Dużo ludzi pyta więc warto pamiętać że gaz do obrony musi być żelowy - w przypadku innego większą krzywdzę możesz zrobić sobie. #psiarze #samoobrona
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
ForestDruid
- 0

Casuel
via Wykop- 2
@ForestDruid: warto miec wiedze, zanim udziela sie ludziom rad. Ciezko jest trafic strumieniem w biegnacego na ciebie psa, to sa szybkie zwierzaki. Tylko chmura.

Gawith_Apricot
via Wykop- 3
@ForestDruid: Żelowy najgorszy nawet na człowieka xD Za cienka struga żeby trafić w turbo stresującej sytuacji. Tylko strumień lub chmura (stożek). Przy czym stożek najłatwiejszy w obsłudze bo nie trzeba tak celować, ale ma kilka wad w tym możliwość zagazowania samego siebie.
- 25
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Casuel: Nie wazne kogo na kogo ważne żeby Polaka na Polaka (albo NATO/UE) ewentualnie na Ukraińca.
Ale moderacja będzie wycierać sobie mordy wolnością słowa, mając krew na rękach. Pozwalając na szerzenie propagandy, pogardy, hejtu i prowokacji na vikop.ru
Ale moderacja będzie wycierać sobie mordy wolnością słowa, mając krew na rękach. Pozwalając na szerzenie propagandy, pogardy, hejtu i prowokacji na vikop.ru
@Casuel: to doskonale pokazuje stan tagu. Pytasz antypsiarza jakie ma faktyczne postulaty, a w odpowiedzi dostajesz taki wysryw. Żaden się nigdy nie zastanowił o co mu tak naprawdę chodzi i co chciałby realnie osiągnąć.
Zero konkretów, wyłącznie jad i polaryzacja.
Zero konkretów, wyłącznie jad i polaryzacja.
- 1
- 5
@serwis-dzwieku: To mnie zainteresowało:
"Pies, który zaatakował, po wykluczeniu wścieklizny wraca do domu.
Czy wiesz, że w Polsce prawo bardziej chroni agresywnego psa niż jego
"Pies, który zaatakował, po wykluczeniu wścieklizny wraca do domu.
Czy wiesz, że w Polsce prawo bardziej chroni agresywnego psa niż jego
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Dobra, mam dosyć #psiarze na czarnolisto
@Chlop_Sielski: kolejny sukces Wielkiego Nosa
@Chlop_Sielski: ja tam widzę tylko, że mózgu używać nie umiesz, ale to nic zaskakującego
Widzę że tu sami specjaliści to jaki gaz najlepszy na psy? Te reklamowane na niedźwiedzie i wilki zadziałają w razie czego lepeij? #psiarze
@katarzyna-woznia123 widły
@katarzyna-woznia123: zwykly wystarczy, nie musisz wydawac duzo kasy- po uzyciu takiego na niedzwiedzie Ty tez bedziesz plakac. Chmura, nie strumien. No i na tyle poreczny, zeby miec go w kiezzeni, a nie w torebce. Musi byc latwo dostepny w stresowej sytuacji.
Tani, maly, najlepiej dwa- zeby tym pierwszym potrenowac
Tani, maly, najlepiej dwa- zeby tym pierwszym potrenowac
- 6
Troglodyci coraz bardziej odpinają wrotki.
Załączam link, komuś może się przydać (。◕‿‿◕。)
https://www.gov.pl/web/gov/zglos-przestepstwo
#psiarze
Załączam link, komuś może się przydać (。◕‿‿◕。)
https://www.gov.pl/web/gov/zglos-przestepstwo
#psiarze
@Gieremek: https://dyzurnet.pl/zglos-nielegalne-tresci/?pl
Sa nawet wtyczki do przegladarki, zeby bylo mniej klikania
Sa nawet wtyczki do przegladarki, zeby bylo mniej klikania
- 4
Sa nawet wtyczki do przegladarki, zeby bylo mniej klikania
@Casuel: Dzięki, zainstalowana, oficjalnie rozpoczynam karierę szeryfa 60-tki ʕ•ᴥ•ʔ
- 19
Tak właściwie to jakie są takie konkretne i realne oczekiwania tej grupy antypsiarzy tutejszej? Jakbyście wysłali swojego wysłannika do premiera, to czego by od niego chciał?
#psiarze
#psiarze
@solejukowski: Realna odpowiedzialność również karna za wyczyny pupila. Ubezpieczenie oc dla psa. Zakaz posiadania psów groźnych ras przez osoby bez przygotowania. Chyba tyle, choć sam sie mocno na tagu nie udzielam.
Czyli zalezy Ci na antagonizacji spoleczenstwa, a nie rozwiazywaniu realnych problemow.
Zero zdziwienia¯\(ツ)/¯
@Casuel: Prorosyjski pachoł jest aktywny tam, gdzie można szerzyć polaryzację w polskim społeczeństwie.
Zero zdziwienia (ʘ‿ʘ)
@Strigiformesman: grzecznie czeka na komendzie
@Strigiformesman: @duzy_gracz chyba do choroszczy zabrany
Najczęstsze odzywki psiarzy to:
-mój fafik nie gryzie
-nie musi być na smyczy bo jest odwoływalny
-przecież sprzątamy po psach
-to lekkie ugryzienie, nie ma tak dużo krwi poza tym pies jest szczepiony, policja niepotrzebna
-mój fafik nie gryzie
-nie musi być na smyczy bo jest odwoływalny
-przecież sprzątamy po psach
-to lekkie ugryzienie, nie ma tak dużo krwi poza tym pies jest szczepiony, policja niepotrzebna
- 3
@kapitan_jaszczur: achh takiego klasyka zapomniałem, mea culpa
Po tej strasznej tragedii, w której kierowca został zagryziony na śmierć przez psy, kupiłem sobie gaz pieprzowy na agresywne pieski (oraz agresywnych psiarzy) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#afera #psy #pies #psiarze #gazpieprzowy
#afera #psy #pies #psiarze #gazpieprzowy
@ziomus0812: Dzisiaj pisalem o tym, ze nie ma dnia, zeby jakis przeciwnik psow nie pisal o swoich problemach ze zdrowiem psychicznym. Nie rozumiem, dlaczego to jest wspolna cecha.
Zdrowka dla Ciebie i przetestuj najpierw ten gaz, stan kilka m od drzewa i psiknij w nie, zeby wiedziec jak to dziala. Umyj po tym rece, bo jak dotnkiesz oka to pocierpisz
Zdrowka dla Ciebie i przetestuj najpierw ten gaz, stan kilka m od drzewa i psiknij w nie, zeby wiedziec jak to dziala. Umyj po tym rece, bo jak dotnkiesz oka to pocierpisz
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kapelekkiciokocio: Pańskie uczucia są uzasadnione w kontekście opisywanych wydarzeń. Należy jednak zadbać o to, by ta frustracja nie doprowadziła do trwałych konsekwencji w Pana życiu psychicznym. Poczucie bezsilności jest jednym z najsilniejszych czynników wywołujących stany lękowe i depresyjne. Proszę dbać o swoje bezpieczeństwo emocjonalne i nie dopuszczać do sytuacji, w której myślenie o zemście staje się jedyną formą "radzenia sobie" z otaczającą rzeczywistością.
Do tego puścisz dziecko na trawę GDZIEKOLWIEK w Krakowie to 95% wróci uje*e w gównie.
@Kapelekkiciokocio: w jakim chlewie wy żyjecie ludzie? xD
źródło: 1000001379
Pobierz@trach: przeczytalem to 4 razy i dalej nie wiem co chciales przekazac. Ale widze, ze jestes oburzony xD
- 116
@MokebeElDursi ilość psów w pl osiągnęła masę krytyczna, jak wprowadza podatek, obowiązkowe OC i wyższe kary za sranie, to gołębie serce psiarza skłoni się do oddania go do schroniska i będzie wielki kwik
nie na różnicy między zagorzałym lewactwem a psiarzami
nie na różnicy między zagorzałym lewactwem a psiarzami
@mkorsov: nie ma roznicy. Poza tym, ze zagorzaly lewak jest wege i nie karmilby psa miesem xD jezu, wy gadacie losowe rzeczy, rozbrat z rozumem
- 44
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 9
#psy #psiarze
Po ostatnich tygodniach afer psiarskich oraz kontach takich jak to: https://wykop.pl/ludzie/kaja-nowak_1982 albo komentarzach takich jak ten: https://wykop.pl/link/7814417/bulterier-bez-smyczy-pogryzl-ja-i-jej-psa-na-saskiej-kepie-leos-nie-przezyl/komentarz/133648787/potem-bedzie-placz-ze-psiecko-polknie-kielbase-z-30-gwozdziami-i-dokona-zywota-gdy-zawodza-instytucje-obywatele-biora-sprawy-we-wlasne-rece
coraz bardziej mam wrażenie, że ta cała akcja to jakiś projekt naukowców, który ma za zadanie wywołać nastroje ultra-faszystowskie i ktoś tylko czeka, aż standardem będzie tu nawoływanie do masowej eksterminacji psów, albo zbieranie grupek zajmujących się truciem psów, a później wykopki będą przykładem jak łatwo ogień nienawiści rozprzestrzenia
Po ostatnich tygodniach afer psiarskich oraz kontach takich jak to: https://wykop.pl/ludzie/kaja-nowak_1982 albo komentarzach takich jak ten: https://wykop.pl/link/7814417/bulterier-bez-smyczy-pogryzl-ja-i-jej-psa-na-saskiej-kepie-leos-nie-przezyl/komentarz/133648787/potem-bedzie-placz-ze-psiecko-polknie-kielbase-z-30-gwozdziami-i-dokona-zywota-gdy-zawodza-instytucje-obywatele-biora-sprawy-we-wlasne-rece
coraz bardziej mam wrażenie, że ta cała akcja to jakiś projekt naukowców, który ma za zadanie wywołać nastroje ultra-faszystowskie i ktoś tylko czeka, aż standardem będzie tu nawoływanie do masowej eksterminacji psów, albo zbieranie grupek zajmujących się truciem psów, a później wykopki będą przykładem jak łatwo ogień nienawiści rozprzestrzenia
@aepor: może też być tak, że ludzie mają po prostu dosyć tej patologii, no ale tajny projekt podżegania wykopków do rzezi brzmi zdecydowanie wiarygodniej.
@aepor: ci naukowcy to zwykli ruscy i propaganda ze straszenia szczepionkami, uchodźcami, Ukraińcami, przeszła teraz na straszenie sąsiadem, który ma psa.
Szczucie Polaka na Polaka, nic nowego. Szkoda tylko, że mnóstwo przegrywów błyskawicznie to łyknęło i za kilka plusów są w stanie robic to za darmo.
Szczucie Polaka na Polaka, nic nowego. Szkoda tylko, że mnóstwo przegrywów błyskawicznie to łyknęło i za kilka plusów są w stanie robic to za darmo.
Wracam z parku, oczywiście jeden agresywny kundel musiał się przypałętać. Na szczęście miałem w kieszeni kieszonkową wyrzutnie rakiet międzykontynentalnych. Baba jak zobaczyła pimpka z dziurą w w miejscu gdzie była głową to myślałem, że na zawał zejdzie xD. Oczywiście policja przyjachała, ale mnie nie zawinęli, widocznie po atakach w Zielonej Górze mają nowe wytyczne. Fajnie, wracamy do normalności drodzy państwo.
#psiarze #psy #pdk #takbylo
#psiarze #psy #pdk #takbylo
źródło: temp_file3551960450504197439
Pobierz- 29
@kapitan_jaszczur no masz zdjęcie wyrzutni. Jakich dowodów jeszcze potrzebujesz żeby potwierdzić prawdziwość tej historii? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Itslilianka: ja z takiej trafiłem w przegrywa
ale wy jesteście nudni z tym przeskakiwaniem od jednego tematu ktory was gotuje do kolejnego
ktoś tam coś tam korbą - to o was
#psiarze
ktoś tam coś tam korbą - to o was
#psiarze
@KlausSchwab2: lemingi
- 3
@placebo_ no szczególnie tym zamożnym mieszkającym w domach bez sąsiadów i plebsu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...





















