Poznajcie trasy na nadciągający turniej Re-Volt! Spróbuj swych sił i zdobądź nagrody ufundowane przez @foxgames oraz @SAVIO_multimedia !!!
Uwaga: Nagroda ufundowana przez organizatora zabawy trafi do losowego uczestnika, któremu nie uda się wywalczyć nagrody na torze!

#gry #mirkovolt #staregry #retrogaming #technologia #grajzwykopem #revolt #pcmasterrace #gimbynieznajo
MirkoVolt - Poznajcie trasy na nadciągający turniej Re-Volt! Spróbuj swych sił i zdob...

źródło: comment_1621163013RPqHwF3IVxmmGfJ6Pm9SoZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kto uważa, że Heroes II to najlepsza część daje plusa a reszta... Nie wiem, niech ma miły wieczór. Według mnie dwójka to najlepsza część przez klimat prostoty i starości( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdro dla wszystkich hirołsowiczów! Wczoraj różowa zdobyła zamek HellGate przede mną ( ͡° ͜ʖ ͡°) #retrogaming #heroes2 #heroes2 #gry
f.....z - Kto uważa, że Heroes II to najlepsza część daje plusa a reszta... Nie wiem,...

źródło: comment_1621024185zEGZrydwjQoGsOxF9Yk31M.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do grona sponsorów Mirko-Volt 3 dołączył właśnie właściciel marki Savio - producent sprzętu gamingowego i nie tylko!
@SAVIO_multimedia <-- wejdźcie i sprawdźcie co mają do zaoferowania, i pamiętajcie o turnieju już za miesiąc!

#gry #mirkovolt #staregry #retrogaming #technologia #grajzwykopem #revolt #pcmasterrace #gimbynieznajo
MirkoVolt - Do grona sponsorów Mirko-Volt 3 dołączył właśnie właściciel marki Savio -...

źródło: comment_1620982498s1zK1i8B8J9mGmCMFmOmog.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zjembigos:
Musiał iść do normalnej pracy, bo ludzie z AVGN nie płacili mu za występy na kanale.
Obecnie tworzy muzykę i kręci filmy dla KEF, brytyjskiej firmy produkującej głośniki:
  • Odpowiedz
W dzisiejszym filmie 2 gierki - KKnD czyli "Krush, Kill 'n' Destroy", jeden z chyba mniej znanych klonow Command and Conquer oraz przygodowka Lighthouse od Sierry. W demko KKnD gralo mi sie bardzo przyjemnie, jest dostepna tylko jedna misja, ale czuje ze gdyby bylo wiecej pewnie ogralbym wszystko :D Drugie demo to tak naprawde zapowiedz, wiec nie ma za duzo do pokazania. Generalnie uwielbiam te klimaty tych pierwszych gier przygodowych wykorzystujacych rendery
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najtańsza (?) dopałka do Amigi czyli PIStorm + A500 + RaspberryPI, który emuluje 020, RTG, HDD oraz 256MB RAM, trochę testów.

Sam PiStorm jest płytką adaptera przeznaczoną do sparowania z Raspberry Pi Model 3A+. Wchodzi ona w gniazdo DIP i działa zamiast procesora, ale funkcjonalność może być rozszerzona poza prostą emulację procesora.

Podczas gdy PiStorm powinien działać z każdym 16-bitowym systemem 68000 z gniazdem DIP, linie FC nie są obecnie obsługiwane prawidłowo i nie
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miał ktoś kiedyś styczność z tym tytułem? Więcej szczegółów w artykule na oficjalnej Wiki. Niestety nigdzie nie znalazłem działającego linka, ale jeśli komuś chce się bawić w wykopki to byłbym wdzięczny
https://nfs.fandom.com/wiki/Need_for_Speed:_Top_Speed
#needforspeed #nfs #gry #retrogaming #lostmedia
jedlin12 - Miał ktoś kiedyś styczność z tym tytułem? Więcej szczegółów w artykule na ...

źródło: comment_1620678373az36wtFbMnzoFxUM6kHrNw.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jedlin12: Need for Speed: Top Speed is an online-only promotional game based on Need for Speed: Porsche Unleashed, released on October 1, 2002 as part of EA Pogo and America Online's online-only AOL Games' First Play programming initiative

Może Need for Speed: Top Speed is an online-only promotional game based on Need for Speed: Porsche Unleashed, released on October 1, 2002 as part of EA Pogo and America Online's online-only
  • Odpowiedz