#psiarze taki follow up, kartka dla fanow piesków wywieszona. Oczywiście nie pomogła bo po 2 minutach już widziałem dwa bydlaki biegające bez smyczy.
Las w Ząbkach najgęściej zaludnione miasto w Polsce i bardzo dużo dzieci, żeby nie było ze gdzieś na zadupie poszedłem i się czepiam.

Właściciel kundli oczywiście w dupie zwróconą uwagę ha tfu.

Sporo osób chodzi z psami na smyczy żeby nie było.
p-jerzy - #psiarze taki follow up, kartka dla fanow piesków wywieszona. Oczywiście ni...

źródło: IMG_5405

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@przemek-ja: no pisze że zwróciłem uwagę, czasami dzwonię na straż miejską ale to trochę bez sensu bo co mają chodzić po lesie i szukać tego podczłowieka XD.

Zresztą jakbym miał się sapać za każdego psa bez smyczy to bym z 5 razy dziennie musiał się pruć… ile można . Obecnie sapie się tylko gdy pieski są duże.
  • Odpowiedz
#psiarze
Argument "pies nigdy nie jest winny, to zawsze wina człowieka" jest totalnie krzywdzący dla zwierząt. Uprzedmiatawia psa, zakłada, że nie podejmuje on decyzji pod wpływem emocji. Sugeruje, że zwierzę jest tylko mechaniczną zabawką sterowaną przez człowieka. Używanie go przez ludzi, którzy "walczą o prawa zwierząt" albo identyfikują się jako "mamy kochające swoje psiecka" jest absurdalne.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kot_do_drzwi: Tacy są najlepsi, co zaklinają się, że ich Fafik to wszystko rozumie, czuje i oburzają się, jak ktoś zasugeruje że ta ich rozumność to bardziej wynika z instynktu, niż samoświadomości, ale jak kogoś zaatakuje to ten sam rozumny piesek staję się zaprogramowaną maszyną, której człowiek wgrał złą funkcję. xD Dosłownie pies Schrödingera xD
  • Odpowiedz
Gdybyśmy byli psami, to bylibyśmy przekonani, że bóg to jest taka istota, która biega najszybciej ze wszystkich zwierząt


@serwis-dzwieku: Nie bylibyśmy bo nasz psi umysł nie byłby zdolny do stworzenia archetypu doskonałości w postaci jakiegoś bóstwa czy absolutu, ponieważ wymaga to abstrakcyjnego myślenia i posługiwania się symbolami.
  • Odpowiedz
Przez wykopków z tagu #psiarze udziela mi się ich psychoza. Szedłem dziś z pieskami i jakiś incel krzywo się popatrzył - prewencyjnie dostał w pysk gazem na niedźwiedzie, w ręce miałem kosę gotową jakby chciał coś dalej fikać.

#psy
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#psiarze ej nie łamie się i idę z dwuletnim synem na spacer do lasu, na razie mam tylko gaz pieprzowy ale jak się zdecyduje co to dokupię coś na te kundle.
Nieironicznie to trochę paranoja że musze się stresować idąc z synem do lasu miejskiego przez tych psiarzy XD
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszyscy znamy Szarika, ale mało kto pamięta o prawdziwych, anonimowych czworonogach, które nie raz ratowały życie polskim żołnierzom walczącym z niemieckim, a po 1944 r. – sowieckim terrorem.
Gdy ZSRR "wyzwolił" Polskę, rozpętało się piekło obław, a polskie podziemie antykomunistyczne (Żołnierze Wyklęci) musiało walczyć o przetrwanie. I tu do akcji wkraczały psy!
Jak pomagały w walce z NKWD, UB i LWP?
System Wczesnego Ostrzegania: Ich najcenniejsza rola. Niezrównany słuch i węch pozwalały na wykrycie zbliżających
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czytając lamenty TVNu, niektórych wykopków, dochodzę do wniosku, że niektórzy są trochę opóźnieni w rozwoju.

Gdy zadajesz pytanie takiemu, który wybiera trudną rasę, czy potrafi zapanować nad tym psem i będzie miał czas dla niego, zaczyna się jazda.
Tłumaczenie, że pies prawie cały dzień przesypia, że spacer rano i wieczorem i pełna micha wystarczą. Nie przetłumaczysz takiemu, że czasami lepiej mieć żółwia niż psa.
On musi mieć psa i już.

Podobnie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gorzki99: Samo to ze psy mieszkaly na strzelnicy bylo sporym nieporozumieniem, nie kazdy pies oswoi sie z odglosami strzelania (a juz z pewnoscia nie bez odpowiedniej pracy z nim, nawet nie kazdy pies z powaznej hodowli, staranie selekcjonowany nie nadaje sie do bycia psem bojowym w wojsku czy psem ratowniczym w goprze/toprze, a co dopiero takie pol dzikie jak od tego chlopa) od samego tego mogly miec jakas traume i
  • Odpowiedz
@totem_lesnych_ludzi pies który rzuca się na ludzi powinien zostać odstrzelony a późnej jego właściciel. Nie czytam tego nawet bo ja z moim psem nie mam takiego problemu. Smycz, kaganiec, obroża i nikomu nie przeszkadzasz.
  • Odpowiedz