Wszystko
Wszystkie
Archiwum
66
"PiS równa się awaria"

Politycy Koalicji Obywatelskiej chcą zapytać ministra klimatu i środowiska, czy sytuacja na stacjach Orlenu jest na tyle zła, że trzeba uruchomić rezerwy obowiązkowe i strategiczne na dostarczanie paliwa. - Mamy jakiś kataklizm? Z tego co wiemy nie. Chyba, że kataklizmem nazywać ósmy rok rządów PiS
z- 5
- #
- #
- #
- 0
Śmiesznie się czyta jak nagle wszyscy przerażeni przemocą jaką palestynczycy zasewowali, ale jeszcze nie tak dano z podobnych powodów identyczny cyrk rozegrał się w USA na mniejszą skalę. Tylko tam ludzie wpłacali kase, identyfikowali z lewicowym motłochem. Zgineło ponad 25 osób i też zdarzały się przypadki linczy czy morderstw na środku ulicy tym razem nie za narodowość, a poglądy. Ktoś powie, że to przecież i tak nieporównywalna skala, to polecam dodać do
@rifraw: zapomniales o japonczykach i masakrze nankinskiej :(
@Yurakamisa to malo jeszcze czytales ;) poczytaj o masakrze nankinskiej co odwalali Japonczycy bo Palestynczycy poki co sa humanitarni za 50 lat katorgi ktore zgotowali im zydzi ;) np
Egzekucje
Japończycy potraktowali mieszkańców miasta z niezwykłym okrucieństwem. W niektórych przypadkach (dotyczy to głównie wziętych do niewoli żołnierzy chińskiej armii rządowej) egzekucje były przeprowadzone na wyraźny rozkaz. Według niektórych danych zmasakrowano ok. 100 tys.
@Yurakamisa to malo jeszcze czytales ;) poczytaj o masakrze nankinskiej co odwalali Japonczycy bo Palestynczycy poki co sa humanitarni za 50 lat katorgi ktore zgotowali im zydzi ;) np
Egzekucje
Japończycy potraktowali mieszkańców miasta z niezwykłym okrucieństwem. W niektórych przypadkach (dotyczy to głównie wziętych do niewoli żołnierzy chińskiej armii rządowej) egzekucje były przeprowadzone na wyraźny rozkaz. Według niektórych danych zmasakrowano ok. 100 tys.
@CodexGigas: skoro były większe zbrodnie to luz xd
Największym dramatem Polski jest to, że jedyna partia, która chce obniżać podatki i ciąć socjale, jest jednocześnie partią antyEropejskich ekstremistycznych szurów i zwolennikiem katolickiego zamordyzmu, nienawidząca wszystkich i wszystkiego co odbiega od ich wyobrażenia "prawdziwego Polaka"
#polityka #takaprawda #bekazprawakow #polska
#polityka #takaprawda #bekazprawakow #polska
@mango2018: nie. Największym dramatem Polski jest to, że Polacy dali sobie wejść na głowę bandzie cwaniaków i jeszcze gotowi są nawzajem się pobić walcząc dla nich.
@mango2018 no właśnie rura im zmiękła, właśnie widziałem Wiplera na świeżym filmiku, w którym gada coś o tym że konfederacja zmienia podejście bo młody elektorat ma inne podejście do tych spraw.
niestety, jest o 10 lat za późno. żeby tak te barany zrozumiały 10 lat temu że Mikke się nie nadaje nawet na patrona honorowego oraz że mieliby więcej głosów gdyby zadeklarowali w przeszłości chociażby tylko tyle, że będą się wstrzymywać od
niestety, jest o 10 lat za późno. żeby tak te barany zrozumiały 10 lat temu że Mikke się nie nadaje nawet na patrona honorowego oraz że mieliby więcej głosów gdyby zadeklarowali w przeszłości chociażby tylko tyle, że będą się wstrzymywać od
@Mpocieszka: Poziom opozycji jest tak niski ale przy tym co wyprawia pis to jednak daje szansę na poprawę
@Mpocieszka: XDDD
322
TVP po debacie wyborczej pokaże kolejny propagandowy film o rządach PO

W najbliższy poniedziałek Telewizja Polska w dwóch stacjach równocześnie wyemituje film dokumentalny Anny Pawelec i Marcina Tulickiego „Na sprzedaż” o negatywnych konsekwencjach prywatyzacji. Z zapowiedzi wynika, że jednym z jego negatywnym bohaterów będzie szef PO Donald Tusk.
z- 76
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 33
Lepper podobnie umiał przepraszać.
- dqdq1
- Fireon
- Demaxian
- Nihonjin_
- PorzeczkowySok
- +1 innych
@Demaxian dupa zapiekła ze wyszedłeś na idiote? Bardzo dobrze.
- 117
- nevin
- anonimowyrozmowca
- MistrzKowalski
- 13f14
- Tytanowy_Lucjan
- +112 innych
@mateosz_inbecki: Proroczo wstawiony Kukiz w czasach gdy jeszcze na wypoku robił za wolnościowca
- quan888
- 13f14
- mateosz_inbecki
- niechcacy
- LongWayHome
- +16 innych
Ale wysypało pełowskich trolli xD ale sie musi palic pod dupka.
Prawda jest taka, ze głos na peło to głos na kontynuacje pisowskiego syfu i rozmontowywania demokracji.
No ale czego oczekiwac od partii na ktora glosuja zyciowi nieudacznicy ktorzy kupuja garnki po 12000zl bo sprzedawca tak ladnie mowil.
#takaprawda #bekazlewactwa #polityka
Prawda jest taka, ze głos na peło to głos na kontynuacje pisowskiego syfu i rozmontowywania demokracji.
No ale czego oczekiwac od partii na ktora glosuja zyciowi nieudacznicy ktorzy kupuja garnki po 12000zl bo sprzedawca tak ladnie mowil.
#takaprawda #bekazlewactwa #polityka
- Programista500plus
- Andrzej_Majonez
- cybher2
- Octopus15
- 77023
- +7 innych
Piękny roast po Konfederacji
Każdy kto ma choć trochę oleju w głowie i przypadkiem chciałby na nią głosować "skuszony" zmniejszaniem podatków, biurokracji itp powinien to obejrzeć
#bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka
Każdy kto ma choć trochę oleju w głowie i przypadkiem chciałby na nią głosować "skuszony" zmniejszaniem podatków, biurokracji itp powinien to obejrzeć
#bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka

@deepblue_ każdy kto ma olej w głowie nie nabiera się na ich historyjki
- 45
Ta partia to prorosyjski mem xD
#konfederacja #bekazkonfederacji #k0nfedepis #bekazk0nfedepisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #onuce #neuropa #polityka
#konfederacja #bekazkonfederacji #k0nfedepis #bekazk0nfedepisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #onuce #neuropa #polityka
- Konfederusiusz
- HrabiaTruposz
- TenXen47
- gardzenarodowcami
- 13f14
- +40 innych
@dotankowany_noca: to dlaczego pisiory płaczą że zła unia nie daje tej paskudnej pożyczki? Powinni się cieszyć
@dotankowany_noca: raz, że w dużej części to bezzwrotne dotacje, dwa, że Polska i tak już ten kredyt spłaca razem z innymi członkami w UE, ale w przeciwieństwie do nich nie ma tych środków.
- 29
To już chyba tradycja. Protokół 1% odpalony. Kraken wydostał się z piwnicy.
Czasami zastanawiam się, czy on nie jest jakimś podwójnym agentem, chyba nie można być aż takim kretynem. XD
#polityka #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #bekazpodludzi
Czasami zastanawiam się, czy on nie jest jakimś podwójnym agentem, chyba nie można być aż takim kretynem. XD
#polityka #konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #bekazpodludzi
- niecodziennyszczon
- TenXen47
- nietak7
- FrostlyMostly
- 13f14
- +34 innych
@gandalf_rzulty: przecież on sugeruje nie stosowanie prewencji.
Pedofilia to jest margines. Dlaczego więc zawsze jak wybuchnie jakaś afera, cała hołota pod wpływem emocji domaga się utrudnienia życia 98% ludziom bo 2% robi coś. Tak działa socjalizm. Jak się mówi o likwidacji zusu to jest lament że ktoś tam gdzieś w czarnej dupie sobie nie poradzi. Więc ukarzmy wszystkich na wszelki wypadek bo być może gdzieś ktoś
Pedofilia to jest margines. Dlaczego więc zawsze jak wybuchnie jakaś afera, cała hołota pod wpływem emocji domaga się utrudnienia życia 98% ludziom bo 2% robi coś. Tak działa socjalizm. Jak się mówi o likwidacji zusu to jest lament że ktoś tam gdzieś w czarnej dupie sobie nie poradzi. Więc ukarzmy wszystkich na wszelki wypadek bo być może gdzieś ktoś
@janusz_z_czarnolasu To zniewaga psiego pindla!
@janusz_z_czarnolasu: lac na zero to jak na trawę :)
- KwasneJablko
- TenXen47
- oz666
- zjadlbym_kebaba
- deziom
- +4 innych
@Imperator_Wladek: zalosne jak te kreski na tagu #kryptowaluty
@Imperator_Wladek: Gmoch by się nie powstydził takiego rozrysowania ;)





























Psychicznie nie wytrzymam, cyrk
#przegryw #polityka #zalesie