• 0
@jaroslaw-syrek @jaroslaw-syrek dzięki za odp!
A to stanowisko / wyspa z koszami słodyczy, czy widziałeś tam też te tzw exploding boxy? Wsadzenie prezentu do środka to w sumie sprawa drugorzędna (chociaż byłoby super!), tutaj jednak chodziło o sam zakup tego typu, bo nie mam jak zrobić tego sam, żeby różowa nie widziała :).
  • Odpowiedz
Ktoś mi powie czy (i gdzie) w Polsce można kupić takie hm naklejki(?), do malowania?

Chodzi o to, że mamy taką naklejkę z powycinanymi elementami w srodku. Przykładając naklejkę i malując odpowiednie części na różne kolory mozemy uzyskać jakiś obrazek. Oczywiście naklejka nie jest na jakimś mocnym kleju (właściwie nie wiem z jakiego jest tworzywa), dlatego łatwo ją oderwać i np. podsuszyć farbę pomalowanych już elementów.

Najlepiej przez internet.

#pytanie
FreakingAwesome - Ktoś mi powie czy (i gdzie) w Polsce można kupić takie hm naklejki(...

źródło: comment_yYkzK6YSKZ6vys9vJ1wmesRZvGhEfkou.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szymon465: ma bolca na boku, więc raczej jej to niepotrzebne, no i raczej nie robi żadnej imprezy wielkiej, więc prezent pewnie od razu rozpakuje przy rodzicach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, #rozowypasek ma za miesiąc okrągłe urodziny (30). Szukam prezentu jakiegoś. Budżet do 2000 ziko. Cała kasa nie musi pójść na jedną rzecz. Myślałem o jakimś spa dla relaksu bo od roku siedzi z bombelkiem na macierzyńskim.

Dajcie jakieś pomysły
#urodziny #prezenty #kiciochpyta #rozowepaski
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@golf3cabrio: jak ktoś zarabia tyle w kilka dni to dla niego to nie są duże pieniądze. Nie rozumiem ludzi co mówią 2k,10k,50k na wydawać na prezent to idiota. Szkoda tylko, że nikt nie uwzględnia tego że ta osoba zarabia 10k,100k lub 500k.
  • Odpowiedz
Dzień dobry Mirki i Mirabelki. Zwracam sie z prośba o doradzenie w prezencie ślubnym. Jadę na ślub kuzynki za poltora miesiąca. Ja chcę dac kase w kopercie, za to moja różowa mówił, zeby kupić prezent. A ja nawet nie mam pomysłu na prezent. Pomozecie? ( ͡° ʖ̯ ͡°) #prezenty #slub

Co dac na prezent ślubny?

  • Kopertę z pieniędzmi 95.4% (950)
  • Prezent rzeczowy 4.6% (46)

Oddanych głosów: 996

  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lubie_p--o: jak na zapro jest, że proszą żeby ,,prezenty były w koperciexD'' to zawsze daję jakiś s-------y mikser. Nie będą mi mówić jak mam żyć; banda materialistów zasmarkanych jak ich nie stać na wesele to niech nie zapraszają ludzi których nie widzieli 10 lat.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Słuchajcie mnie Mirki bo to głównie do Was pytanie. Co fajnego dostaliście od swojej Mirabelki tak o, bez okazji. Dla kobiety kwiaty w większości załatwiają sprawę, a dla faceta coś drobnego i symbolicznego ciężko znaleźć :( A może co byście chcieli dostać? Pomóżcie dziewczynie, która chciałaby sprawić Mirkowi przyjemność (ʘʘ). Pisze na anonimowych bo wiem, ze ma tu konto i wolałabym być incognito ( ͡° ͜ʖ ͡
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dekonfitura: nie mówie o smartfonie tylko o jakimś akcesoriu do smartfonu :) tak jak jest kamera na podczerwień, dla dzieciaka to mogła by być frajda, tylko to kosztuje 2 tysiące złotych , moze coś prostszego ale kreatywnego :)
  • Odpowiedz
Mireczki i Mirabelki, mój #rozowypasek w najbliższym czasie ma zostać chrzestną. Już od tygodnia wałkujemy temat prezentu i nic nie możemy wybrać. Chodzi o to, że większość popularnych gadżetów/zabawek rodzice już mają z powodu drugiego, starszego dziecka. Możecie doradzić co można kupić? Może coś bardziej nieszablonowego, wyjątkowego?

#chrzest #chrzciny #prezent #prezenty #pytanie #problemyrozowychpaskow
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki czy ktoś wie gdzie na Śląsku i w okolicach można sobie ogarnąć lot motolotnia? Przez coś innego niż jakieś prezentmarzeń i temu podobne??Jakoś bezpośrednio, klub czy coś. To pomysł na prezent, help. Są też opcje paralotni, ale boję się, że warunki pogodowe będą kiepskie i np lot będzie trwał 5-10 minut, taki prezent do bani trochę by wtedy był a w innym wypadku ma się raczej pewność, że będzie trwał określoną
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co typowo polskiego jeśli chodzi o przekąski, słodycze etc kupilibyście Meksykańcom lub Hiszpanom? Mieliśmy delegację w pracy i jutro są ostatni dzień, chcemy im kupić coś tego typu, co spokojnie będą mogli zabrać do samolotu, np bardzo smakowały im nasze Jeżyki i to już jest na liście

#polska #praca #delegacja #emigracja #slodycze #pracbaza #korposwiat #prezent #
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach