• 1
Jeśli w biblii tego nie ma to znaczy, ze nie istnieje - tak działa kreacjonizm


@wiecejszatana: Kreacjonizm nie twierdzi, że "istnieje tylko to, co jest literalnie w Biblii", lecz że Biblia jest autorytetem w kwestii pochodzenia świata i życia. Zależy od nurtu. Dla części nurtów (np. literalny kreacjonizm) biblia jest nieomylna w każdym aspekcie, także historycznym i przyrodniczym. Dla innych (np. kreacjonizm teistyczny) biblia jest nieomylna w sprawach wiary i
  • Odpowiedz
Redpillak patrzy na gwiazdę i mówi życzenie:

Niech ta gwiazdka będzie piękną kobietą, która mnie pożąda.


Życzenie sie spełnia!

Kobieta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Nemayu:

Ale akurat Polska top 1 na swiecie w neurotyźmie i są na to badania


Pewnie wykształciło się to przez fakt, że historycznie byliśmy ładowani przez inne kraje ze wszystkich stron, we wszystkie otwory i musieliśmy być ciągle czujni na to
  • Odpowiedz
@bobsley33: kobiety biologicznie nie mają tak wysokiego libido co faceci, bo nawet patrząc na cykl miesiączkowy to nie utrzymuje się ono na stałym poziomie i tak wysoko jak u facetów. Przeciętna kobieta, żeby czuła się jak facet musiałaby mieć codziennie owulację i być otoczona chadami, wtedy poczułaby co zwykły facet czuje codziennie gdy w jego otoczeniu są przeciętne kobiety, nie mówiąc o modelkach. Inna sprawa jest taka, że kobiety większości
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: sam sobie zaprzeczasz, najpierw mówisz, że co ten wygląd by dał, a później sam stwierdzasz, że jak ktoś bardzo dobrze wygląda to przyciąga ludzi. Nawet w baitowaniu się gubisz
  • Odpowiedz
@Songo23: Szabelski nawet miał swój program w telewizji. Co do wyjaśnień, to PUA są żałośni, mówią że można każda zdobyc wystarczy tylko się postarać no i kupić kurs. Już to widzę jak niski łysy gruby wożny z podstawówki Wiesiek z niepełnym uzębieniem wyrywa z sukcesem p0lke
  • Odpowiedz
@ziomik: kursy relacji damsko męskich to jest jakaś bzdura bo ludzie są różni, nie ma uniwersalnej metody żeby kogoś poderwać, to nie matematyka. Męski krąg da Ci to czego prawdopodobnie nie dało Ci życie. W dużej większości przypadków wychowywała nas matka i babka, ojciec się nie interesował, albo był nieobecny, czy to fizycznie czy mentalnie i absolutnie brakuje nam w życiu męskich wzorców. Męski krąg pozwoli Ci spotkać się i
  • Odpowiedz
@Frytek01: potwierdzam. Zawsze musisz być ciut dynamiczniejszy od partnerki jeżeli chcesz być w dłuzszym związku. Autystyk/spierdoks mimo wzrostu i mordy nie ma szans utrzymać dłuższego związku nawet gdy kobieta- normiczka jest w nim początkowo zauroczona. W takich przypadkach zostaje tylko kobieta MOCNO neuroatypowa - taka która unika towarzystwa normików a i tutaj zasada jest ta sama tylko poziom trudnosci niższy. Znaleźć taką jest mega trudno, dogadać się też więc w
  • Odpowiedz
Siedzą razem Prawda i Redpilak, ubolewając nad tragedią rynku matrymonialnego w Polsce. Prawda pyta:
- Kochasz bardziej mnie, czy kobiety?
- Ciebie.
- Dlaczego?
- Bo kobiety to tylko marzenie, a ty jesteś tutaj naprawdę.
Ale Prawdy nie ma. Jest tylko halucynacja z niedoruchania. I kołp. Takie jest życie redpilaka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaminarii: latanie za babą i robienie z siebie błazna to typowe beciaki... Bluepill w czystej postaci.
Właśnie w tym wasz problem, że wy kompletnie nie wiecie czym jest redpill i jakie są zasady gry xD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Varesi: po 5 latach psychologii: nieważne kto spłodził, ważne kto wychowuje i trzeba czerpać z tego daru radość xD Żal, gniew z powodu odkrycia bycia zdradzonym? Nieważne incelu
  • Odpowiedz
@ja-jesio-ne: Jedno mnie tylko zastanawia - czy on udaje, że nie rozumie problemu czy serio go na tych studiach wykastrowali do tego stopnia, że nic w tym już złego nie widzi. To jest jeden z największych i oczywistych dla każdego faceta koszmarów, a ten z głupawym uśmieszkiem dopytuje się "dlaczego?", jakby usłyszał coś absolutnie nowego i sensacyjnego. Trudno mi uwierzyć, że można komuś przeprać mózg nawet w tak fundamentalnych kwestiach.
  • Odpowiedz