• 31
@nowszyja

psiarze nazywają przegrywami osoby, które mają dosyć ujadania psów w blokach, obszczanych elewacji, zasranych trawników i puszczanych luzem kundli, a jednocześnia sami spędzają wolny czas na chodzeniu za psem i patrzeniu, czy już się zesrał


A jeszcze mylą pojęcia lub specjalnie próbują zmieniać ich znaczenie.
@mk321 +38
#mlodziezowesloworoku #pwn #psiarze

Propozycje na:

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2025

------
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trao: bądź facetem i przejrzyj swoją aktywność i powiedz o kim pisałeś. Mam nadzieję, że jakiś dzieciak jesteś i jest jeszcze dla Ciebie szansa jakąś. A teraz idź potasować się z kolegami z tagu. Asami życia i intelektu :)
  • Odpowiedz
@Niech_mnie: Ale to Twoje urojenie. Jestem przeciwnikiem konfy ale zgadzałem się z Sośnierzem w tym przypadku. Zresztą to jeden z niewielu konfiarzy których w miarę lubię bo to faktyczny libertarianin, kształtowany na tych samych książkach co ja tylko ja z tego wyrosłem Xd
  • Odpowiedz
@msciwy-wiejski: do tego w ich domach śmierdzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) myślę, że rozwiązaniem problemu byłby zakaz mieszkania przegrywów w blokach (ewentualnie za zgodą wspólnoty) oraz dodatkowy podatek od przegrywów (ewentualnie też chip).

Ja wiem, że generalizuje - bo nie każdy przegryw jest psiegrywem, ale z drugiej strony każdy jest potencjalnym psiegrywem, lepiej więc zastosować odpowiedzialność zbiorową ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@XeNinja: W Polsce jest 40 mln ludzi, a psy są ofiarami tych ludzi bardzo rzadko, szkoda marnować pieniedzy i czasu słuźb, szkoda również się ekscytować, w końcu kierowcy zabijają więcej ludzi niż ludzie psów, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak powiedziałby psiegryw plujący jadem, ale dla normalnego człowieka ukaranie winnego przestępcy jest ważniejsze niż osobiste poglądy. Jeśli faktycznie mamy do czynienia z jakimś psychopatą - dojechać
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy psiarstwo powinno się wpisać na listę chorób psychicznych?
#psiarze #ankieta #kiciochpyta

Czy psiarstwo powinno się wpisać na listę chorób psychicznych?

  • Tak, to poważna choroba psychiczna 89.8% (44)
  • Nie, to tylko lekkie zaburzenie 10.2% (5)

Oddanych głosów: 49

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mówicie sobie co chcecie ale to, że temat stał się medialny przynosi coraz lepsze skutki. W robocie gadają co robić na wypadek ataków psów, rozwieszają plakaty, przypominają, że mamy specjalne ubezpieczenie dla pracowników w razie agresji ze strony psów, rozdają gaz/paralizatory itd. Więc jak sami widzie warto poruszać takie tematy bo faktycznie jesteśmy w stanie coś zmienić, przypomnieć o problemie itd. ( )
#psiarze #
Chlebek_Pyszny - Mówicie sobie co chcecie ale to, że temat stał się medialny przynosi...

źródło: 1000004647

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chlebek_Pyszny: zaraz ci pato psiarze napiszą, że temat nie istnieje poza wykopem i żadnego problemu nie ma. Na X też ostro grzeją temat, plus politycy podłapali wątek. Jedziemy z psiarzami!!!
  • Odpowiedz
@nowszyja: Ja się właśnie zastanawiam jaki sens ma taki wyjazd wakacyjny z psem, idziesz sobie na basen, posiedzieć na leżaku i zaraz musisz wracać do pokoju bo trzeba wyprowadzić psa.
  • Odpowiedz
  • 3
@nowszyja: oj widać że piecze, że żadna baba nigdy nie spojrzy na ciebie z taką miłością jak na swojego kundla xd stąd ten wylew jadu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
#psiarze Lista psiegrywów do zablokowania dla normalnego człowieka. Nie, nie dla cenzury, po to, by nie mieli plaformy do szerzenia swojej propagandy i nienawiści pod naszymi wpisami i dodatkowo utrudnia im zgłaszanie postów. Ja wiem, że mój profil większość z tych typków tylko odświeża by od razu zgłosić każdy post (z czym się nie kryją xD) teraz będą musieli mieć kilkadziesiąt zakładek otwartych by mieć kontrolę nad każdym. I tak
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach