Co do poprzedniego wpisu, to podejrzewam, że to złoty krzyż zasług bordo, który dostarczył mi sam Michaił Białkov za pomocą wolnej niewidzialnej ręki rynku, stąd też nie mogłem dostrzec kiedy się znalazł w moim domu.
Pasuje do koloru nicku, avataru i poglądów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#prl #komunizm #chwalesie #heheszki #historia
robert-kuzba - Co do poprzedniego wpisu, to podejrzewam, że to złoty krzyż zasług bor...

źródło: comment_mpOP04uPgwerP1IZVRqslc5Um9QfTuU3.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki kochane, są tutaj może wśród was fani (chociaż to chyba trochę za duże słowo) wystroju polskich domów (ale nie tylko) z lat 80, 90, może nawet tych z początku XXI wieku? U mnie to się wzięło z nostalgii i sentymentu. Byłam wczoraj u mojej cioci która ma właśnie dom w takim nieco starszym stylu. Wiecie, dużo drewna, stara duża kanapa, wielki czerwono-czarny dywan we wzory, ciepło i miło, zero jakiejś Ikei
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Podniebny: kiedys pamietam jak go podpuszczalem w styczniu lutym ,w co najlepiej wejsc a on ze:
( po tym jak banka pekla i to byj najgorszy moment na inwestycje w alty)
iota juz niedlugo to de moon i ze bede bardzo bogatym czlowiekiem jesli zainwestuje wszystko najlepiej z jego reflinkow, smieszne hee ;] tak samo jak eksperci w cnbc biznes polecali kolo 18k$ bitka jako dobra inwestycje hehe ;] tak
  • Odpowiedz
Co z robić ze starą PRL'owską podłogą która już dawno nie ma na sobie warstwy lakieru w różnych miejscach. Cyklinowanie odpada, to nie moje mieszkanie. Żmyć to i woskiem wykończyć? Czy kupić lakier i wylakierować? Jest miejscami taki ciemny brud, ale już olać to... Jest jakiś trik na taką podłogę?

#pytanie #remontujzwykopem #drewno #prl
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 9
@oficer-prowadzacy

1. To nie moja własność ja sie nie wtrącam
2. Skrzynia rozpadła sie przez to że pękła rama i heder odpadł.
3. W rolnictwie to nie jest tak jak z samochodami, trzeba mieć zdrowy rozsądek a nie kierowac sie sercem. Wistula mluci 2 razy wolniej jak bizon a przy zniwach jeden dzień moze byc na wage zlota. Nikt nie mówi żeby brac nowy, sąsiad kupil nowego new hollanda, za serwis
  • Odpowiedz
@efceka:
Nie żeby co, ale te dwa pierwsze to nie borewicze tylko akwaria.

@AgentKGB:
Jeśli nie liczyć jakichś elementów blacharskich to części powinny pasować nawet z Caro na wąskim moście (wnętrze w MR'91 też było jeszcze ze starszych Polonezów).
  • Odpowiedz