Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
28 lvl here. Mam 175 cm wzrostu, ważę 70 kg. Zastanawiam się, w którym kierunku powinienem pójść, żeby zmaksymalizować swoją atrakcyjność. Kiedyś myślałem, że przy takich warunkach najlepszym rozwiązaniem będzie zwiększenie masy mięśniowej. Obserwuję jednak rzeczywistość wokół mnie, czytam różne artykuły w internecie i wygląda na to, że moim głównym celem powinno być utrzymanie sylwetki, którą mam teraz. Podobno najważniejszy jest niski poziom tkanki tłuszczowej, który pozwala uwidocznić kości twarzy, a twarz jest głównym wyznacznikiem atrakcyjności. Czytam również, że przy tym wzroście nie warto być większym, bo optycznie wyglądamy wtedy na niższych. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Dołączam zdjęcie sylwetki, która przypomina moją. #niebieskiepaski #silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #redpill #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
28 lvl here. Mam 175 cm wzrostu, ważę 70 kg. ...
  • 12
@mirko_anonim: A dlaczego chcesz maksymalizowac atrakcyjnosc, zarabiasz na zycie cialem? Bo jezeli nie i tylko masz na mysli atrakcyjnosc dla potencjlanej partnerki albo partnera to coz, wystarczy Ci, ze bedziez maksymalnie atrakcyjny tylko do momentu znalezienia zwiazku. Pozniej mozesz sie przejmowac wazniejszyni sprawiami jak np zdrowie a wieksza masa miesniowa jest zdrowsza.