#przegryw wywiad z Arkowcem jak muzyka klasyczna - tak pobudzający i gęstodynamiczny że można skupić się na słuchaniu i przeżywać i czekać na zaskoczenia i nic w tle nie robić
Oigab via Android
- 0
@na_pierwszej_linii_kas: jakbyś był na wyższym poziomie to byś napisał że podołałem
Oigab via Android
- 0
@na_pierwszej_linii_kas: obejrzyj cały Podcast Egzystencjalny to porozmawiamy (na discord na vc)
- 1
#przegryw gdzie byliście Wykopowicze jak Arkowiec streamował? Wielu z was nie znało dotychczas jego głosu. VIVA LA DISCORD !
@Oigab: Na tagu, bo co
- 2
#przegryw 200 wyświetleń w 4 godziny. Dużo. Może normiki zobaczą jakieś. Komentarze i łapki wspomagają
Oigab via Android
- 0
@nocticadius: graj w Tetrisa jak oglądasz
Oigab via Android
- 0
@nocticadius: tak naprawdę treść tak intensywna i pobudzająca że można skupić się na samym słuchaniu to jak muzyka klasyczna
- 4
#przegryw #blackpill #redpill #podcast przypomnam dla wieczornych bywalców na youtube długo wyczekiwany wywiad z Prawiczkiem92 czyli Arkowcem oraz Zsrrówą. Bardzo ciekawy wywiad, ciekawe pytania, ciekawe osoby, przekaz trukelski. Rozmowa o całym życiu i o wykopie. W opisie filmu link do serowera discord na którym bywa Arkowiec streamuje i sprawdza reakcje - załączone zdjęcie to screen ze streama z dnia dziecka
źródło: 53372
Pobierz
Oigab via Android
- 0
@nocticadius: zobacz serię Podcast Egzystencjalny
Oigab via Android
- 0
@nocticadius: idź na spacer albo graj w coś najlepiej bo całość 23 godziny
Oigab via Android
- 0
@Pan_Hieronim: nie patologia tylko prawdziwi ludzie życie egzystencjalizm i mądrość
- 23

Oigab via Android
- 2
@3g4w4re3ewedw: ja prowadzę, miło mi słyszeć
- 4
#przegryw o 16:00
źródło: 1000241080
Pobierz- 6
#przegryw wszystkie przegrywy siedzą i czekają na wywiad z Arkowcem
- 3
#przegryw Arkowiec wyraził zgodę i dziś na youtube na kanale Podcast Egzystencjalny wywiad z Prawiczek92
Oigab via Wykop
- 1
@nocticadius: ona też na wywiadzie
Oigab via Wykop
- 0
@nocticadius: warto czekać
- 3
#przegryw żeby wyjść ze s----------a najpierw trzeba wyjść z domu
@Oigab: no wyszedłem, i co dalej?
źródło: 1000002701
Pobierz- 4
#przegryw jednak nie over ale w tym przypadku wolałbym over
- 1
#przegryw over
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Oigab: kto to taki
@krzysztof-mirko: czyli wywiad z oskim ćpunem, no nieźle
- 2
#przegryw znalazłem sobie kogoś na discord na podcast tylko czekam jak będzie miał przepustkę z psychiatryka
- 2
#przegryw podcast dziś o 20:00 - kto chętny?
- 0
#przegryw chce ktoś teraz podcast nagrać?
- 2
#przegryw Mama woła wstać
- 3
#przegryw boże klocki Lepin na Aliexpress są tak tanie że to aż przerażające
- 0
#przegryw W poszukiwaniu straconego czasu wszedłem na discorda
- 1
#przegryw nagra ktoś podcast z tagu o swoim życiu za 30 złotych?
Oigab
- Zawsze begin
- https://www.youtube.com/@Oigab
Osiągnięcia
Gadżeciarz
od 08.11.2025Gadżeciarz Mikroblogger
od 13.12.2025Mikroblogger







Idą bardzo ciężkie czasy
Jeden dzień jak dziesięć dni
Dobre czasy które są teraz będą wspomnieniem
Ponieważ nastaną niebawem czasy jeszcze lepsze
Komentarz usunięty przez moderatora