Szukam prezentów dla rodziców i mi wpadł do głowy pomysł z automatem do wypieku chleba. Ma ktoś? Używa? Dobry chlebek wychodzi? Dużo go jest? Długo utrzymuje świeżość? Jak wygląda mycie takiego urządzenia? Ceny za energię bardzo poszły w górę?

PS A Wy co kupujecie rodzicom? Szukam czegoś maksymalnie użytecznego. Moje poprzednie prezenty to mikrofala (nie mieli) i stacja pogody z wieloma zdalnymi czujnikami (przydatne w gospodarstwie rolnym).

#swieta #prezenty
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dwayne-johnson: ja nie polecam, moja babcia dostała od kuzynostwa i jakoś szybko poszedł w kąt, nie pamiętam o co chodziło ale coś tam nie działało jak należy. Znajomi też mają i leży i zagraca szafkę xD
Ekspres do kawy jak nie mają ale to w sumie droższy wydatek, nie wiem jaki masz budżet.
Ja szczoteczke soniczną kupuje dla taty a dla mamy chciałam radio do sypialni takie z głośnikami bezprzewodowymi,
  • Odpowiedz
Ma ktoś doświadczenie z maszynkami do losowania prezentów świątecznych? Mam za zadanie zorganizować losowanie wewnątrz naszego działu i szukam odpowiedniego narzędzia. Przeglądając internet znalazłem dwie strony, które to ułatwiają. Ktoś z nich korzystał? Przeczytałem polityki prywatności i niby jest ok, ale nigdy nie wiadomo (ewentualne zaproszenia do losowania będa wysyłane na służbowe adresy). Najlepszym rozwiązaniem będzie zrobienie samemu takiej maszynki, tylko kurła jak? Ktoś wie jak to prosto zrobić np w excelu
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Drogie Mirki i Mirabelki!
Szukam inspiracji na prezenty świąteczne dla jeszcze kilku osób i już totalnie nie mam pomysłu.
Może Wy mi pomożecie w tym trudnym zadaniu?
- Tato - zainteresowań jako takich nie ma. Zazwyczaj ogląda wojny magazynowe w TV. Rok temu dostał od brata tablet do czytania książek - leży nieużywany oraz zestaw kosmetyków dla mężczyzn - szkoda mu używać więc też leżą.
- Wujek - jest na emeryturze, nie ma zainteresowań. Żadnych.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć! Przybyliśmy niedawno na Wykop i w ramach powitania mamy dla Was #rozdajo! Ale najpierw – kim jesteśmy? Jesteśmy sklepem z oryginalnymi prezentami, a naszymi chorągwianymi produktami są stworzone przez nas, ręcznie malowane mapy zdrapki. W ofercie mamy kilka map w różnych wersjach. I właśnie te mapy dziś rozdajemy! :)

Wygrają dwie wylosowane osoby, które same wybiorą sobie którą mapę by chcieli.

Zasady:
- Aby wziąć udział, wystarczy zaplusować
Giftio - Cześć! Przybyliśmy niedawno na Wykop i w ramach powitania mamy dla Was #rozd...

źródło: comment_C4JwirlY4238jrmspV02CRlhHEIuOy4c.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Kuzynka ma niedługo 18 urodziny. Zastanawiam się co jej dać zamiast kwiatów. Trenuje kick boxing, jeździ na koncerty kwiatkowskiego, chodakowska, lewandowska etc. To chyba takie większe zainteresowania. Macie jakiś pomysł?
#urodziny #prezenty #prezent #18 #help
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Luna98x: Może bilet na jakąś galę bokserską (albo innych interesujący ją sportów walki) kobiet z walką o wysoką stawkę (jak na twoje województwo)?
  • Odpowiedz
#prezent #prezenty #kubek #kubki #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochopyta trochę #diy

Spotkaliście się kiedyś z tym, żeby jakaś firma oferowała możliwość dostarczenia własnego kubka przed dodaniem do niego jakiegoś projektu? Chodzi mi o dodanie własnego napisu do kubka, który wcześniej kupiłem?
Może nawet gdzieś we #wroclaw?

Podpowiedzcie może ew. jakiś tag
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MIRKI I MIRECZKI CO SIĘ O------O.
TAKIEGO ROZDAJO NA WYPOKIE JESZCZE NIE BYŁO!
19 RAZY NIKT NIE WYGRAŁ TOTKA I JUTRO JEST DO WYGRANIA 167 MILJONÓW FUNCIKÓW!

DOSTALEM INFO OD TOTALIZATORA ZE MOJE LICZBY WYGRAJĄ! WIEC KAŻDY KTO ZAPLUSUJE TEN WPIS DOSTANIE ODE MNIE 100K ZŁ!
OBSERWUJESZ MOJ PROFIL 50K!
bart88uk - MIRKI I MIRECZKI CO SIĘ O------O. 
TAKIEGO ROZDAJO NA WYPOKIE JESZCZE NIE...

źródło: comment_JnUYye5s6JecKHEz2i9usI876LzHb19o.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach