Miałam Ci napisać Mirasku najwspanialszy @powaznyczlowiek w wiadomosci, ale napiszę już tu. Nie ukrywam, że trochę obawiałam się, że dostanę pietruszkę, jednak jestem najszczęśliwsza na świecie! Nadal trzęsą mi się dłonie z podekscytowania! :D
-Herbatki pachną przepięknie! Z pewnością jeszcze dziś spróbuję obu. Dziękuję także za spisanie mi składników - coś czuję, że przyda się ta informacja, gdy będę chciała dokupić:)
-Kubek jest przeuroczy i z pewnością herbatę będę piła z
S.....j - Miałam Ci napisać Mirasku najwspanialszy @powaznyczlowiek w wiadomosci, ale...

źródło: comment_wkMoq4cGvSlV8klx6JExyFC99uEhkBta.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Siemahej: bardzo się cieszę, że paczka się spodobała () i nawet dojechała w jednym kawałku! :D dzięki za życzenia, Tobie również wszystkiego najlepszego!
  • Odpowiedz
Na ten przykład ja żonie buduję domek dla ptaków


@100mph: to dla żony czy jednak dla ptaków? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie no czepiam się, fajny pomysł
  • Odpowiedz
Cześć! :)
Nasze wczorajsze #rozdajo wygrał użytkownik @vanila! Gratulujemy! :)
A innym przypominamy, że jeśli dziś złożycie zamówienie na Giftio na prezent dla bliskich do 12:00, to uzyskacie gwarancję dostawy do Świąt - więc nie zwlekajcie i znajdźcie coś z naszej oferty oryginalnych prezentów :)

#giftio #uciechazgiftio #prezenty #swieta
Giftio - Cześć! :) 
Nasze wczorajsze #rozdajo wygrał użytkownik @vanila! Gratulujemy...

źródło: comment_AgUrDFTikAWYEVwjKHJgIkoPvHji7HTh.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki
W tym roku nie wiem co kupić dla mojego niebieskiego na prezent :( Mam dla niego jedna rzecz, mała, ale chciał konkretnie to i mysle, co by jeszcze mu do tego dołożyć za jakaś nieduża kwotę. Myślałam może o jakiejś książce (ale mój zbytnio nie ma na to czasu), dużo czasu poświęca grze, muzyka już odpada.
Wiem, wiem, co ze mnie za dziewczyna, ze nie wiem co chce jej
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@midnight: Jeśli dzieciak nie zna Konona i Majora to co ta za róznica czy wstawisz foty ich czy jakiegoś Kazia i Mietka spod monpolowego? Tak czy siak młody nie będzie wiedział kto to.
A jeśli oglądach ich z dzieckiem to zawiodłeś jako rodzic i resztę lepiej pominąc milczeniem. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 92
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fajna sprawa na rzeczy. Dla wszystkich Mirków poszukujących prezentów last minute, mam bony na realizację dowolnego portretu malarskiego u artysty ( ͡~ ͜ʖ ͡°) szczegóły na https://www.instagram.com/p/B6IpY41DyU7/ i https://www.facebook.com/milamadeart Bierzcie póki gorące !!! #prezent #prezenty #tworczoscwlasna #sztuka #rysujzwykopem #malarstwo #portret #milamadeart #lastminute #swieta #rozowepaski #promocje
milalulu - Fajna sprawa na rzeczy. Dla wszystkich Mirków poszukujących prezentów last...

źródło: comment_KMoUqlRcAiNE6X0t3QEICDAMHQyh8bQ5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, gdzie kupię ciepła piżamę dla mojego różowego? Szukam czegoś grubego, taki nawet polar, miękka. Wiem, że coś znajdę na Allegro, ale jest ktoś w stanie doradzić jakieś fajne materiały i słowa kluczowe, po których tego szukać?

#prezenty #swieta #pizama #czerwonypasek
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć jakie polecacie prezenty dla dzieci w wieku 10-14 lat? Robimy prezenty i brakuje nam pomysłów, nie wiemy czym się interesują dzieciaki! Dla 6 dzieciaków, obie płcie budżet 30-40 zł ok za osobę. Z góry dzięki za sugestie! #kiciochpyta #prezent #prezenty #pomocy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Polewam: w tym budzecie to po 8 paku i paczce fajek, uciesza sie 13-14 latkowie z pewnoscia, dla pozostalych slodycze i duzo czipsow do zagrychy. suoper, ze moglem pomoc. pozdrawiam serdecznie.
  • Odpowiedz
  • 1
@Polewam: Zależy czym się interesują albo co potrzebują. Jeśli chodzi o zabawki, to w Pepco można znaleźć za 20zł techniczne klocki do składania. Nie jest to LEGO, ale też ciekawe. Dla starszych może jakieś notesy lub zestaw podstawowych kosmetyków dla dziewczyn? A do tego jakieś słodycze.
  • Odpowiedz
Witam,szukam książki którą chciałbym kupić w prezencie dla mojej mamy,coś w klimatach "Zanim się pojawiłeś' "Światło między oceanami" czy coś w podobie serialu "Stulecie Winnych" takie romantyczne połączone z dramaturgią,znacie jakieś tytuły godne polecenia? Przyznam że w takich klimatach całkowicie jestem zielony :/
#ksiazki #pytanie #prezenty
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dalinar: Kristin Hannah „Słowik”, Maria Paszyńska cykl „Owoc granatu”, Maria Nurowska cykl „Panny i wdowy”, Paullina Simons „Jeździec miedziany”.
  • Odpowiedz
Jakoś tak wyszło, że mam tych magnesów trochę więcej i mogłem zrobić więcej losowań (ale tylko pierwsze uczciwe) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- magnes z Malezji: @koloalu, @belfrzyca (moja maszyna losująca została chyba wzięta na litość, bo wypadłaś na pierwszym miejscu również w kolejnym losowaniu), @pawelvk
- magnes z Bali: @PiotrLotr, @AnanasNaPizzy, @Obecnym
- magnes z Singapuru: @Nanuno, @lucinadris, @scharlottka
- łapacz:
  • Odpowiedz
Mirki, pomocy.
Okazuje sie, ze ciocia niebieskiego jest w ciąży i komplet kieliszków jaki jej kupiłam moze nie być najlepszym prezentem xD
Co można kupić przyszłym rodzicom (budżet ok. 100zl)? Cały myk polega na tym, ze w sumie oficjalnie o tej ciąży nie wiemy i dowiemy się w swieta. Maja już trójkę dzieci.
Chciałabym im kupić coś przydatnego, ale jednocześnie tez niekoniecznie typowo ciążowe-dziecięcego (głównie ze względu na to, ze nic oficjalnie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cały myk polega na tym, ze w sumie oficjalnie o tej ciąży nie wiemy i dowiemy się w swieta


@zaba34: Trochę bym się poczuła niefajnie na miejscu tej ciotki, gdybym chciala trzymać ciążę w tajemnicy do świąt i otwierając prezenty okazałoby się, że ktoś nie potrafił trzymać gęby na kłódkę i wszystkie prezenty będą mniej lub bardziej dotyczyć mojego bombelka...

Ona nie będzie w tej ciąży całe życie i to,
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Czy kupno drogiego prezentu na święta to nietakt? Chodzi o to, że święta spędzamy w rodzinnym gronie i prezenty będą pod choinką. No i sprawa wygląda tak, że zamówiłem żonie zestaw biżuterii, który prawdopodobnie będzie mocno odbiegał od reszty prezentów cenowo (pewnie tak z ~10x). Czy może być tak, że zrobi się niezręcznie? Żona zasłużyła ale tak pomyślałem - może na święta lepiej kupić coś mniejszego, a tę biżuterię
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@atur94 nasza (lvl 1.5) kocha bawić się figurkami zwierzątek i klockami lalaboom. Lubi tez proste puzzle 2 elementowe i książeczki, szczególnie z okienkami lub z ruchomymi elementami. Na topie jeszcze są zabawki których elementy można wykładać jedno w drugie, cos jak matrioszka tylko nie zamykane i sortery.
  • Odpowiedz