grałem na A500 od najmłodszych lat, wtedy, gdy jedyne słowa po angielsku które znałem to było Player i Made in China ( ͡° ͜ʖ ͡°)

LOTUS TURBO CHALLENGE 3

Ostatnią odsłona popularnej początku lat dziewięćdziesiątych serii wyścigowej, w których możemy pojeździć trzema samochodami marki Lotus. Zasiadamy za kierownicą jednego z trzech model: Esprit S4, Elan SE i M200.

Istnieją dwa tryby rozgrywania wyścigów: jazda na czas
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#retrogaming #dziecinstwo

Mirki pilna sprawa xD Dosłownie dzisiaj przyszła mi do głowy jedna z gier wczesnego dzieciństwa, że tak to ujmę Generalnie nie wiele pamiętam, ale mam pewne przebłyski. Wiem, że akcja działa się chyba w operze/teatrze. Głowny motyw to była muzyka. Pamiętam byli jacyś bohaterowie, jakieś scenki. Można było wydobywać chyba dźwięki z różnych instrumentów o ile dobrze pamiętam... Nie wiem, czy w grze była jakaś specjalna
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach