Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum
okti325
- 1

gorobei
via Wykop- 0
@okti325: tak było zawsze. Tylko warto dotrzymywać słowa gdy się je dało i nie należy robić krzywdy niewinnym.


LisekUrwisek
via Wykop- 0
@okti325: Niekoniecznie, ale bez odpowiedniego poziomu asertywności ciężko być zaradnym :D To nie oznacza, że musisz być chamem czy cwaniakiem.
- 45
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@jan-kosss: hahah idealnie podsumowane i to smutne ale tak właśnie jest
@CloudSpanner: pewnie dlatego, że i z masą mają powodzenie wśród gości kilka lig wyżej
#rozowepaski #zwiazki #tinder #redpill #milosc
Dochodzę do wniosku po latach starań, że jeśli nie macie wysokiego statusu/dobrze nie zarabiacie najlepiej w modnej pracy która dodaje wam statusu bycia "cool" to żadne dbanie o siebie, dobry wygląd, bycie miłym, zgodność charakterów nic i tak to nie da i 99% dziewczyn i tak was oleje.
Zrobiłem wszystko, siłownia, dobry ubiór, bycie miłym, spotkałem dziewczyne
Dochodzę do wniosku po latach starań, że jeśli nie macie wysokiego statusu/dobrze nie zarabiacie najlepiej w modnej pracy która dodaje wam statusu bycia "cool" to żadne dbanie o siebie, dobry wygląd, bycie miłym, zgodność charakterów nic i tak to nie da i 99% dziewczyn i tak was oleje.
Zrobiłem wszystko, siłownia, dobry ubiór, bycie miłym, spotkałem dziewczyne
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MarekKucharz: "Zrobiłem wszystko, siłownia, dobry ubiór, bycie miłym, spotkałem dziewczyne która ma podobne zainteresowania do moich i mamy taki sam charakter, to nic nie znaczy i tak zostałem olany."
Nie. Po prostu jesteś brzydki (blackpill) ¯\(ツ)/¯
Tyle i aż tyle.
Nie. Po prostu jesteś brzydki (blackpill) ¯\(ツ)/¯
Tyle i aż tyle.
@krystian-stepaniak: NATURA
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@krystian-stepaniak: może i zakolak ale pewnie ponad 180cm ma i z twarzy całkiem średni czyli na dzisiejszym rynku taki poziom laski 0/10 w porywach bezdzietnej ale raczej z dzieckiem
@krystian-stepaniak: It's over
- 149
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 92
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 186
@lord-nihilus: to nie jest podżeganie do przestępstwa? Pod imieniem i nazwiskiem
Coraz lepsze te samice w kuloldstanie
Coraz lepsze te samice w kuloldstanie
@lord-nihilus: widzisz jak to działa, jak kobiecie się coś nie podoba to może usuwać ciąże i okłamywać faceta, a w drugą stronę to już nie można. Ma być tak jak kobieta chce i koniec kropka. I dlatego żyjemy w cuckoldstanie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@lord-nihilus: jak bez dziecka to towar premium
- 7
@1-1-1-1: no ale to logiczne, że kobiety szukają najlepszej opcji. Dlatego coraz mniej kobiety wychodzi za mąż albo wychodzą ale późno np w wieku 30+ lat, bo cały czas jest wystawianie siebie na aukcji i czekanie na jak najlepszą ofertę.
- 12
źródło: 1000007212
Pobierz@styxu: 20 latek to i tak młodzian, teraz znaczna część facetów koło 30 i po ma zerowy kontakt z kobietami.
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 139
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 84
@tomwick55:
Ale i tak pożądania nie będzie. Będzie tylko dojenie kasy, lans, i dawanie pieroga Alvaro - trenerowi personalnymi, czy jakiemuś czyścicielowi basenów.
To już lepiej aby chłop chodził na divy.
Ale i tak pożądania nie będzie. Będzie tylko dojenie kasy, lans, i dawanie pieroga Alvaro - trenerowi personalnymi, czy jakiemuś czyścicielowi basenów.
To już lepiej aby chłop chodził na divy.
konto usunięte via Wykop
- 48
@duzy_gracz:
Bez pożądania nie będzie miłości. Po cholerę trzymać takiego garba w postaci kobiety skoro brak uczucia? To uwłaczające godności faceta. A jak romantyk, który liczyłby na kochającą drugą połowę do końca swoich dni, to pozamaitane.
Bez pożądania nie będzie miłości. Po cholerę trzymać takiego garba w postaci kobiety skoro brak uczucia? To uwłaczające godności faceta. A jak romantyk, który liczyłby na kochającą drugą połowę do końca swoich dni, to pozamaitane.
Kurdem oglądałem profesora jakieś 5 lat temu i teraz odpaliłem sobie jego filmik. Powiem szczerze że chyba mu trochę pociąg odjechał i o ile w starszych odcinkach ładnie redpillowo tłumaczył julczyska i content top był, to teraz większość filmiku to rzucanie inwektwami trochę czuć między wierszami frustracje a same filmy są jakieś takie mdłe
#redpill #szarpankizzyciem
#redpill #szarpankizzyciem
@PozdroMleczny: może się weźmie za siebie
@PozdroMleczny: oglądam go od samych początków, zanim zaczął dostawać bany na YT na kolejne konta. Teraz to już nie to samo. Z pewnością liczył kiedyś, że wybije się z contentem i będzie spoko monetyzacja, a nic takiego nie nastąpiło. Czas płynie nieubłaganie i będzie równia pochyła.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 3
@mirko_anonim: Pod warunkiem, że naprawdę jesteś przeciętny w każdej sferze. Przeciętny wzrost, przeciętna twarz, przeciętne wychowanie, psychika etc. Ktoś taki nie jest w złej sytuacji moim zdaniem. Problem w tym, że większość mężczyzn przynajmniej w jednym aspekcie jest poniżej przeciętnej- mają np. dobre zarobki, ale słabą twarz. Zgadzam się z Anglikiem od wafli, że jesteś tak mocny jak twój najsłabszy punkt. I w tym sensie rzeczywiście jakieś 80% mężczyzn jest

@Eldon_Tyrell: Jak zapewne Pan zauważył, materiały udostępniane w języku obcym, bez tłumaczenia, charakteryzują się nawet o około 90% mniejszym odzewem, w tym liczbą reakcji („plusów”).
- 0
@klinQQ:
Ray-Ray:
Co jest z tobą, Bundy? Nadal nie masz dość „krągłości” w swojej diecie? Obijamy cię, a ty wciąż wracasz po więcej. Dlaczego? Dlaczego to
Ray-Ray:
Co jest z tobą, Bundy? Nadal nie masz dość „krągłości” w swojej diecie? Obijamy cię, a ty wciąż wracasz po więcej. Dlaczego? Dlaczego to
Siema,
Używał ktoś #minoxidil i zauważył po jakimś czasie negatywne zmiany, np. ze wzroskiem, albo czymkolwiek innym? Mowa głównie o miejscowym (w tym tryskaczu). Nic szczególnego, ale ostatnimi czasy miałem wrażenie, jakby w prawym oku mi się lekko zamazywało chwilowo, lecz może to moje doszukiwanie się. Stosuję już chyba z półtorej roku 5%.
#minoxidil #lysienie #looksmaxing #wlosy #broda #redpill
Używał ktoś #minoxidil i zauważył po jakimś czasie negatywne zmiany, np. ze wzroskiem, albo czymkolwiek innym? Mowa głównie o miejscowym (w tym tryskaczu). Nic szczególnego, ale ostatnimi czasy miałem wrażenie, jakby w prawym oku mi się lekko zamazywało chwilowo, lecz może to moje doszukiwanie się. Stosuję już chyba z półtorej roku 5%.
#minoxidil #lysienie #looksmaxing #wlosy #broda #redpill
@Megawonsz_dziewienc
Po przeszczepie i tak musisz brać finasteryd i/lub minoxidil ¯_(ツ)_/¯
@Rozmemlany: te pieniądze co zmarnowałeś na te chemię, mógłbyś zainwestować w przeszczep włosów w Turcji. Nie dość że efekt natychmiastowy to widoczny, a nie jakieś pryskanie magicznym płynem który nic nie daje
Po przeszczepie i tak musisz brać finasteryd i/lub minoxidil ¯_(ツ)_/¯
te pieniądze co zmarnowałeś na te chemię
@Megawonsz_dziewienc: przecież to kosztuje 20 zł na miesiąc xd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ja-jesio-ne: Na tej fotce to te laski mialy pewnie wiecej szacuknu do Ciebie niz do tych spermiarzy ktorym pewnie nawet nie odpisywaly
@ja-jesio-ne:
huop co wymyślił negi przed puasami z ameryczki, a mówią, że polacy nie mają zdolnych ludzi.
huop co wymyślił negi przed puasami z ameryczki, a mówią, że polacy nie mają zdolnych ludzi.
- 5
Szanowne Mirki, Drodzy Rodacy.
Mamy problem. Nie z dzietnością, nie z mężczyznami, ani nawet nie z relacjami.
Przez lata nasi (reprezentujący zachodnią cywilizację) dziadkowie, następnie rodzice, a później my, byliśmy słabi. Oni nadali kobietom przywileje, a nasi rodzice i my stworzyliśmy technologicznie nowy świat, w którym ich najbardziej negatywne cechy charakteru (wcześniej hamowane np. przez trudności z szybką komunikacją na duże odległości, ograniczoną liczbę opcji) zostały spuszczone ze smyczy (co okazuje się być może
Mamy problem. Nie z dzietnością, nie z mężczyznami, ani nawet nie z relacjami.
Przez lata nasi (reprezentujący zachodnią cywilizację) dziadkowie, następnie rodzice, a później my, byliśmy słabi. Oni nadali kobietom przywileje, a nasi rodzice i my stworzyliśmy technologicznie nowy świat, w którym ich najbardziej negatywne cechy charakteru (wcześniej hamowane np. przez trudności z szybką komunikacją na duże odległości, ograniczoną liczbę opcji) zostały spuszczone ze smyczy (co okazuje się być może
źródło: grok_1767372982396
Pobierz- 49
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
konto usunięte via Wykop
- 19
@Rajbond: ja mam wyższe, jestem oczytany i mam hajs, ale mam brzydki ryj xD























