#polityka Nie wiem o co się spinacie. Dobrze im z oczu patrzy - widać, że porządni ludzie z zasadami
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 38
- 22
Jako iż mamy nowego wodza, czekam na spełnienie kilku pierwszych postulatów, w tym:
1. -33% kosztów cen energii
2. 22% VAT
3. Niskie podatki
Czas, start ( ͡° ͜
1. -33% kosztów cen energii
2. 22% VAT
3. Niskie podatki
Czas, start ( ͡° ͜
- 3
@kukold: ironia panie Ferdku, mówi to panu coś? Ja po prostu czekam aż sam prezydent zagnie rzeczywistość i jako pierwszy w historii wdroży w życie swoje obiecanki cacanki
@kukold
To co po te obiecanki cacanki i te klamstwa?
Patologiczny klamca to wiem, ale słowo sie rzekło. Czekamy na obniżki od rokiego.
Powiem tak ja rozumuja jego wyborcy. "skoro obiecywał to znaczy że może".
To co po te obiecanki cacanki i te klamstwa?
Patologiczny klamca to wiem, ale słowo sie rzekło. Czekamy na obniżki od rokiego.
Powiem tak ja rozumuja jego wyborcy. "skoro obiecywał to znaczy że może".
Wieśniak here i powiem wam, że to nie do końca prawda, że "Polska A gardzi Polską B", bo to nienawiść odwzajemniona. Po prostu dziejowy spin o tym, że bogaci gardzą biednymi zawsze wygrywa, co nie oznacza, że oba przekazy nie są paskudne.
Fun fact,prawicowA inteligencja profesorska również istnieje i gardzi ona tą libkową czasem słusznie, ale zawsze chodzi o to by pogardę pogardą zwalczać.
#wybory #polityka
Fun fact,prawicowA inteligencja profesorska również istnieje i gardzi ona tą libkową czasem słusznie, ale zawsze chodzi o to by pogardę pogardą zwalczać.
#wybory #polityka
- 2
@JC97 To prawda. Mój kolega wyzywa kierowców z ukraińskimi rejestracjami.
Zapytałem w końcu - czemu ich tak nie nawidzisz? Znasz jakiegoś Ukraińca?
Wymienił nazwisko. Pytam - Kto to? Odpowiedział, że jakiś piłkarz Rakowa Częstochowa, bo kolega to kibic xD
Zapytałem w końcu - czemu ich tak nie nawidzisz? Znasz jakiegoś Ukraińca?
Wymienił nazwisko. Pytam - Kto to? Odpowiedział, że jakiś piłkarz Rakowa Częstochowa, bo kolega to kibic xD
@PiccoloColo: No i dokładnie tak wygląda polityka w dzisiejszych czasach. Zresztą nie tylko u nas. W USA biedni wybrali miliardera krętacza, którego wspierał najbogatszy człowiek świata, którego sztandarowym punktem były cła uderzające w przeciętnych obywateli, które mają sfinanować cięcia podatków dla najbogatszych XD
- 4
Ja rozumiem rozczarowanie, ale chyba przeceniacie funkcje prezydenta w Polsce.
W Polsce prezydent nie ma dużej władzy. PiS nie ma większości, a premierem nadal pozostaje Donek. Skupcie się, żeby nie p-------c wyborów za 2 lata. ! #polityka #wybory #pis #po #oswiadczenie
W Polsce prezydent nie ma dużej władzy. PiS nie ma większości, a premierem nadal pozostaje Donek. Skupcie się, żeby nie p-------c wyborów za 2 lata. ! #polityka #wybory #pis #po #oswiadczenie
@podomka: Tusk może pakować walizę i cała koalicja która zaraz się rozpadnie bo widmo kaczyzmu znowu krąży nad polską
@Drmscape2: to chciałbym zobaczyć jak masowo ich ułaskawia a rząd powinien głośno i wyraźnie komunikować za co są skazywani. Właśnie dlatego żeby ludziom w końcu wbić do głowy co tu się wydarzyło że jest taka nagonka.
- 187
Tak już abstrahując od wyborów, to na prawdę wg was wykopki plucie i n-----------a od samego rana na tych co głosowali na Nawrockiego to jest droga do sukcesu? To jest ta tolerancyjna polska o którą wczoraj walczyliście na wyborach? Czy na prawdę wg was coś takiego pomoże wygrać w następnych?
Bo jak dla mnie to jeśli się rozmawia o polityce to powinna być otwarta dyskusja o celach, zamiarach i interesach społeczeństwa a
Bo jak dla mnie to jeśli się rozmawia o polityce to powinna być otwarta dyskusja o celach, zamiarach i interesach społeczeństwa a
@Gymski: ale o czym tu gadac jak argumenty nie docieraja, liczy sie tylko to zeby lewaków d--a piekla
@Gymski: ale o czym Ty chcesz rozmawiać z ludźmi, którzy głosują na typa co wciąga snusy na oczach całego kraju, który ma podejrzana przeszłość, który oszukał starszego dziadka na mieszkanie, który się bił na ustawkach u boku najgorszych bandziorow? Niech każdy ma poglądy jakie ma, ale wybierać kogoś takiego na funkcje reprezentatywną tego kraju to naprawde oddaje jak bardzo ten naród jest głupi, że się utożsamia z kimś takim właśnie.
- 1
Już nie mogę się doczekać, aż przyjmemy jakąś większą ilość imigrantów za władzy prawicy i ich wyborcy będą mieć pikaczu fejs i czy będą to znów Tuskiem tłumaczyć xD
POPULIZM POPILIZM I JESZCZE RAZ TIK TOK. Tak się dziś wygrywa i lata polityki chłopskiego rozumu nas czekają
Polska jest krajem prostych ludzi od kiedy komuniści wybyli nam inteligencję. Mieszkam na wschodzie Polski i tutaj ludzie patrzą tylko na siebie i swoje potrzeby
POPULIZM POPILIZM I JESZCZE RAZ TIK TOK. Tak się dziś wygrywa i lata polityki chłopskiego rozumu nas czekają
Polska jest krajem prostych ludzi od kiedy komuniści wybyli nam inteligencję. Mieszkam na wschodzie Polski i tutaj ludzie patrzą tylko na siebie i swoje potrzeby
źródło: temp_file1378045101937503453
Pobierz@MinisterKoryto: oczy modliszki
@MinisterKoryto: she's a real mans man
#polityka Chyba już oficjalnie można podziękować tuskobota za dołożenie cegiełki do wygranej Karola, dziękujemy
@guwno79281: xd
@guwno79281 co to za składnia rumuńska? XD
- 38
Znowu jest grana przez neuropkow pogarda dla "tej gorszej" części Polski co głosowała inaczej niż oni. Wiadomo, ludzie z małych miast, ze wsi, to zakala narodu, a wy korposzczurki z kredytami na 40 lat to elyta tego narodu xd kisne z was, właśnie dlatego wasz kandytat przegrał z gangusem, jednym z najgorszych kandydatów jakich mógł wystawić PiS. Od Trzaskowskiego biła ta sama pogarda, nieszczerość i niezrozumienie, że większość ludzi interesują inne sprawy
- 8
a co niby takiego osiągnęli Ci ludzie ze wsi? W czym się przyczynili do rozwoju kraju? Daj przykłady. Ile wytwarzają PKB, sama Warszawa to 20% PKB Polski.
@danob99: XD
W stanach jest POTUS, a u nas jest PATUS. #polityka
@janekplaskacz: a mnie cieszy, że takie Schnepfy, Oracze, Kraśki d--a piecze
@janekplaskacz: kłeczki, cenckiewicze, wildsteiny, orły etc.
- 7
- 0
@sokalx: no no
- 1
źródło: trzaskowski_1
Pobierz- 1
- 6
- 1
Mam pytanie bo może czegoś nie rozumiem, nie mogę tego wykluczyć. Na czym będzie polegał teraz ten brak normalności jeżeli prezydentem został Nawrocki? I co by dało to, że prezydentem zostałby Trzaskowski? Wiem, że polityka budzi duże emocje, ale proszę o jakieś w miarę merytoryczne odpowiedzi.
#polityka #wybory
#polityka #wybory
@brubel: ustawy na które czekali wyborcy KO (czy koalicji) nigdy nie przejdą przez Prezydenta. PiS nie zostanie rozliczony. Będziemy w zawieszeniu. A kolejne wybory to wygrana PiS i Konfederacja i wtedy to dopiero zobaczymy co to znaczy zamordyzm i katoliban.
@iselilja: przecież duda podpisuje tuskowi ustawy, dlaczego dalej kłamiecie xD


























Oto pierwsza dama (xD) Bolzgi
Popuściła szpary w podstawówce w szkolnej ubikacji i zrobiła gówniaka.
Później związała się z Karolem, przyszłym prezydentem - cwaniakiem, krętaczem, alfonsem i kibolskim łebkiem.
To jest rzeczywiście polish dream i kwintesencja polactwa xD
#p0lka #polityka #bekazpisu
źródło: Cs6k9kpTURBXy9jZjNhNDIwYTg3YWE4ZThmYWQ3NTJjNGFjOTI5NTMxNi5wbmeTlQMAAM0HgM0EOJUCzQSwAMLDlQIAzQLuwsPeAAOhMAGhMQGhM8M
Pobierz@Long-Position-Investor: o tak widać styl pisania elity intelektualnej, z większych miast, o szacunku dla kobiet już nie wspominając xddd