Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
#mikrokoksy #prolaktyna #mk-677
Co na zbicie prolki do mk677? Nic na receptę, może jakieś ekstrakty ziół albo coś?
Co na zbicie prolki do mk677? Nic na receptę, może jakieś ekstrakty ziół albo coś?
@arturu777: wystarczy p5p, dawki sobie poszukaj
Cześć, potrzebuję zaczerpnąć pomocy od osób ogarniających temat hormonów.
Wizytę u endokrynologa mam najszybciej na końcówke czerwca.
Mam 23 lata-184cm-99kg. Od trzech lat wykonuje już tylko treningi kalisteniczne o niskiej częstotliwości i spacery, ponieważ na nic innego nie mam mówiąc krótko sił.
Nigdy nie stosowałem środków dopingujących.
Objawy które występują od czterech lat to między innymi:
Wizytę u endokrynologa mam najszybciej na końcówke czerwca.
Mam 23 lata-184cm-99kg. Od trzech lat wykonuje już tylko treningi kalisteniczne o niskiej częstotliwości i spacery, ponieważ na nic innego nie mam mówiąc krótko sił.
Nigdy nie stosowałem środków dopingujących.
Objawy które występują od czterech lat to między innymi:
- 1
@creedthoughts: Czekaj na lekarza bo jeszcze coś s---------z
Komentarz usunięty przez autora
Proszę o ocenę:
#prolaktyna 19 (ponad normę?), #testosteron 458 (niby w widełkach?) #tsh podwyższone. FT4, antyTPO ok. Mężczyzna, wiek 25 lat.
#badania
No i przy okazji D3 25(OH) - 17,6
#prolaktyna 19 (ponad normę?), #testosteron 458 (niby w widełkach?) #tsh podwyższone. FT4, antyTPO ok. Mężczyzna, wiek 25 lat.
#badania
No i przy okazji D3 25(OH) - 17,6
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
#badania #lekarz #prolaktyna #zdrowie Czy wynik prolaktyny po obciążeniu jest za duży? Zanim będe miał endokrynologa to może jacyś lekarze są na sali.
źródło: comment_1600777283wPoCPooq8Jgrz26TOeMGH9.jpg
Pobierz- 0
odczul ktos moze jakies problemy ze schudnieciem z powodu wysokiej prolaktyny albo odczul, ze redukcja szybciej leci po rozpoczeciu leczenia?
#chudnijzwykopem #dieta #odchudzanie #medycyna #prolaktyna #zdrowie
#chudnijzwykopem #dieta #odchudzanie #medycyna #prolaktyna #zdrowie
Testostron: 245, zakres: 249-836
Prolaktyna: 24.05, zakres: 3.46-19.40
SHBG: 7.22, zakres: 18.30-54.10
Kortyzol: 17.49, zakres: 4.82 – 19.50
Estradiol: 31.40, zakres: 11.30-43.20
FSH: 3.49, zakres: 1.50-12.40
Prolaktyna: 24.05, zakres: 3.46-19.40
SHBG: 7.22, zakres: 18.30-54.10
Kortyzol: 17.49, zakres: 4.82 – 19.50
Estradiol: 31.40, zakres: 11.30-43.20
FSH: 3.49, zakres: 1.50-12.40
@Czerstwa_Bagietka: daj namiar do tej endokrynolog ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) a tak w skrócie, to sam widzę wiesz jakie czynniki moga wpływac na twojego testa. Zacznij ćwiczyć i się lepiej ruszać przez 2 miechy (tak w domu też się da ( ͡° ͜ʖ ͡°)), schudnij, kup sobie
@Shogun90: możesz coś więcej opisać a propo minimalnie przekroczonej normy prolaktyny i wpływu na libido. Jak ją zbic?
#anonimowemirkowyznania
Jestem 38. dzień na #nofapchallenge
Niedawno zrobiłem badania krwi #prolaktyna 17,5 normy 2,5-13 ng/ml, #testosteron wolny 28 normy 7-22,5 pg/ml
Słabe libido, nie wiem czy to nie skutek po prostu flatline'u ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak ocenicie wyniki badań?
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć
Jestem 38. dzień na #nofapchallenge
Niedawno zrobiłem badania krwi #prolaktyna 17,5 normy 2,5-13 ng/ml, #testosteron wolny 28 normy 7-22,5 pg/ml
Słabe libido, nie wiem czy to nie skutek po prostu flatline'u ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak ocenicie wyniki badań?
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć
- 0
@AnonimoweMirkoWyznania: podwyzszona prolaktyna moze powodowac slabsze libido
- 0
@AnonimoweMirkoWyznania @knop87: a może malutki, niezłośliwy guzek na przysadce. U mnie prolaktyna jest ok. Choć teścia założyciel wątku ma ponad normę. Pasuje iść do specjalisty - nie do konowała.
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Czerstwa_Bagietka Tak i Nie. Przeszedłem kupę badań. Byłem w szpitalu. Skończyło się na tym że od kilku miesięcy jestem leczony kłuciem z HCG (gonadotropiną). Wszystko wróciło do normy (poziom hormonów, psycha, libido i reszta). Niestety zanosi się na HTZ do końca życia. Powiem Ci tyle ... masz P----------E. Czekają Cię miesiące badań zanim Ci coś przepiszą. A z niskim testo organizm sprawia że nie chce się żyć. O mało w wariatkowie
- 1
@Czerstwa_Bagietka jeśli chodzi o prolaktynę to trzymam ją poniżej normy od kilku miesięcy. Niestety ten poziom nie przywrócił mi produkcji testosterony.
Mirki co sądzicie o tym teściu i wysokiej prolaktynie? Wizyte u endo mam dopiero za miesiąc. Warto zrobić jeszcze jakieś badania żeby uniknąć 5minutowej wizyty?
#testosteron #prolaktyna #hormony #zdrowie #mirkokoksy #silownia
#testosteron #prolaktyna #hormony #zdrowie #mirkokoksy #silownia
źródło: comment_bOAIVE5AYl1Yv4QvtNngKDobbbfJxQAc.jpg
Pobierz@krystian-stepaniak: ale po co te badania? jakies objawy cos sie dzieje?
- 0
@krystian-stepaniak: Na Twoim miejscu zbijał bym dostinexem do środka przedziału (mniej niż pół tabletki na tydzień bo zbijesz do zera). Dla faceta norma to max 15ng/ml. Za wysoka prolaktyna jest zabójcza dla męskości. Odziaływuje na przysadkę gdzie blokuje gonadotropine a te z kolei blokują LH i FSH które wpływają na produkcję testosteronu.
konto usunięte via Android
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Sertralina: Bez zdjecia Ci nie pomoge
7
Mężczyzna też może karmić piersią !

Literatura zgromadziła niezliczone opisy tego fenomenu: od Talmudu poczynając, na Annie Kareninie Tołstoja, gdzie zamieszczono krótką anegdotę o dziecku karmionym na statku przez pewnego Anglika, kończąc.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #














#finasteryd
#zakola
#prolaktyna
Prolaktyna u niebieskich może powodować łysienie?