Śmiesznie się czyta jak nagle wszyscy przerażeni przemocą jaką palestynczycy zasewowali, ale jeszcze nie tak dano z podobnych powodów identyczny cyrk rozegrał się w USA na mniejszą skalę. Tylko tam ludzie wpłacali kase, identyfikowali z lewicowym motłochem. Zgineło ponad 25 osób i też zdarzały się przypadki linczy czy morderstw na środku ulicy tym razem nie za narodowość, a poglądy. Ktoś powie, że to przecież i tak nieporównywalna skala, to polecam dodać do
Pobierz rifraw - Śmiesznie się czyta jak nagle wszyscy przerażeni przemocą jaką palestynczycy...
źródło: R (2)
@rifraw: zapomniales o japonczykach i masakrze nankinskiej :(

@Yurakamisa to malo jeszcze czytales ;) poczytaj o masakrze nankinskiej co odwalali Japonczycy bo Palestynczycy poki co sa humanitarni za 50 lat katorgi ktore zgotowali im zydzi ;) np

Egzekucje
Japończycy potraktowali mieszkańców miasta z niezwykłym okrucieństwem. W niektórych przypadkach (dotyczy to głównie wziętych do niewoli żołnierzy chińskiej armii rządowej) egzekucje były przeprowadzone na wyraźny rozkaz. Według niektórych danych zmasakrowano ok. 100 tys.
@mango2018: nie. Największym dramatem Polski jest to, że Polacy dali sobie wejść na głowę bandzie cwaniaków i jeszcze gotowi są nawzajem się pobić walcząc dla nich.
@mango2018 no właśnie rura im zmiękła, właśnie widziałem Wiplera na świeżym filmiku, w którym gada coś o tym że konfederacja zmienia podejście bo młody elektorat ma inne podejście do tych spraw.
niestety, jest o 10 lat za późno. żeby tak te barany zrozumiały 10 lat temu że Mikke się nie nadaje nawet na patrona honorowego oraz że mieliby więcej głosów gdyby zadeklarowali w przeszłości chociażby tylko tyle, że będą się wstrzymywać od
@gandalf_rzulty: przecież on sugeruje nie stosowanie prewencji.
Pedofilia to jest margines. Dlaczego więc zawsze jak wybuchnie jakaś afera, cała hołota pod wpływem emocji domaga się utrudnienia życia 98% ludziom bo 2% robi coś. Tak działa socjalizm. Jak się mówi o likwidacji zusu to jest lament że ktoś tam gdzieś w czarnej dupie sobie nie poradzi. Więc ukarzmy wszystkich na wszelki wypadek bo być może gdzieś ktoś