Nie trzeba chyba nikomu tlumaczyc czym byl tomb raider dla rozwoju gier TPP pod koniec lat 90'. W tym filmie ogrywam go na starej maszynie z epoki, jesli chcecie zobaczyc jak chodzil na Pentium 200 MMX razem z 8 megowa karta graficzna to zapraszam do ogladania :) Na pierwszej pozycji w filmie zeby leciec mimo wszystko chronologicznie jest inna strzelanka (Skynet) ktora wyglada calkiem spoko, ale zestawiona z takim tomb raiderem wypada
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@spoxman: mnie bardziej sterowanie wkurza, kamera pracuje jako tako ale zeby np obrocic sie i przejsc w lewo to duzo czasu sie traci zanim gra zalapie o co chodzi. ja widzialem kiedys jak ktos gral i mnie nie porwalo, za bardzo bylem przywiazany do herosow albo settlersow czy gier rpg. Zreszta nadal tak jak, ogrywam to wszystko glownie z nostalgii i widze ze duzo nie stracilem w sumie ^^
  • Odpowiedz
Szukam 'dziwnych' gier z okresu późnych lat 90/początku 2000, które wymykają się standardowym ramom gatunkowym. Generalnie gier, które dzisiaj już by raczej nie powstały, np.: Bad Mojo (zostajecie zmienieni w karalucha i musicie rozkminić dlaczego), Sąsiedzi z Piekła Rodem (symulator reality TV, w którym prankujemy sąsiada), Sheep (zręcznościówka w zaganianie kosmicznych owiec), Katamari Damacy (toczymy kulę jak żuk gnojarz), Mr. Mosquito (tak, latacie komarem, dokładnie o tym jest gra), Seaman (hodujemy rybę
Goryptic - Szukam 'dziwnych' gier z okresu późnych lat 90/początku 2000, które wymyka...

źródło: comment_1622030753qsoooG9Wx1YQfZbrZfBOEa.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dawno niczego nie postowałem, może to naprawię( ͡° ͜ʖ ͡°)
W każdym razie, przez ostatni rok (z przerwami), w wolnym czasie, zajmowałem się tworzeniem własnego epizodu do pierwszego "DOOMa". Wiele elementów zostało już dopracowanych i uważam, że wkrótce będę mógł udostępnić finalną wersję.
Oto "The Descent of Evil" - zajmuje sloty epizodu pierwszego, ale ma jeszcze 3 dodatkowe poziomy, dostępne za pomocą kodów. Jest to epizod do zagrania
K_TOVA - Dawno niczego nie postowałem, może to naprawię( ͡° ͜ʖ ͡°)
W każdym razie, p...

źródło: comment_1621948283qaN3u2EC9UsB4RrEoT8fYh.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@K_TOVA: nie wiem, może jestem za głupi ale utknąłem na drugiej mapie po aktywacji przełącznika który nie wiadomo co robi, przeszukałem okolicę ale nic się nie zmieniło. Klasyczna bolączka Dooma, człowiek ciągle się gubi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@K_TOVA: nie nie, chodziło o przełącznik w kształcie czaszki. Trochę mi zajęło zanim znalazłem ten niebieski klucz który po prostu sobie leżał niedaleko niebieskich drzwi, był strasznie słabo widoczny (a raczej można było pomylić z butelką)
  • Odpowiedz
Witam, chciałbym się "pozbyć" takich oto takich perełek, wersje na gba to full komplet razem z instrukcjami, patrząc na ceny jakie potrafią osiągąć za granicą to myślę, że jeden pięć dziewięć za sztukę to naprawdę dobra okazja, a nie mam głowy do zabawy w zagraniczne aukcje*
*do wyszukania na allegro lokalnie i allegro :)
#nintendo #retrogaming #gry
xiv7 - Witam, chciałbym się "pozbyć" takich oto takich perełek, wersje na gba to full...

źródło: comment_1621799582acMDuD44KYIBksdYw4mSSS.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zacząłem grać w Icewind Dale EE na Androidzie. Trochę mały interfejs ale gra się nieźle.
Mam problem z rozmowami.
Do rozmów przygotowałem postać paladyna o maksymalnej charyzmie i początkowo zajmował on drugi slot w drużynie. Dla łatwiejszego prowadzenia rozmów przełączyłem go na pierwszą pozycję (domyślną dla rozmówcy), a mimo to ZAWSZE w rozmowach z głównymi npc'ami postać przedstawia się jako poprzedni lider (wojownik bez charyzmy) i ton rozmowy również jest prowadzony jako wojownik.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nadaske:
Z innej beczki, nie pamiętam jak w pierwszej części Icewind, ale w drugiej jeśli rozmawia paladyn to często odmawia nagrody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Trique: było było tak, faktycznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No nic, daleko nie doszedłem, więc zacząłem od nowa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Witam szukam gry na Atari albo jej nazwy. Chodziłosię dzieckiem z mieczem(tak to pamiętam) , zabijało węże i inne potwory na planszy był sklepik w którym można było coś kupić, w finałowej planszy był smok do pokonania. Postać była widoczna z profilu . Tylko tyle zapamiętałem .
#atari #90s #amiga #retrogaming
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nagroda zasponsorowana przez organizatora dla losowego gracza, który weźmie udział w turnieju, a nie uda mu się zdobyć nagrody wywalczając na torze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Blank - gra karciana w której to Ty tworzysz zasady!
Opis: https://www.rebel.pl/gry-planszowe/blank-106666.html

#retrogaming #gry #mirkovolt #pcmasterrace #grajzwykopem #revolt
MirkoVolt - Nagroda zasponsorowana przez organizatora dla losowego gracza, który weźm...

źródło: comment_16216838304zdFH08nr5QaLJPfNLSWyo.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach