Panie i Panowie.
Oto pierwsza dama (xD) Bolzgi
Popuściła szpary w podstawówce w szkolnej ubikacji i zrobiła gówniaka.
Później związała się z Karolem, przyszłym prezydentem - cwaniakiem, krętaczem, alfonsem i kibolskim łebkiem.

To jest rzeczywiście polish dream i kwintesencja polactwa xD
#p0lka #polityka #bekazpisu
Long-Position-Investor - Panie i Panowie.
Oto pierwsza dama (xD) Bolzgi
Popuściła szp...

źródło: Cs6k9kpTURBXy9jZjNhNDIwYTg3YWE4ZThmYWQ3NTJjNGFjOTI5NTMxNi5wbmeTlQMAAM0HgM0EOJUCzQSwAMLDlQIAzQLuwsPeAAOhMAGhMQGhM8M

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jako iż mamy nowego wodza, czekam na spełnienie kilku pierwszych postulatów, w tym:
1. -33% kosztów cen energii
2. 22% VAT
3. Niskie podatki

Czas, start ( ͡° ͜
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@kukold: ironia panie Ferdku, mówi to panu coś? Ja po prostu czekam aż sam prezydent zagnie rzeczywistość i jako pierwszy w historii wdroży w życie swoje obiecanki cacanki
  • Odpowiedz
@kukold
To co po te obiecanki cacanki i te klamstwa?
Patologiczny klamca to wiem, ale słowo sie rzekło. Czekamy na obniżki od rokiego.

Powiem tak ja rozumuja jego wyborcy. "skoro obiecywał to znaczy że może".
  • Odpowiedz
Wieśniak here i powiem wam, że to nie do końca prawda, że "Polska A gardzi Polską B", bo to nienawiść odwzajemniona. Po prostu dziejowy spin o tym, że bogaci gardzą biednymi zawsze wygrywa, co nie oznacza, że oba przekazy nie są paskudne.
Fun fact,prawicowA inteligencja profesorska również istnieje i gardzi ona tą libkową czasem słusznie, ale zawsze chodzi o to by pogardę pogardą zwalczać.

#wybory #polityka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@JC97 To prawda. Mój kolega wyzywa kierowców z ukraińskimi rejestracjami.
Zapytałem w końcu - czemu ich tak nie nawidzisz? Znasz jakiegoś Ukraińca?
Wymienił nazwisko. Pytam - Kto to? Odpowiedział, że jakiś piłkarz Rakowa Częstochowa, bo kolega to kibic xD
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: No i dokładnie tak wygląda polityka w dzisiejszych czasach. Zresztą nie tylko u nas. W USA biedni wybrali miliardera krętacza, którego wspierał najbogatszy człowiek świata, którego sztandarowym punktem były cła uderzające w przeciętnych obywateli, które mają sfinanować cięcia podatków dla najbogatszych XD
  • Odpowiedz
Ja rozumiem rozczarowanie, ale chyba przeceniacie funkcje prezydenta w Polsce.
W Polsce prezydent nie ma dużej władzy. PiS nie ma większości, a premierem nadal pozostaje Donek. Skupcie się, żeby nie p-------c wyborów za 2 lata. ! #polityka #wybory #pis #po #oswiadczenie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Drmscape2: to chciałbym zobaczyć jak masowo ich ułaskawia a rząd powinien głośno i wyraźnie komunikować za co są skazywani. Właśnie dlatego żeby ludziom w końcu wbić do głowy co tu się wydarzyło że jest taka nagonka.
  • Odpowiedz
Tak już abstrahując od wyborów, to na prawdę wg was wykopki plucie i n-----------a od samego rana na tych co głosowali na Nawrockiego to jest droga do sukcesu? To jest ta tolerancyjna polska o którą wczoraj walczyliście na wyborach? Czy na prawdę wg was coś takiego pomoże wygrać w następnych?

Bo jak dla mnie to jeśli się rozmawia o polityce to powinna być otwarta dyskusja o celach, zamiarach i interesach społeczeństwa a
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gymski: ale o czym Ty chcesz rozmawiać z ludźmi, którzy głosują na typa co wciąga snusy na oczach całego kraju, który ma podejrzana przeszłość, który oszukał starszego dziadka na mieszkanie, który się bił na ustawkach u boku najgorszych bandziorow? Niech każdy ma poglądy jakie ma, ale wybierać kogoś takiego na funkcje reprezentatywną tego kraju to naprawde oddaje jak bardzo ten naród jest głupi, że się utożsamia z kimś takim właśnie.
  • Odpowiedz
Już nie mogę się doczekać, aż przyjmemy jakąś większą ilość imigrantów za władzy prawicy i ich wyborcy będą mieć pikaczu fejs i czy będą to znów Tuskiem tłumaczyć xD

POPULIZM POPILIZM I JESZCZE RAZ TIK TOK. Tak się dziś wygrywa i lata polityki chłopskiego rozumu nas czekają

Polska jest krajem prostych ludzi od kiedy komuniści wybyli nam inteligencję. Mieszkam na wschodzie Polski i tutaj ludzie patrzą tylko na siebie i swoje potrzeby
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ang33r tez na to czekam z popcornem. Obstawiam ze wlasnie za czasow pisu bedzie jakis pierwszy zamach, bo chlopaki rozum nie rozumie ze to wlasnie za czasow pis kraj byl najmniej szczelny
  • Odpowiedz
Znowu jest grana przez neuropkow pogarda dla "tej gorszej" części Polski co głosowała inaczej niż oni. Wiadomo, ludzie z małych miast, ze wsi, to zakala narodu, a wy korposzczurki z kredytami na 40 lat to elyta tego narodu xd kisne z was, właśnie dlatego wasz kandytat przegrał z gangusem, jednym z najgorszych kandydatów jakich mógł wystawić PiS. Od Trzaskowskiego biła ta sama pogarda, nieszczerość i niezrozumienie, że większość ludzi interesują inne sprawy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
a co niby takiego osiągnęli Ci ludzie ze wsi? W czym się przyczynili do rozwoju kraju? Daj przykłady. Ile wytwarzają PKB, sama Warszawa to 20% PKB Polski.


@danob99: XD
  • Odpowiedz
Najbardziej trzaska mi d--a, że takie Sakiewicze, Rachonie, Pereiry, Czabany, Maxy Hubnery i inne Mareckie siedzą teraz dumnie rozparte w fotelach i cieszą się, że dobrze wykonali swoją robotę.

Że ciągłym szczuciem i kłamstwem zapewnili PiS nietykalność.

#wybory #bekazpisu #polityka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

P. Jaki: "Szczególnie widoczny jest upadek Onetu czy TVN (które łamało ciszę wyborczą, zachęcając jeszcze „Gdańsk do głosowania”)."
Tymczasem Republika:

Mało rzeczy triggeruje mnie tak jak hipokryzja pisowców.

#bekazpisu #polityka #polska
ATAT-2 - P. Jaki:  "Szczególnie widoczny jest upadek Onetu czy TVN (które łamało cisz...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory #polityka moim zdaniem Tusk powinien ogłosić przyspieszone wybory. Ludzie chcą mieć tu Węgry, więc niech mają Węgry. Nie ma co dłużej udawać, że należymy do Zachodu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie bo może czegoś nie rozumiem, nie mogę tego wykluczyć. Na czym będzie polegał teraz ten brak normalności jeżeli prezydentem został Nawrocki? I co by dało to, że prezydentem zostałby Trzaskowski? Wiem, że polityka budzi duże emocje, ale proszę o jakieś w miarę merytoryczne odpowiedzi.
#polityka #wybory
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brubel: ustawy na które czekali wyborcy KO (czy koalicji) nigdy nie przejdą przez Prezydenta. PiS nie zostanie rozliczony. Będziemy w zawieszeniu. A kolejne wybory to wygrana PiS i Konfederacja i wtedy to dopiero zobaczymy co to znaczy zamordyzm i katoliban.
  • Odpowiedz