Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko217
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
VladChat
VladChat

VladChat

Dołączył 2 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1606
  • Znaleziska 84
  • Mikroblog 1522
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 4
Turin89
Turin89
2 godz. i 39 min temu
  • 17
Myślę, że dziadzio by wolał, by to Marianka przed nim klęczała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I zrobi lody dla ochłody, a i kawalerki nie z*j---e.

#polityka #bekazprawakow #bekazpisu #polityka
Turin89 - Myślę, że dziadzio by wolał, by to Marianka przed nim klęczała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
...

źródło: 1000004698

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 1 godz. i 41 min temu via Wykop
  • 8
@Turin89: Znamienne, że na "przelew" się zatrzymało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mneo
Mneo
Mneo
13 godz. i 28 min temu
  • 29
#czestochowa #polska #polityka
Wyciągnął przyrodzenie i pobił mężczyznę] Do częstochowskich mediów trafiło szokujące nagranie jednego z inicjatorów zbiórki podpisów pod referendum na którym wyciągnął peni…a i pobił mężczyznę.
🔴Na nagraniu widzimy prawdopodobnie jedną z ulic w Częstochowie, gdzie Marek Drygas członek komitetu referendalnego „Czas na referendum – Częstochowa 2026” w agresywny sposób odnosi się do mężczyzn z którymi prowadzi konwersację, nagle wyciąga swoje przyrodzenie po czym
Mneo - #czestochowa #polska #polityka
Wyciągnął przyrodzenie i pobił mężczyznę] Do cz...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 12 godz. i 33 min temu via Wykop
  • 0
@Mneo: On to chyba zbyt często nie chowa
  • Odpowiedz
mike-johnston
mike-johnston
wczoraj, 05:35:04
  • 236
Kawusia smakuje świetnie.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale mieliśmy szczęście, że w lutym 2022 Trump nie był prezydentem USA, a Nawruski nie był prezydentem RP.

Ukraina nie dostałaby pomocy i teraz zamiast takich pięknych zdjęć z Moskwy, byłby smród od kacapstwa brudzącego glebę niedaleko Przemyśla.

#ukraina #wojna #polityka #bekazbatyra #bekazkonfederacji
mike-johnston - Kawusia smakuje świetnie.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale mieliśmy szczęście, że w lut...

źródło: 1000042049

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat wczoraj, 06:55:17 via Wykop
  • 4
@mike-johnston: Nawet wtedy PiS nie zaczął działać od razu, tylko się uruchomił jak zobaczył skalę oddolnej pomocy na granicy. A wcześniej przed atakiem, mając już informację, że coś się święci jechali sobie na spędy europejskich onuc (a nawet taki zlot zorganizowali w Warszawie).
  • Odpowiedz
Caracas
Caracas
wczoraj, 02:18:15
  • 4
Chyba się chłopaki nie dogadali jaka wersja jest teraz grana xD

W ogóle od kiedy premier wydaje jakieś wyroki odnośnie przesłuchań w prokuraturze :D
Facet powiedział jedynie, że bez adwokata na nic nie będzie odpowiadał ale oczywiście juz widać w jakim kierunku to idzie.

#polityka #polska #afera #lekarz100k
Caracas - Chyba się chłopaki nie dogadali jaka wersja jest teraz grana xD

W ogóle od...

źródło: 1000042675

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat wczoraj, 03:28:13 via Wykop
  • 13
@Caracas: W czym się mieli dogadać? To dwie różne strony. Izba Lekarska od początku próbuje odciągnąć uwagę od systemowego problemu z lekarzami i winę zrzucić na zarząd polityczny. Imię lekarza nieskalane, a poza tym to nie zwiększajcie tych limitów na uczelniach, bo jeszcze nam się konkurencja zrobi. ;)

Zresztą opozycja w zasadzie robi to samo. Cała kasa przeżerana na wynagrodzenia, a oni ciągle pieprzą o mitycznym saloniku.
  • Odpowiedz
AndresIniesta
AndresIniesta
23.06.2026, 22:21:08
  • 12
Ktoś wie o co chodzi? Przecież ten chirurg z wywiadu podobno totalnie niewarygodny

#konowalposting #lekarz100k #medycyna #afera #polityka
AndresIniesta - Ktoś wie o co chodzi? Przecież ten chirurg z wywiadu podobno totalnie...

źródło: image

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat przedwczoraj, 01:30:41 via Wykop
  • 4
@AndresIniesta: Jak już KonfedePiS dorwie się do władzy, to może trzeba będzie udowadniać niewinność, ale w cywilizowanych państwach to oskarżający musi przedstawić dowody.
  • Odpowiedz
PanAlbert
PanAlbert
PanAlbert
23.06.2026, 16:28:49
  • 16
Jak by to powiedziały tuskoboty - Przydacz nieźle poddymia xD
Tusk kolejny raz się wściekł xDDD

#ukraina #polska #bekazlewactwa #bekaztuska #polityka
PanAlbert - Jak by to powiedziały tuskoboty - Przydacz nieźle poddymia xD
Tusk kolejn...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 23.06.2026, 17:21:20 via Wykop
  • 2
@PanAlbert: Chyba sam siebie poddymia. Wygadał prawdziwy cel tego "patriotycznego" wzmożenia u Batyra. Wołyń to ogólnie oni mają w dupie, tak jak Katyń od czasu imprezy smoleńskiej. Byle Tuskowi jakoś zrobić na złość.
  • Odpowiedz
VladChat
VladChat
VladChat 23.06.2026, 17:52:40 via Wykop
  • 0
@yaah: Przydacza obchodzi. Praktycznie w każdej wypowiedzi o nim gada.
  • Odpowiedz
KIaudik
KIaudik
23.06.2026, 15:28:47
  • 481
¯\(ツ)/¯
#ukraina #heheszki #bekazprawakow #polityka #bekazpisu
KIaudik - ¯\(ツ)/¯
#ukraina #heheszki #bekazprawakow #polityka #bekazpisu

źródło: image

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 23.06.2026, 16:13:11 via Wykop
  • 3
@smutny_kojot: Tak, wciąganie czegoś publicznie przy każdej okazji jest gorsze od jednostkowych przypadków nietrzeźwości, które spotkały się z krytyką.
  • Odpowiedz
radek7773
radek7773
radek7773
23.06.2026, 14:17:07
  • 558
RYKNĄŁ po Turecku, powtarzam RYKNĄŁ po Turecku!!!!

#polityka #bekazpisu
radek7773 - RYKNĄŁ po Turecku, powtarzam RYKNĄŁ po Turecku!!!! 

#polityka #bekazpisu

źródło: 1000007623

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 23.06.2026, 15:57:53 via Wykop
  • 2
@Qmal: Ale to dali Turcy z Berlina, więc jednak trochę Niemcy. ;)
  • Odpowiedz
epicko
epicko
23.06.2026, 13:13:59
  • 4
Pamiętam że kiedyś jakaś polityk powiedziała słynne słowa "Niech jadą". Najwidoczniej miała rację i niesłusznie jej się dostawało xD #lekarz100k #polityka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 23.06.2026, 14:02:06 via Wykop
  • 1
@epicko: Pomiędzy "niech jadą" a "niech dostają miliony z budżetu" są jeszcze jakieś stany pośrednie.
  • Odpowiedz
ciagleloginzajety
ciagleloginzajety
23.06.2026, 13:20:48
  • 21
Karol Nawrocki miał 20 lat gdy robił doktorat a wy dalej bawicie się w jakieś licencjaty?
Zapomniał wspomnieć że musiał też znaleźć czas na latanie z kolegami po lesie i mordobicia

"Miałem 20 lat, gdy zostałem jednocześnie mężem i ojcem dwuletniego syna. Mieszkałem w pokoju 14 m2, musiałem ciężko pracować, cztery razy w tygodniu trenowałem, byłem w trakcie robienia doktoratu"

#bekazpisu #heheszki #polityka
ciagleloginzajety - Karol Nawrocki miał 20 lat gdy robił doktorat a wy dalej bawicie ...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 23.06.2026, 13:44:31 via Wykop
  • 4
@ciagleloginzajety: On tak ciężko pracował, że najpierw wcisnęli go na stołek dyrektora muzeum, wywalając ludzi, którzy rzeczywiście to muzeum tworzyli, potem wcisnęli do IPNu, a na końcu wcisnęli na stołek rezydenta. Cała kariera z klucza partyjnego.
  • Odpowiedz

351

K. Nawrocki: przemysł zbrojeniowy będzie się rozwijał za sprawą kredytu z UE.

K. Nawrocki: przemysł zbrojeniowy będzie się rozwijał za sprawą kredytu z UE.

Prezydent Karol Nawrocki podczas wystąpienia na konferencji Poland Future Summit '26 w dniu 22.06.26: "Dzisiaj ten przemysł zbrojeniowy będzie się rozwijał, między innymi za sprawą kredytu, który trafił do Polski z UE". Co za fikołek! A jednak rozwój! :)

tombeczka
z
x.com
dodany: 23.06.2026, 11:36:25
  • 76
  • #
    nawrocki
  • #
    safe
  • #
    zbrojenia
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
VladChat
VladChat
VladChat 23.06.2026, 12:51:57 via Wykop
  • 72
@Turin89: O gazoporcie "Lecha Kaczyńskiego" wybudowanym za Tuska też można wspomnieć
Jasak
Jasak
23.06.2026, 11:58:57
  • 2
Czytam wpis ruskiego bota że trzeba starlinki odciąć Ukrainie, zablokować lotniska i może najlepiej im zbrojnie od tyłu wjechać z powodu tej blaszki co jeden pisior przyznał a drugi odebrał.
No to wchodzę w profil żeby zostawić notkę że to ruskibot, a tam już notka że to pisowski bot.
Co za przypadeg.

#polityka #polska
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 23.06.2026, 12:18:34 via Wykop
  • 4
@luke-mat: no przecież mówi, że ruski
  • Odpowiedz
luke-mat
luke-mat
luke-mat
23.06.2026, 10:57:17
  • 31
No to Zełeński postanowił obniżyć rangę stosunków z Polską i nie przyjechać na konferencję w Gdańsku.
Najgorsze jest to, że nie mamy rządu, który odpowiedziałby stosownie na to, a "kara" nie musi być mocno radykalna:
a) wyrzucić samolot Zełeńskiego z darmowego parkingu w Polsce, skoro i tak lata z Kiszyniowa
b) jeśli dalej będą eskalować, dać Ukrainie miesiąc na przejęcie umów na Starlinki, nie posłuchają, to odciąć terminale u Muska, jako skradzione
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 23.06.2026, 11:03:04 via Wykop
  • 3
To już etap plakatów jak u Orbana czy jeszcze trochę prawaczki poczekają?
  • Odpowiedz
radziuxd
radziuxd
22.06.2026, 15:58:51
  • 689
Przydacz właśnie powiedział, że Nawrockiego nie będzie na konferencji odbudowy Ukrainy, bo nie popiera zbierania na nich pieniędzy, bo są rozkradane i korupcja na Ukrainie jest duża.

K---a, ale mu starego sejwa wczytali. XD

#bekazpisu #bekazprawakow #polityka #ukraina #nawrocki
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 22.06.2026, 16:42:17 via Wykop
  • 3
@LoginZajetyPrzezKomornika: Batyr nie zna języków, więc nie skumał, że Putin może i go ściga, ale dlatego, że chce mu order wręczyć
  • Odpowiedz
kamil-tika
kamil-tika
22.06.2026, 15:38:57
  • 10
Ooo patrzcie wysropki fajnopolackie. Tutaj filmik z wasza idolka.

kamil-tika - Ooo patrzcie wysropki fajnopolackie. Tutaj filmik z wasza idolka.
SPOILE...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 22.06.2026, 15:54:59 via Wykop
  • 3
@kamil-tika: Czy to ten słynny prawacki humor?
  • Odpowiedz
supra107
supra107
21.06.2026, 22:34:11
  • 2
Przypominam że cała ta nagonka na Nawrockiego jest spowodowana tym, że Trzaskowski miał być prezydentem, dając KO tę samą konsolidację władzy którą miał PiS z Dudą.

Tę samą którą tak dumnie krytykowali, nazywając Dudę długopisem, a następnie sami chcieli uzyskać, gdzie oczywiście jakiekolwiek nazywanie Trzaskowskiego długopisem byłoby zwalczane przez odpowiednie bojówki. A gdy się nie udało to starają się oczerniać Nawrockiego, krytykując każde veto i wyzywając go od sutenerów, kiboli, i wszystkiego
supra107 - Przypominam że cała ta nagonka na Nawrockiego jest spowodowana tym, że Trz...

źródło: przejebał 2 razy award

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 21.06.2026, 23:23:42 via Wykop
  • 6
@supra107: Dwa razy przegrał ogólnokrajowe prezydenckie o włos i dwa razy wygrał wybory na prezydenta Warszawy już w pierwszej turze. Różnica taka, że w Warszawie o wyniku nie decyduje tłuszcza z wioch i Polski B. A teraz spłacz się o klasizm.
  • Odpowiedz
VladChat
VladChat
VladChat 22.06.2026, 09:57:33 via Wykop
  • 0
@supra107: Mówiłem, że się o klasizm spłaczesz. ;) No wiadomo. Wybór szemranego kibola byle lewaków d--a piekła jest oznaką mądrości.
  • Odpowiedz
VladChat
VladChat
VladChat 22.06.2026, 12:19:55 via Wykop
  • 0
@supra107: Pudło, jestem z ziemi, która wydała na świat pierwszego kibola RP. A tam miał poparcie jeszcze niższe niż w Warszawie. Ciekawe dlaczego... ;)
  • Odpowiedz
VladChat
VladChat
VladChat 22.06.2026, 12:46:35 via Wykop
  • 0
@supra107: Dziadek w Stutthofie zginął. Pewnie friendly fire. ;)
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
21.06.2026, 22:10:16
  • 1
#zukowska #polityka #logikarozowychpaskow
no i....
CipakKrulRzycia - #zukowska #polityka #logikarozowychpaskow
no i....

źródło: 1000000912

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 21.06.2026, 23:35:31 via Wykop
  • 2
@CipakKrulRzycia: Wygląda normalnie. Na pewno młodziej od Nawrockiego, który jest chyba w tym samym wieku.
  • Odpowiedz
Beetlebum
Beetlebum
21.06.2026, 13:48:56
  • 64
Mimo tego, że głosowałem za rządzącą koalicją, ciężko mi zrozumieć, jak można krytkować przede wszystkim Nawrockiego, a nie Zelenskiego, który razem ze swoją ekipą świadomie rozpoczął kryzys dyplomatyczny, wiedząc, że może on tak się skończyć.

Parafianowicz chociażby mówił, że do tej pory jakoś skutecznie wstrzymywano idące z wojska prośby o nadawanie jednostkom nazw powiązanych z UPA. I teraz, w 5-tym roku wojny, jakoś magicznie to się nie udało. Naprawdę, nie mam złudzeń, że
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 21.06.2026, 14:03:46 via Wykop
  • 3
@Beetlebum: Bo zła decyzja Zełeńskiego nie uzasadnia złej decyzji Nawrockiego. Tak konkretnie to co nam to odebranie pozytywnego dało? Znowu typowe dla Polski "moralne zwycięstwo"?
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
19.06.2026, 16:53:47
  • 6
Oho, wiejskie ostatnie pokolenie znów wychodzi, by utrudniać normalnym ludziom życie.

Niech ten PiS wróci i ponownie otworzy nasz rynek na techniczne zboże z Ukrainy.

BTW.
Rolasy, czyli pisowce idealne też będą bojkotować niemieckie ciągniki i niemieckie opryski?
Turin89 - Oho, wiejskie ostatnie pokolenie znów wychodzi, by utrudniać normalnym ludz...

źródło: 1000004644

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 19.06.2026, 17:24:47 via Wykop
  • 2
Niech Tusek poprosi Niemców o rady jak z takimi robić porządek i zaraz się uspokoją.
  • Odpowiedz
odidada
odidada
odidada
19.06.2026, 16:22:26
  • 20
Serio jestem autentycznie dumny jaka robote wykonalo w ciagu tych dwoch lat kanal zero i Stanowski. Wy se silniczki mozecie komentowac "XDDDDDDD" ale jak kiedys kuce 10 lat temu mowily "tej sily juz nie zatrzymacie"... to serio mysle ze tej sily sie juz nie zatrzyma. Zmiana postrzegania pseudoelit, intelektualistow lewackich, postkomuny w ciagu raptem tych 2 lat zmienila sie w ogromnym stopniu, wystarczy popatrzec z jakim politowaniem ludzie patrza na wojewodzkiego czy
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 19.06.2026, 16:48:24 via Wykop
  • 12
@odidada:

w 2015 to jak zaprosili kogos z prawicy do polsatu to bylo swieto. inne telewizje udawaly ze ich nie ma.


To jakiś przekaz dla ludzi, którzy wtedy nie żyli albo mają pamięć złotej rybki. Nic takiego nie miało miejsca, a poza tym w tym czasie wasz ukochany Rymanowski był dziennikarzem TVNu, prowadził Kawę na Ławę i wtedy jak i później prawicowe partie normalnie były tam zapraszane.
  • Odpowiedz
VladChat
VladChat
VladChat 19.06.2026, 16:57:30 via Wykop
  • 8
@odidada: Dobra, widzę odklejka na pełnej albo przekaz od Darka. Nikt ci nie wmówi, że białe jest białe, a czarne jest czarne.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking