Wpis z mikrobloga

Ogółem to chciałbym powiedzieć że bawi mnie trochę deluzyjne wyobrażenie niektórych tagowiczów(szczególnie tych co kołpują mentalcelizmem) na temat tego jak wyglądają normickie imprezy i stosunki wewnątrz grup normickich.

Musicie wiedzieć że:
-Nawet oskarki wewnątrz swoich małych grup mają hierarchię, zwykle opartą na SMV, w tym role przegrywa/kozła ofiarnego. Przykładowo najniższy oskar/ten który zaliczył najmniej juleczek jest traktowany jako najgorszy.
-Samo wyjście do miejsca xyz nie gwarantuje wam żadnego poznania kobiety. W przypadku wyjść ze znajomymi i poznaniu obcych kobiet pierwszeństwo w kontakcie z nimi będzie miał najwyższy/najatrakcyjniejszy z grupy, a rozmowę z innymi z grupy będą one odbywać tylko wtedy gdy będzie prowadzić do dalszego kontaktu z aktualnym samcem alfa.
-Większość normików stanowi genetyczne tło dla lepszych i zaliczają na zasadzie że aktualny monopolista nie jest w stanie ogarnąć wszystkich na raz i zgarniają resztki raz na ruski rok.
-W przypadku grup mieszanych płciowo o zbliżonym statusie genetycznym i w wieku rozpłodowym wraz z postępem spotkania zaczyna powstawać tzw rykowisko, czyli prowokowanie i testowanie samców słownie przez samice oraz wzajemne docinki między samcami połączone z seksualnymi podtekstami i ostrym cringefestem.

Czytał Uleglybialycuck

#przegryw #blackpill #wychodzimyzprzegrywu #rozwojosobistyznormikami #niebieskiepaski #rozowepaski #normictwo #natura #podrywajzwykopem #wychodzimyzprzegrywu #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #redpill
Uleglybialycuck - Ogółem to chciałbym powiedzieć że bawi mnie trochę deluzyjne wyobra...

źródło: temp_file3664664968761397786

Pobierz
  • 5