Siemanko. Od kilku dni mam problem z mikrofonem. Wszystko działało, aż pewnego dnia przestał działać. Po prostu mnie nie słychać, a jak odłączę i podłączę mikro to wyskakuje info, że Mikrofon podłączony, ale za cholerę mnie nie słychać. Na TSie, w grze, podczas nagrywania dźwięku, nigdzie. Proszę o pomoc, bo już nie mam pomysłów. Google nie pomogło.
#mikrofon #informatyka #problem #kiciochpyta
#mikrofon #informatyka #problem #kiciochpyta





























Zacząłem Sketchup, ale nie wiem czy to ma sens.
#pracbaza #studbaza #problem #kiciochpyta
@Solitary_Man: AutoCad i Solidy są bardzo łatwe do ogarnięcia podstaw, sam będąc w gimnazjum potrafiłem sobie zamodelować praktycznie cały rower