Wpis z mikrobloga

Heh przez #samotnosc totalnie straciłem motywację do rozwoju ... Bo i po co? Pieniądze już mam , a pójście gdzieś wyżej to i też dodatkowe (niekoniecznie mile ) obowiązki...
No ale z kolei ten marazm odbija się na każdej sferze życia
Pomódlcie się za mnie przyjaciele żeby wróciła mi motywacja do rozwoju
Na tinderze totalny brak matchy , walczę ze sobą by nie wykupić platinum bo bez tego ta aplikacja nie ma sensu
#tinder #przegryw #przegrywpo30tce #redpill #blackpill #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 9
  • Odpowiedz
@Maxior99: Jak to jest że mając te dwadzieścia parę lat cieszylo wszystko. Miało się te zainteresowania, pasje i wielkie plany na przyszłość. Chciało się związku ale nawet wtedy czyli 10 lat temu, podrywy na portalach nie wychodziły. Napięcie seksualne z łatwością się rozładowywalo i to nie był problem. Teraz grubo po 30, czuje się tylko straszne poczucie samotności... Wychodzę trochę do ludzi, ale to mi nie wypełni pustki w mieszkaniu... I
  • Odpowiedz
  • 0
@Rencista_z_przypadku: heh to współczuję :/

@Saddog No ja byłem w związku I to był najszczęśliwszy etap mojego życia, pełen sukcesów i wspaniałych momentów. Dziś pozostały tylko wspomnienia ... Żyje przeszłością bo nie widzę przyszłości

@lexico przecież nawet samotne matki nawet na tinderze maja setki adoratorów
  • Odpowiedz