no przyznam że taka bzdura że aż prychłem.

Ludzie sowieccy indywidualistami XD zabalsamowany Lenin się w mauzoleum przewraca.

@thorgoth:
To jest prawda. Skrajny indywidualizm to atomizacja społeczeństwa, a pojedyncza jednostka lub mała rodzina nie ma szans w starciu z instytucjami. No chyba, że trafi się skrajnie silna jednostka, ale nie mówimy tu o jednym na stu.
Więc taki indywidualista może sobie realizować swój indywidualizm, ale w ściśle określonych ramach, a
  • Odpowiedz
I atomizacja jest pozytywnym zjawiskiem, nawet dziś.

A poszerzanie tych ram ma ładną nazwe - wolność.

I ja właśnie po tej stronie się opowiadam.


@thorgoth:
Tylko zrozum, że to
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@styxu: przecież w dawnych czasach tak było, facet brał odpowiedzialność za babę ale ona była dziewicą, urodziła mu dzieci, gotowała i sprzątała więc taki układ miał sens. W dzisiejszych czasach kobiety chcące takiego układu nie mają już nic do zaoferowania.
  • Odpowiedz
@styxu: chętni się znajdą, ale wątpię, że ona ich będzie chciała. Mężczyźni, którzy ją interesują są już dawno zajęci albo zabawiają się z młodszymi, it's over dla baby XD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yorimo: blackpill to jest looksmaxing wiec chuopy raczej zrobili co mogli ale dalei nic z tego nie maja bo 170cm nie przeskoczysz bez robienia z siebie kaleki i wydania 200k+ a i tak 178cm wiele nie zmieni.
Zapomniales wrzucic swojego kursu pua za 10k ale promka do polnocy -90% a pozniej usuwam strone z internetu XD
  • Odpowiedz
@rozdartapyta: dobrze pisze ty chora mizoginistyczna zaślepiona groomerem kobieto!!!!! WIEK ZGODY TO POWINNO BYĆ MAX powtarzam MAKSYMALNIE CZTERY LATA. Bo to chłop manipuluje biednymi niewinnymi kobietkami, to przez nich się tak puszczają po klubach bo w końcu ktoś musi je wykorzystywać!
  • Odpowiedz
Nie no normalnie jakiś mirek by ją zostawił tak o po pół roku pisania XD Jak się przeciętnemu a już w ogóle poniżej przeciętnemu facetowi by trafiła zainteresowana nim różowa to by i nawet 1000km do niej jeździł
  • Odpowiedz
Wchodzi chłop do sklepu z redpillem.
Sprzedawca pyta:
- Co podać?
- A co jest?
- Peak SMV, halucynacje z niedoruchania, konpromitacja na rynku matrymonialnym, bezskuteczny grind oraz trzymanie ramy.
- To ja poproszę peak SMV.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: ale wiesz, że dzisiaj większość lasek brzydkich, otyłych nie chce facetów ze swojej ligi tylko szukają modela? Większość omawianych postów na tagach pochodzi od zwykłych julek na poziomie wyglądu przeciętnego faceta, a one na przeciętnych facetów nie zwracają uwagi
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: przecież masz różne niszowe internetowe społeczności począwszy od tych aspirujących do bycia na jakimkolwiek merytorycznym poziomie, aż po indywidualne chorągiewy które wyczuły w tym łatwy hajs czy zasięgi.

Zaraz ci powie że to z tobą jest problem, grube jest piękne i to ty masz się starać. U nas taka solidarność nie funkcjonuje i


temat wałkowany wiele razy. kobiety i faceci mają inne strategie matrymonialne które mają swoje korzenie w
  • Odpowiedz
@mindy-moo:

Po co wy sobie robicie kompleksy?


nikt sobie nie robi kompleksów na własne życzenie. niscy faceci nie biczują się dla beki, tylko są biczowani przez życie za każdym razem gdy laska ich olewa bo są za niscy albo widzą gdy laski piszą "+180 albo nie pisz" albo gdy ktoś nie okazuje im szacunku tylko dlatego ze są niscy. przestań zwalać winę na ofiary.

jedyne co jest toksyczne w temacie
  • Odpowiedz
@jan-kosss:

Tak działa borderline!
Polecam książkę "Nienawidzę cię! Nie odchodź!".
Kobiety z borderem mają w ciągu dnia takie jazdy, że może cię wyzywać, a za chwilę błagać aby jej nie zostawiać. Kobiety z borderem bardzo boją się, że ich je opuści.
  • Odpowiedz