@ForestDruid: Żelowy najgorszy nawet na człowieka xD Za cienka struga żeby trafić w turbo stresującej sytuacji. Tylko strumień lub chmura (stożek). Przy czym stożek najłatwiejszy w obsłudze bo nie trzeba tak celować, ale ma kilka wad w tym możliwość zagazowania samego siebie.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Casuel: Nie wazne kogo na kogo ważne żeby Polaka na Polaka (albo NATO/UE) ewentualnie na Ukraińca.

Ale moderacja będzie wycierać sobie mordy wolnością słowa, mając krew na rękach. Pozwalając na szerzenie propagandy, pogardy, hejtu i prowokacji na vikop.ru
  • Odpowiedz
@Casuel: to doskonale pokazuje stan tagu. Pytasz antypsiarza jakie ma faktyczne postulaty, a w odpowiedzi dostajesz taki wysryw. Żaden się nigdy nie zastanowił o co mu tak naprawdę chodzi i co chciałby realnie osiągnąć.

Zero konkretów, wyłącznie jad i polaryzacja.
  • Odpowiedz
  • 5
@serwis-dzwieku: To mnie zainteresowało:

"Pies, który zaatakował, po wykluczeniu wścieklizny wraca do domu.

Czy wiesz, że w Polsce prawo bardziej chroni agresywnego psa niż jego
  • Odpowiedz
@katarzyna-woznia123: zwykly wystarczy, nie musisz wydawac duzo kasy- po uzyciu takiego na niedzwiedzie Ty tez bedziesz plakac. Chmura, nie strumien. No i na tyle poreczny, zeby miec go w kiezzeni, a nie w torebce. Musi byc latwo dostepny w stresowej sytuacji.

Tani, maly, najlepiej dwa- zeby tym pierwszym potrenowac
  • Odpowiedz
  • 4
Sa nawet wtyczki do przegladarki, zeby bylo mniej klikania


@Casuel: Dzięki, zainstalowana, oficjalnie rozpoczynam karierę szeryfa 60-tki ʕʔ
  • Odpowiedz
Tak właściwie to jakie są takie konkretne i realne oczekiwania tej grupy antypsiarzy tutejszej? Jakbyście wysłali swojego wysłannika do premiera, to czego by od niego chciał?

#psiarze
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@solejukowski: Realna odpowiedzialność również karna za wyczyny pupila. Ubezpieczenie oc dla psa. Zakaz posiadania psów groźnych ras przez osoby bez przygotowania. Chyba tyle, choć sam sie mocno na tagu nie udzielam.
  • Odpowiedz
Czyli zalezy Ci na antagonizacji spoleczenstwa, a nie rozwiazywaniu realnych problemow.

Zero zdziwienia¯\(ツ)/¯


@Casuel: Prorosyjski pachoł jest aktywny tam, gdzie można szerzyć polaryzację w polskim społeczeństwie.
Zero zdziwienia (ʘʘ)
  • Odpowiedz
Najczęstsze odzywki psiarzy to:

-mój fafik nie gryzie
-nie musi być na smyczy bo jest odwoływalny
-przecież sprzątamy po psach
-to lekkie ugryzienie, nie ma tak dużo krwi poza tym pies jest szczepiony, policja niepotrzebna
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ziomus0812: Dzisiaj pisalem o tym, ze nie ma dnia, zeby jakis przeciwnik psow nie pisal o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym. Nie rozumiem, dlaczego to jest wspolna cecha.

Zdrowka dla Ciebie i przetestuj najpierw ten gaz, stan kilka m od drzewa i psiknij w nie, zeby wiedziec jak to dziala. Umyj po tym rece, bo jak dotnkiesz oka to pocierpisz
  • Odpowiedz
@Kapelekkiciokocio: Pańskie uczucia są uzasadnione w kontekście opisywanych wydarzeń. Należy jednak zadbać o to, by ta frustracja nie doprowadziła do trwałych konsekwencji w Pana życiu psychicznym. Poczucie bezsilności jest jednym z najsilniejszych czynników wywołujących stany lękowe i depresyjne. Proszę dbać o swoje bezpieczeństwo emocjonalne i nie dopuszczać do sytuacji, w której myślenie o zemście staje się jedyną formą "radzenia sobie" z otaczającą rzeczywistością.
  • Odpowiedz
#psiarze #psy ej, antypsiarze, a macie świadomość, że jeśli publicznie zaproponujecie to, co chwile plusujecie po sufit, czyli "zakaz posiadania psów w miastach", to zostaniecie uznani za chorych umysłowo i poprze to maksymalnie tyle osób, ile popiera pomyleńca Brauna, czyli 5-7%? xD
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 140
@MokebeElDursi ilość psów w pl osiągnęła masę krytyczna, jak wprowadza podatek, obowiązkowe OC i wyższe kary za sranie, to gołębie serce psiarza skłoni się do oddania go do schroniska i będzie wielki kwik

nie na różnicy między zagorzałym lewactwem a psiarzami
  • Odpowiedz
@mkorsov: nie ma roznicy. Poza tym, ze zagorzaly lewak jest wege i nie karmilby psa miesem xD jezu, wy gadacie losowe rzeczy, rozbrat z rozumem
  • Odpowiedz
#psy #psiarze

Po ostatnich tygodniach afer psiarskich oraz kontach takich jak to: https://wykop.pl/ludzie/kaja-nowak_1982 albo komentarzach takich jak ten: https://wykop.pl/link/7814417/bulterier-bez-smyczy-pogryzl-ja-i-jej-psa-na-saskiej-kepie-leos-nie-przezyl/komentarz/133648787/potem-bedzie-placz-ze-psiecko-polknie-kielbase-z-30-gwozdziami-i-dokona-zywota-gdy-zawodza-instytucje-obywatele-biora-sprawy-we-wlasne-rece
coraz bardziej mam wrażenie, że ta cała akcja to jakiś projekt naukowców, który ma za zadanie wywołać nastroje ultra-faszystowskie i ktoś tylko czeka, aż standardem będzie tu nawoływanie do masowej eksterminacji psów, albo zbieranie grupek zajmujących się truciem psów, a później wykopki będą przykładem jak łatwo ogień nienawiści rozprzestrzenia
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aepor: ci naukowcy to zwykli ruscy i propaganda ze straszenia szczepionkami, uchodźcami, Ukraińcami, przeszła teraz na straszenie sąsiadem, który ma psa.
Szczucie Polaka na Polaka, nic nowego. Szkoda tylko, że mnóstwo przegrywów błyskawicznie to łyknęło i za kilka plusów są w stanie robic to za darmo.
  • Odpowiedz
Wracam z parku, oczywiście jeden agresywny kundel musiał się przypałętać. Na szczęście miałem w kieszeni kieszonkową wyrzutnie rakiet międzykontynentalnych. Baba jak zobaczyła pimpka z dziurą w w miejscu gdzie była głową to myślałem, że na zawał zejdzie xD. Oczywiście policja przyjachała, ale mnie nie zawinęli, widocznie po atakach w Zielonej Górze mają nowe wytyczne. Fajnie, wracamy do normalności drodzy państwo.

#psiarze #psy #pdk #takbylo
I.....a - Wracam z parku, oczywiście jeden agresywny kundel musiał się przypałętać. N...

źródło: temp_file3551960450504197439

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach