trzymam cynicznie kciuki za feministki że do końca zaorają redpillaków


@Rajbond:

A jak już myślą że wygrały i zatykają różową flagę na Reichstagu, wtedy ja cały na biało wciskam atomowy guzik ELIGARYTARYZMU!
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yorimo:

najlepsze lata i atrakcyjność chłopa połączona z doświadczeniem... Jest po 30. Pozyjecie, zobaczycie


Ja widzę że największe branie u samic mają przystojne chady i oskarki do max 25 roku życia. Wystarczy połazić po klubach i tam takie baby 30+ "po ścianie" same się do takich łaszczą po ruchańsko i to często będąc żonate z takim właśnie podstarzałym smalcem alfa któremu w domu dają raz na dwa miesiące przy zgaszonym
  • Odpowiedz
✨️ Jak wyjść z przegrywu? Moje sprawdzone metody
#wychodzimyzprzegrywu #redpill #rozwojosobisty #psychoterapia #psychologia #looksmaxing

Zbliża się nowy rok, więc zapewne postanowieniem wielu z was będzie wyjście z przegrywu. Na swoim przykładzie mogę powiedzieć wam co zadziałało u mnie. Nie jest to uniwersalna recepta więc poszczególne kroki dostosujcie do swojego problemu, ale może będzie to dla kogoś inspiracja. Obszary rozwoju są dla
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zbliża się nowy rok, więc zapewne postanowieniem wielu z was będzie wyjście z przegrywu.


@mirko_anonim: coś mi się zdaje, że Ty nawet obok niego nie stałeś tj. jeśli jakoś życia składa się np. z 10 statystyk postaci to ty wszystkie poza powodzeniem u lasek miałeś 6/10 czyli przeciętne albo lekko powyżej i tyle

gro osób nie ma siły na zmiany lifestylu, bo nie widzi realnych zmian na lepsze tj. lepiej
  • Odpowiedz
Co innego jak ktoś nigdy nawet znajomych nie miał, ma jakieś wielkie traumy itd. to już poziom hard ale o zdrowie psychiczne zawsze warto zadbać i zrobić z tego punkt wyjścia


@mirko_anonim: to prawda ja mogę powiedzieć jedynie na swoim przykładzie że po 30 roku życia zwyczajnie mi zbrzydło to stawanie na głowie i gonienie za sukcesem z kobietami - głównie dlatego, że realnie NIE WIEM gdzie niby miałbym je poznawać

nie
  • Odpowiedz
Jak chcę sobie poprawić humor, to włączam na YT podcasty o problemach rozwodowych, zdradach, wysokich alimentach. Od razu jest uśmiech na twarzy, że mnie to ominęło, bo jestem starym kawalerem.

#redpill #blackpill
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ziomgaltestowy to jest przykład zza granicy. Ja znam podobny przypadek w Polsce. Laska 30 lat chodzi na randki z Tindera i ma setki kandydatów, ale żaden jej nie pasuje. Jeden za niski, drugi za chudy, trzeci za gruby, czwarty za łysy… a to jest dopiero etap samego wyglądu, gdzie ona się nie może zdecydować. A gdzie dopiero jakieś zgranie charakteru? Albo jak znajdzie tego idealnego z wyglądu i charakteru ale się
  • Odpowiedz
@Sakon72: Z tej historii można jedno wywnioskować - byłeś niewidzialny już wtedy. Charakter kształtuje się jak na twój fenotyp reagują inni ludzie, nie masz silnych genów więc nie byłeś zadziwiająco nudny gościem (w domyśle przystojnym). Gdybyś był ładny to tego wpisu nie byłoby.
Ludzie reagowali na ciebie obojętnie więc co trudno mówić - postrzegany jak narzędzie, klasyczne miejsce normika albo sub5. Zgodnie z hipotezą sprawiedliwym światem to byłeś uważany jako
  • Odpowiedz
@karokrakow: Op jest trollem, który udaje oszukanego przez redpilla generując swoje wpisy za pomocą AI.

Przykładam teraz swój prywatny filtr do sytuacji, ale sama przeszłam przez zbliżony problem.

Problem kobiet nie jest zbliżony do problemu mężczyzny. xD Kobietę zawsze ktoś uratuje i kobieta zawsze sobie szybko kogoś znajdzie- musi tylko chcieć i niestety obniżyć wymagania dla potencjalnego partnera do realnych wymagań i zmniejszyć oczekiwania. Facetowi z dołu to nic nie
  • Odpowiedz
Czasami dziwię się ludziom, którzy patrzą na swoje życie wyłącznie w perspektywie odległej przyszłości, uzależniają swoje szczęście od posiadania drugiej połówki, odkładają plany na później i czują silną presję, żeby jak najszybciej się "ustatkować" (małżeństwo, dzieci, kredyt) zamiast żyć teraźniejszością będąc singlami. Macie podobne podejście?

#przemyslenia #single #redpill #blackpill #samotnosc #zwiazki

Jakie podejście najbardziej do Ciebie pasuje?

  • Myślenie o przyszłości, założeniu rodziny 27.4% (23)
  • Życie pełnią życia, tu i teraz 22.6% (19)
  • Brak presji związanej z przyszłością, równowaga 46.4% (39)
  • Inaczej (komentarz) 3.6% (3)

Oddanych głosów: 84

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach