Zgadzam się z opinią kobiet na temat pilli i manosfery.

...

Najtrudniej poradzić sobie z przemijaniem. Na tagach często przewijają się żarty o ścianie czy peaku SMV - odnoszą się bezpośrednio do naszej nietrwałej egzystencji i konsekwencji upływu czasu.

Jednym
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A w swoim własnym gronie pillowcy podgryzają, podkopują, jeden drugiego utopiłby w szklance wody, cieszą się z niepowodzeń innych, strzelają fochy, są rozemocjonowani, wypierają swoje kompleksy i schizy za pomocą ego top.


@Fala_Magnezu: tak w sumie to nie jest tylko domena pillów. wystarczy poobserwować sobie politykę od kuchni (a nie PRowe wypowiedzi) albo zastanowić się choćby nad takim muskiem co odwala.

Dokładnie to samo, 1:1, z czego się naśmiewają i o
  • Odpowiedz
@Fala_Magnezu

No ale działanie tej manosfery znacznie się różni właśnie od medium. X czy Reddit to już w ogóle rak pod tym względem. Na YT też jest inaczej.
Co do tych "autystycznych" forów - są i brednie i są też wartościowe informacje. Od shitposterów do ludzi, co prowadzą przez lata całe dzienniki wraz z dokumentacją jak się to u nich zmieniało. I informacjami popartymi badaniami z rzetelnych źródeł.
Ale za looksmaxing
  • Odpowiedz
  • 5
@przybysz_miedzygwiezdny: no właśnie nigdy nie wiedziałem jak to rozdzielić. Ale tak czy inaczej temat neurotyzmu przez blackpillowców jest bardzo często niesłusznie pomijany. Zamiast skupić się na kluczowym silnym układzie nerwowym to ciągle pałują się do wzrostu, mordy i zakoli
  • Odpowiedz
@Geralt678: cwiczenie dla zdrowia jak najbardziej ok i bardzo warto, ale jak ktos mysli, ze silka nadrobi braki w wygladzie no to sie mocno rozczaruje, no i tak jak piszesz sukces na silce i tak zalezy glownie od genów. Masz slaby kosciec i brak predyspozycji do budowy masy to po latach cwiczen bedziesz wygladal jak normik co dnia na silowni nie spedzil i z samego faktu istnienia ma 40cm w
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: Po pierwsze to nawet nie wiadomo czy grupa reprezentatywna. A po drugie i co ważniejsze fakty są niezależne od opinii większości. A fakty są takie, że kobiety mają mnóstwo przywilejów:
-niższy wiek emerytalny,
-w wojsku oficjalnie mniej się wymaga od kobiet,
-łatwiej kobietom uzyskać dofinansowania,
-są specjalne staże dla kobiet,
-parytety są wprowadzane tylko tam gdzie to wygodne
  • Odpowiedz
@_Kamil_: Jedyne w czym kobiety mają gorzej na rynku pracy to to że chłop to może po zawodówce/technikum/nawet liceum coś zarabiać dobrze a kobiety albo żabka, montownia, market. Albo od razu łatwa i lekka praca po studiach urzędy, biurowe itp. Przynajmniej tak jest u mnie na prowincji. Pojedyncze ogarniają jakieś biznesy typu paznokcie czy fryzjerstwo. Ale to wynika głownie ze stereotypów głownie myślę. Chociaż kobiecie też trudniej sikać do butelki
  • Odpowiedz
no przyznam że taka bzdura że aż prychłem.

Ludzie sowieccy indywidualistami XD zabalsamowany Lenin się w mauzoleum przewraca.

@thorgoth:
To jest prawda. Skrajny indywidualizm to atomizacja społeczeństwa, a pojedyncza jednostka lub mała rodzina nie ma szans w starciu z instytucjami. No chyba, że trafi się skrajnie silna jednostka, ale nie mówimy tu o jednym na stu.
Więc taki indywidualista może sobie realizować swój indywidualizm, ale w ściśle określonych ramach, a
  • Odpowiedz
I atomizacja jest pozytywnym zjawiskiem, nawet dziś.

A poszerzanie tych ram ma ładną nazwe - wolność.

I ja właśnie po tej stronie się opowiadam.


@thorgoth:
Tylko zrozum, że to
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@styxu: przecież w dawnych czasach tak było, facet brał odpowiedzialność za babę ale ona była dziewicą, urodziła mu dzieci, gotowała i sprzątała więc taki układ miał sens. W dzisiejszych czasach kobiety chcące takiego układu nie mają już nic do zaoferowania.
  • Odpowiedz
@styxu: chętni się znajdą, ale wątpię, że ona ich będzie chciała. Mężczyźni, którzy ją interesują są już dawno zajęci albo zabawiają się z młodszymi, it's over dla baby XD
  • Odpowiedz