W odniesieniu do tego znaleziska https://www.wykop.pl/link/6115277/mirko-volt-3-turniej-w-re-volta-z-atrakcyjnymi-nagrodami/

Organizujemy losowanie jednej z nagród oferowanych przez naszych sponsorów wymienionych w znalezisku. Losowanie zostanie przeprowadzone spośród osób które zaplusują ten post, i wykopią znalezisko. Plusować i wykopywać można do 12 czerwca tj. pierwszego dnia turnieju, a losowanie odbędzie 13 czerwca po finale. Zielonki tym razem nie out ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#retrogaming #gry #rozdajo #mirkovolt
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślę, że najgorsze jest to pierwsze podejście, gdzie nie wie się jak mocno naciskać przyciski i co jest dalej
  • Odpowiedz
Ogrywam dzisiaj demo Realms of the Hauting. Jest to polaczenie gry doomopodobnej z elementami przygodowki i duza iloscia przerywnikow filmowych, jak dla mnie bardzo fajne polaczenie. A na deser trailer do pierwszej czesci Red Alert. Oba dema mozna bylo znalezc na pierwszym covercd z 8 numeru cd-action z 1997 roku.
#retrogaming #retro #staregry #nostalgia #cdaction
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@farara: bardzo fajny materiał ale cholera jasna, ziomuś po angielsku nie wymawiający "r" od razu kojarzy się z Żywotem Briana i Piłatem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz