Wpis z mikrobloga

Ależ mi ta gra przynosi wspomnień... Grałem na A500 od najmłodszych lat, wtedy, gdy jedyne słowa po angielsku które znałem to było Player i Made in China ( ͡° ͜ʖ ͡°)

LOTUS TURBO CHALLENGE 3

Ostatnią odsłona popularnej początku lat dziewięćdziesiątych serii wyścigowej, w których możemy pojeździć trzema samochodami marki Lotus. Zasiadamy za kierownicą jednego z trzech model: Esprit S4, Elan SE i M200.

Istnieją dwa tryby rozgrywania wyścigów: jazda na czas i system pucharowy. W pierwszym z nich, trasa podzielona jest na kilka odcinków. Żeby wygrać wystarczy przejechać każdy z nich w określonym czasie. Drugi tryb to walka o jak najlepszą lokatę. Wyniki z poszczególnych tras kumulują się, dzięki czemu po zakończeniu zmagań można zobaczyć, kto prezentował największy poziom. Dodatkowym utrudnieniem w systemie pucharowym jest konieczność tankowania pojazdu. Można to robić w prowizorycznym pit-stopie, który ulokowany jest zawsze na początku każdego. nowego odcinka trasy.


Gra została wydana również na inne platformy, takie jak PC, Atari czy Sega Mega Drive.

A Wy graliście w Lotusa?

#retrogaming #staregry #gry #amiga #winsxswspomina
  • 6