Wpis z mikrobloga

@winsxspl: Mam pc sprzed 10 lat i brauje mu tylko gpu. Problemem jest wygoda. Taka malinka jest mobilna, nie ciągnie tyle prądu, bootuje się praktycznie od razu. Domyślnie ma być pod TV. PC za to uciągnie dolphina i może nawet PCSX2 jak coś lepszego znajdę. Dlatego nie wiem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cierpienie z drugiej strony PC może służyć jako maszynka do dosboxa jednocześnie, gier z ery 9x czy XP. Ja bym zaryzykował jednak to, malinka niby fajna i w ogóle, ale jak to ARM - potrafi się przydusić przy najgłupszych rzeczach
  • Odpowiedz
PC za to uciągnie dolphina i może nawet PCSX2 jak coś lepszego znajdę. Dlatego nie wiem.


@Cierpienie: masz jeszcze często tanie takie małe pcty jak np lenovo thinkcentre tiny albo jakieś tam delle.
  • Odpowiedz
Mam pc sprzed 10 lat i brauje mu tylko gpu.


@Cierpienie: Jak nie masz GPU to kup jakiś najtańsze PCIe z HDMI. Będzie i tak lepsze od tego co znajdziesz w Pi4. Takiego Radeona HD 3450 można znaleźć już za 13 zł, niestety tylko z Display Port więc będzie potrzebna dodatkowa przejściówka. Ogólnie sytuacja z jakimkolwiek GPU z HDMI jest delikatnie mówiąc trudna. Najtaniej jaki znalazłem kosztował 80 zł. Przesada.
  • Odpowiedz
@detalite: w tamtym tygodniu kupiłem HD 4550 (Sapphire z DVI, D-Subem i HDMI, nie żadne chinskie wynalazki typu DMS-59 czy DP) za 22 zł bodajże, wszystko się da, jeśli się chce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz