Wpis z mikrobloga

I kolejne gówno z facetem w rajtuzach z oceną 8.2..
Tak, mowa o Deadpoolu.
Ja rozumiem, że tę filmy są popularne i zarabiają olbrzymie pieniądze i nic w tym złego, ale jak popkornowce biorą się za ocenianie kina to coś we mnie umiera. Klasycznie, wzywam kinomanów bojkotu tego gówna i wystawianie 1/10 na filmwebie.
#deadpool2 #marvel #avengers #filmy #recenzja
  • 69
  • Odpowiedz
@korporacion wydaje mi się że ludzie przyznając punktację dla filmu kierują się swoim gustem, estetyką I upodobaniami, jeśli chodzi Ci o wartości artystyczne i o opinie profesjonalne, powinieneś zwrócić się w stronę krytyków kina jak pani Torbicka czy Raczek. Ja sama uwielbiam te filmy choć są to gnioty bez fabuły, poprostu są lekkie, głupie, czasami zabawne. Jak chcę przeżyć katharsis czytam pożądana książkę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@korporacion: Kiedyś oglądałem. Postać zupełnie nieśmieszna, a fabuła kiczowata. I ten kostium tak nie pasuje do tego hatakteru. Pewnie drugi film będzie taki sam.
  • Odpowiedz
  • 4
@korporacion bo każdy ocenia według siebie i daje taką ocenę na jaką dany film zasługuje według danej osoby. Jak tobie się nie podoba to daj 1 i dupa cicho bo każdy ma własny gust, a takim sraniem się na pewno nikogo nie przekonasz.
  • Odpowiedz
@korporacion: Właśnie z powodu takich ludzi, dających masowo 1 albo 10 z jakichś urojonych, fanatyckich powodów rankingi serwisów typu filmweb nie mają sensu.

Patrząc na punktację obiektywnie to Deadpool nie zasługuje na 1 (żeby dostać taką notę w filmie wszystko musiałoby być na najniższym poziomie m.in. dźwięk i obraz źle zrealizowane, aktorzy nieprzygotowani, scenografia fatalna itp.), ani na 10 (m.in. fabuła ma za dużo błędów, żeby uznać ją za arcydzieło). Niestety
  • Odpowiedz
@korporacion stary, ja na filmwebie siedziałam, mając 14 lat. Czego oczekujesz po nastolatkach, że im się taki film nie spodoba? Właśnie do takich młodych widzów jest kierowany.
  • Odpowiedz