Mireczky mam pytanie. Nie wiem jak się za to zabrać, oraz nie wiem jakim programem. Potrzebuję wykonać projekt altany w 3d a potem te rozmiary, które naniosłem w jakiś sposób uzyskać tak bym mógł dać wydruk stolarzowi by mi to wyciął. Pytanie czym? (_ )

Zacząłem Sketchup, ale nie wiem czy to ma sens.

#pracbaza #studbaza #problem #kiciochpyta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemanko. Od kilku dni mam problem z mikrofonem. Wszystko działało, aż pewnego dnia przestał działać. Po prostu mnie nie słychać, a jak odłączę i podłączę mikro to wyskakuje info, że Mikrofon podłączony, ale za cholerę mnie nie słychać. Na TSie, w grze, podczas nagrywania dźwięku, nigdzie. Proszę o pomoc, bo już nie mam pomysłów. Google nie pomogło.

#mikrofon #informatyka #problem #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szancik Ja proponuje pobawić się właściwościami dźwięku w windowsie.

Czasami wycisza mikrofon jak cos sie zaktualizuje albo odbije windzie cos. Pogrzeb tam i poprzesuwaj rozne paski.
  • Odpowiedz
Mireczki, jak odblokować (nie wiem czy dobrze nazwę) wyskakujące okienka w firefox. Coś dziś kliknąłem i nawet sobie nowych postów w obserwowanych tagach sprawdzić nie mogę, w sensie, że jak klikam na ikonkę # to nic się nie pojawia. To samo na stronie banku, wybieram np kwotę doładowania telefonu, daję okej i pisze mi, żebym wybrał wartość doładowania.

#firefox #problem #pytanie #internet #przegladarki
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki ratunku. Mój kochany pecet samoczynnie sie wyłącza lub wiesza pod naporem... Filmiku na yt. Czy jakieś informatyczne Mirasy maja pomysł czy można coś zdziałać bez ingerencji w sprzęt? #problem #prosba #pc
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam #problem mirki. Chcę znajomemu zaktualizować na lapku windowsa 8.1 (z win8) ale ważne jest to żeby nie formatować partycji systemowej, tylko zaktualizować. I tu pojawia się problem. Wkładam pendrive, wszystko ładnie pięknie, tralalala a kiedy klikam że chcę aktualizować a nie formatować to wyskakuje mi:

"Komputer został uruchomiony z dysku instalacyjnego systemu Windows. Usuń dysk i ponownie uruchom komputer, tak aby system Windows mógł zostać uruchomiony normalnie (ja go
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#steam #problem #pomocy

Podczas próby logowania na steam w przeglądarce wyskakuje mi "Nieprawidłowe dane logowania", a logując się na pobranej apliakcji na tych samych passach wszystko działa. Sprawdzałam 100 razy,na pewno wpisuje dobrze + hasło było zmieniane 3 razy. Macie pomysł dlaczego ? Jest tak na wszystkich przegladarkach.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chcialbym tylko wiedziec czy masz problem z logowaniem przez aplikacje steam na Twoim pc czy przez www?
  • Odpowiedz
#problem #pytanie

Mirasy mam problem.

Wiecznie chodzę nie wyspany, nie zależnie o której pójdę spać i tak się nie wyśpię.

A więc pytanie. Jak się dobrze wyspać?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SimoHayha: To ostaw sobie budzik. Nie włączaj drzemki. Jak masz ciskać drzemkę to lepiej od razu budzik ustaw 10min później. Jeśli obudzisz się przed budzikiem to wstawaj i nie czekaj na budzik.
  • Odpowiedz
czy ktos wie jak moge odebrac plik w laptopie lenovo (y580)? kiedys mialem tak ze jak kliknalem na ikone bluetooth prawym, to mialem "odbierz plik", od ktorejs aktualizacji to zniknelo i teraz jak wysylam z telefonu to po prostu mam komunikat 'plik nie zostal wyslany'. tak wiem ze moge przez kabel ale jednak bluetooth wygodniejsze.

#komputery #problem #pytanie #lenovo #bluetooth
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki wyobraźcie sobie taką sytuację - macie 1000zł i musicie kupić coś, zrobić coś, żeby "poprawić nastrój współpracowników" - dziwki odpadają, kropka. Kupno żarcia i kawy odpada, bo już było :D Myślałem o stole bilardowym, ale za 1k to słabe sztuki. Znacie jakichś masażystów co o-------ą 50 osób za 1000zł ?:D

#pytanie #kiciochpyta #problemypierwszegoswiata #problem #korpolife #korpo
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rovi: Masażysta raczej nie zrobi 50 osob za 1000, ale możesz kupić fotel masujący. Za tysiaka powinieneś dostać coś przyzwoitego, a i korzyść będzie przez lata, a nie jednorazowo.
  • Odpowiedz
#wirus #problem o co chodzi? klikając na linki z górnej belki na wykopie wywala mi stronę z reklamą Linkbucks! WTF?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O kuraw, ale beka.

Włączyłem właśnie playstation 3. Konsola włączała się jakoś dziwnie, tzn. zamiast wentylator zastartować od razu to wystartował z opóźnieniem. Konsola pochodziła z minutę w menu i dostałem komunikat że konsola się przegrzała i nastąpi wyłączenie. Wyłączyła się, jak ją włączyłem wiatrak od razu zaczął pracować na 100% mocy.

Teraz działa jakoś od pięciu minut, wentylator cały czas działa głośno ale powoli obniża swoje obroty :/

Chyba
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bslawek: w sumie często tak jest że kupno sprzętu to loteria - można kupić i będzie chodziło 10 lat bez żadnej awarii a można kupić i cały czas wysyłać do serwisu. Nie ma reguły
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam konto w alior sync, miesiąc temu ustawiłem w powiadomieniach żeby wysyłało mi SMS powiadamiający o płatności kartą. smsy dochodziły, na koniec miesiąca została pobrana adekwatna kwota za usługę i było ok. wczoraj kupiłem grę na GOGu i zapłaciłem kartą, grę dodało do kolekcji, kwota na koncie zablokowana a powiadomienia nie ma. ba, szukam na stronie w narzędzia>powiadomienia tej opcji i jedyne powiadomienia dotyczące karty to "Autoryzacja transakcji gotówkowej w Banku" i
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach