Wpis z mikrobloga

Znów pytanie do e palaczy.
Wymieniałem dzisiaj gezałkę w ijust 3 (pierwszy raz w zyciu wymieniałem w sumie). Najpierw ją zakeopiłem kilkoma kroplami liqodu, potem odczekałem z jakieś 20 min może trochę więcej. Następnie zalałem i znów odczdkałem dłuższą chwilę, później zacząłem palić. Niby poczekałem aż liqid zostanie wchłonięty trochę, ogólnie nie czuć w ogóle żadnej spalenizny itd, ale... nie za bardzo czuję też smak. Może gdzieś tam na końcu języka trochę , ale to dosłownie tylko troche. I tak się zastanawiam, czy gdzies popełniłem błąd i coś jest nie tak, czy moze tak ma być?
#epapierosy #vape #pytanie #problem #ijust #grzalka
  • 21
@xWiteQx: czasami bywa tak że dopiero po jakimś czasie grzałka zacznie oddawać odpowiednio smak, zwłaszcza w ijustach, pamiętam że tak było w moim starym ijuscie 2, dopiero po 2-3 zalaniu zaczynało wszystko dobrze smakować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ogolnie dałem jakies 3 krople na tą grzałkę.

Może za mało?...

@xWiteQx: przejedź po całym obwodzie waty, ja tak robiłam i też się tak szybko nie jarała
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xWiteQx: już nie, bo się sama nasączyła
Poza tym wystarczy, że nasączysz watę i od razu zalejesz atomizer i odczekasz 20 minut, nie musisz się bawić z tym, że najpierw wata a później reszta.bo zobaczysz, że i tak połowę zawartości Ci wciągnie przez ten czas
@xWiteQx: Zaczynałem od iJusta i w zasadzie nigdy nie chciało mi się czekać. 5 minut wystarczyło i zawsze od razu był smak. Wiadomo, lepiej nie szaleć przy braku regulacji, ale nigdy nie miałem takiego problemu. Jeśli wina nie leży po stronie olejku kolegi, to możesz mieć język wapera. Jak za dużo palę albo łapię jakieś lekkie przeziębienie, to też mam problem ze smakiem mimo nowej grzałki i odpowiednich olejków.
@azbestowybyk: No ja miałem jakieś 4-5 miesięcy przerwę. Ogólnie zastanawiam się czy nie zrobiłem czegoś źle i z grzałką coś jest nie tak, bo nie wydaje mi się żeby to było normalne. Jak ktoś się zna to mogę w sumie zrobić zdjęcie grzałki i przesłać tu
xD Nigdy czegoś takiego nie miałem, ale próby odratowania grzałek dawały taki właśnie efekt. Spróbuj zalać sprzęt innym olejkiem albo ten olejek od ziomka na inny sprzęt w celu ustalenia przyczyny.
@xWiteQx: Wiem, ze post 3 dniowy, ale jak wyjmowałes grzałkę z opakowania to odczekałes chwilę? Nie kazdy wie, ale swiezo wyjęta grzałka ma strasznie zbitą watę i mało wchłania liquidu. Pozatym ja jak zakladalem grzałki HW-N, to musialem minimum 2 zbiorniki przepalić żeby smak był git
@SzeryfInternetuff: No właśnie nie, nie odczekiwałem, od razu zabrałem się za montaż i zalewanie.
Ale teraz mam taką rozkminę, bo pamiętam jak kilka miesięcy temu byłem w vapeshopie kupić liqid, nową grzałkę i szkło (wtedy miałem smoka eviana). Gość mi zamontował nową grzałkę, od razu jakimś swoim liqidem zakropił ją, zakręcił i os razu mogłem bez problemu palić.
Dlatego zastanawiam się skąd to wynika że tu trzeba odczekiwac, a tu nie.