Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko176
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
VladChat
VladChat

VladChat

Dołączył 2 lata i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1569
  • Znaleziska 83
  • Mikroblog 1486
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 4
ATAT-2
ATAT-2
ATAT-2
1 godz. temu
  • 1
Aaaa jak tak to spoko, sprawa zamknięta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lekarz100k #lekarz #polityka #polska
ATAT-2 - Aaaa jak tak to spoko, sprawa zamknięta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lekarz100k #lekarz #po...

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 27 min temu via Wykop
  • 0
@ATAT-2: Tymczasem Zero nadal jest wiceprzewodniczącym PiSu i próbują robić z niego męczennika. To są właśnie te detale.
  • Odpowiedz
SlowSnake
SlowSnake
22 godz. i 6 min temu
  • 40
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 13 godz. i 1 min temu via Wykop
  • 0
@irenicus30: Wyszła, bo się Polacy nie podobali, a teraz prawactwo potomkiem Polaków sobie gęby wyciera.

@SlowSnake: Co to za zdarzenie z fotki na środku z widocznym Renault?
  • Odpowiedz
wpiszloginoooo
wpiszloginoooo
wpiszloginoooo
19 godz. i 17 min temu
  • 1
Ciekawe czy czysta woda poruszy temat doktorka, jak myślicie? #polityka
wpiszloginoooo - Ciekawe czy czysta woda poruszy temat doktorka, jak myślicie? #polit...

źródło: IMG_4871

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 16 godz. i 29 min temu via Wykop
  • 0
@wpiszloginoooo: Wiadomości (teraz to się nazywa 19:30) nie oglądałem, ale tu masz artykuł aktualnie na głównej TVP Info. Teraz ładnie przeproś i błagaj o wybaczenie.

https://www.tvp.info/93821477/lekarz-dawid-kacprzyk-ktory-w-ub-roku-zarobil-16-mln-zlotych-zrezygnowal-z-czlonkostwa-w-ko-poinformowal-o-tym-szef-mswia-marcin-kierwinski
  • Odpowiedz
bero-telefon
bero-telefon
18 godz. i 50 min temu
  • 3
#polityka
Uśmiechnięci i tak powiedzą, że źle zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bero-telefon - #polityka
Uśmiechnięci i tak powiedzą, że źle zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 1000040300

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 17 godz. i 21 min temu via Wykop
  • 0
@bero-telefon: Ważniejsze, żeby potrafił leczyć niż żeby mówił po polsku. Chyba że po angielsku też nie mówi.
  • Odpowiedz
VladChat
VladChat
VladChat 16 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 0
@zagor: A co to ma do rzeczy?
  • Odpowiedz
M4rcinS
M4rcinS
przedwczoraj, 16:49:45
  • 11
Prawie rok temu, Dziki Srener odgrażał się, że w tydzień od opublikowania tamtego nagrania będzie jechał z każdym równo, kto mówi o nim prawdę.
Czy ktoś wie, co się stało z jego obietnicami? Czy się obsrał?
#dzikitrener #polityka #neuropa #4konserwy
M4rcinS - Prawie rok temu, Dziki Srener odgrażał się, że w tydzień od opublikowania t...

źródło: ea1d3f8dc3253725a476cf7bd85cd3530f7914e0e31cbe6394d4401076e6b91f

Pobierz
M4rcinS - Prawie rok temu, Dziki Srener odgrażał się, że w tydzień od opublikowania t...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat przedwczoraj, 21:05:27 via Wykop
  • 0
@Aldona_Lipska: Ale ten film był powalony :P
  • Odpowiedz
RomanKarburator
RomanKarburator
przedwczoraj, 14:08:56
  • 9
#polityka
RomanKarburator - #polityka

źródło: 1af91346b2e54256808bf4832d1ce009

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat przedwczoraj, 15:13:16 via Wykop
  • 0
@RomanKarburator: Do Sasina jest faktycznie podobna, tu nie widzę podobieństwa
  • Odpowiedz
Mexiii
Mexiii
Mexiii
przedwczoraj, 13:06:55
  • 2
Najbardziej mnie bawi że lewackie wykopki mają ból d--y o organizacje jakiegoś dziwnego boksu pod Białym Domem w USA xddd

Niech sobie robią co chcą.

#polityka #bekazlewactwa
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat przedwczoraj, 14:24:28 via Wykop
  • 0
@Mexiii: Organizator tego cyrku w USA wpieprza się w polską politykę, więc to nie tylko jego cyrk i nie tylko jego małpy
  • Odpowiedz
VladChat
VladChat
VladChat przedwczoraj, 14:45:57 via Wykop
  • 0
@Mexiii: No, bo dzisiaj zaczął działalność polityczną, chłop sobie wstał i zorganizował mordobicie przed Białym Domem w pierwszym dniu kadencji i nic wcześniej nie robił. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Matpiotr
Matpiotr
przedwczoraj, 12:03:13
  • 28
Zaczyna się. Gość polskiego pochodzenia ukatrupiony w Anglii, Niemka z odciętą głową we Florencji, kilka ataków nożem w Barcelonie dzień po dniu, kolejny lekarz okulista gdzieś w Belfaście operujący na środku ulicy.
Lewactwo ma to do czego dążyło.
Inżyniery i lekarze zaczynają się dobierać do Europejczyków. A mateczka unia zamierza ich rozrzucić po całej Europie, w tym Polsce.
A polskie lewactwo: ale Polacy też zabijają i gwałcą.
Jasne, mamy swoich zwyroli, to sobie
Matpiotr - Zaczyna się. Gość polskiego pochodzenia ukatrupiony w Anglii, Niemka z odc...

źródło: 1000025165

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat przedwczoraj, 13:34:41 via Wykop
  • 6
@Matpiotr: We Włoszech to zdaje się prawactwo od lat rządzi, a w UK za namową prawactwa wyszli z EU, bo im właśnie Polacy przeszkadzali, a teraz w podobny sposób prawactwo obrzydza w Polsce bliskich kulturowo Ukraińców.
  • Odpowiedz
CipakKrulRzycia
CipakKrulRzycia
13.06.2026, 12:08:33
  • 8
#polityka #warszawa #lgbt
jest i Rafał
CipakKrulRzycia - #polityka #warszawa #lgbt
jest i Rafał

źródło: 1000000837

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 13.06.2026, 13:32:26 via Wykop
  • 4
@Chad-z-Boboli: A to nie są Polacy?
  • Odpowiedz
VladChat
VladChat
VladChat 13.06.2026, 14:01:12 via Wykop
  • 3
@Chad-z-Boboli: Brzmi to jak opis psychoprawicy.
  • Odpowiedz
bonpensiero
bonpensiero
13.06.2026, 01:50:14
  • 59
Były premier Kanady na #mecz USA zamiast swojego kraju xD
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 13.06.2026, 01:51:33 via Wykop
  • 2
@bonpensiero: Bo Katy Perry jest jego laską
  • Odpowiedz
NadchodziKryzys
NadchodziKryzys
13.06.2026, 01:39:58
  • 1
Usypiają czujność(i nas).W drugiej połowie odpalą (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 13.06.2026, 01:40:57 via Wykop
  • 1
@NadchodziKryzys: Zbierają wszystko na twarz jak Rocky
  • Odpowiedz
avirant
avirant
13.06.2026, 00:51:05
  • 1
Ale chujnia, każde otwarcie tych MŚ było c-----e ale to jest na poziomie jakiegoś przedstawienia szkolnego. XD

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 13.06.2026, 00:55:01 via Wykop
  • 0
Była jeszcze ceremonia około 1:45, której w TV nie wiadomo czemu nie puścili. Z Meksyku i Kanady była normalnie w TV, a tu tylko online.
  • Odpowiedz
VladChat
VladChat
VladChat 13.06.2026, 01:02:08 via Wykop
  • 1
@avirant: Mniej więcej w podobnym stylu co w Meksyku i Kanadzie. Trochę śpiewania i puchar na środku. I narrator co go słyszałem w grze Shadow Man chyba. :p
  • Odpowiedz
RiverStar
RiverStar
13.06.2026, 00:30:07
  • 0
#mecz Na tvpsport paczacie czy gdzie indziej?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 13.06.2026, 00:36:27 via Wykop
  • 0
@RiverStar: Na TVP2 teraz włączyłem. Wcześniej ceremonia leciała na transmisji online ze stadionu. Nie wiem czy ją teraz z poślizgiem będą pokazywać czy co.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
13.06.2026, 00:07:58
  • 10
Ja tam kibicuje Meksykowi hehe
#mecz #mundial2026
wfyokyga - Ja tam kibicuje Meksykowi hehe
#mecz #mundial2026

źródło: temp_file7827252843615830443

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 13.06.2026, 00:14:18 via Wykop
  • 1
@wfyokyga: Dla mnie na razie top ta Tyla co na stadionie przed chwilą śpiewała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
VladChat
VladChat
VladChat 12.06.2026, 23:34:24
  • 0
#mundial O której ta ceremonia w USA? Nie miało być 1:30 naszego czasu?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat
Autor
12.06.2026, 23:45:31 via Wykop
  • 0
@VladChat: Fakin w TV nie pokazują tylko w internetach
  • Odpowiedz
LoginZajetyPrzezKomornika
LoginZajetyPrzezKomornika
12.06.2026, 14:27:13
  • 209
Dostrzegłem flagę na ubiorze prezydenta RP, ale nie polską. To musi być wyjątkowy hołd dla państwa, które dla prawdziwych polskich Polaków z Polski jest wzorem do naśladowania w walce ze zgniłym Zachodem.

#bekazpisu #bekazprawakow #heheszki #polityka #wojna #ukraina
LoginZajetyPrzezKomornika - Dostrzegłem flagę na ubiorze prezydenta RP, ale nie polsk...

źródło: Zrzut ekranu 2026-06-12 o 16.29.11

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 12.06.2026, 14:53:10 via Wykop
  • 85
@LoginZajetyPrzezKomornika: Taki sam gówniany krawat miał Hegseth na spotkaniu z Zeleńskim i jak mu te kolory wytknęli, to się zarzekał, że to kolory Ameryczki. Taaaa...
  • Odpowiedz
VladChat
VladChat
VladChat 12.06.2026, 19:22:57 via Wykop
  • 0
@Szalom: Masz te jednoznaczne kolory Ameryczki w oczach kacapów

https://x.com/kadmitriev/status/1979386346763354181
  • Odpowiedz
VladChat
VladChat
VladChat 12.06.2026, 20:19:56 via Wykop
  • 1
@Szalom: To ty wyskakujesz, że niby wykopki sobie wymyśliły. Kontekst ma znaczenie i aktualnie wygląda to jak zwykła ruska flaga. Wystarczy sięgnąć po wersję z gwiazdkami i nie ma wątpliwości. Ale dlaczego sięgać po ruskie albo amerykańskie krawaty ma prezydent Polski, to w sumie nie wiem.
  • Odpowiedz
VladChat
VladChat
VladChat 12.06.2026, 20:38:33 via Wykop
  • 0
@Szalom: Masz JD Vance'a odpowiadającego polskiemu wykopkowi z Polski

https://x.com/JDVance/status/1979562735181660242
VladChat - @Szalom: Masz JD Vance'a odpowiadającego polskiemu wykopkowi z Polski

htt...
  • Odpowiedz
fenixs
fenixs
12.06.2026, 17:55:42
  • 3
Aha to koniec, śmiech na sali. Szkoda, że otwarcie w USA jest o 2 w nocy bo tam wystąpią wszystkie gwiazdki.
#mecz #mundial
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 12.06.2026, 17:58:39 via Wykop
  • 1
@fenixs: Puchar im się nawet rozwalił i musieli spowrotem złożyć. :P Alanis Morissette niby miała być, a nie było. I Buble chyba też.
  • Odpowiedz
VladChat
VladChat
VladChat 12.06.2026, 20:11:17 via Wykop
  • 0
@VladChat: Znaczy z powrotem
/facepalm
  • Odpowiedz
vZGLSjkzfn
vZGLSjkzfn
12.06.2026, 19:40:19
  • 2
Podoba mi się to co dzieje się w Belfacie - bo oni w końcu pozbędą się róznych takich kochamcovidów, fideliów, aldonek i turinów - wyjątkowych raków na zdrowych tkankach społecznych

#polityka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 12.06.2026, 19:48:32 via Wykop
  • 4
@vZGLSjkzfn: Wcześniej tym rakiem na zdrowej tkance społecznej mieli być Polacy. Tym razem na pewno się uda. ;)
  • Odpowiedz
fenixs
fenixs
12.06.2026, 18:37:30
  • 1
O widzę będzie znowu ta ceremonia z flagami jak wczoraj
#mecz #mundial
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

VladChat
VladChat
VladChat 12.06.2026, 18:41:14 via Wykop
  • 0
@fenixs: Gdzie to leci? Bo na obu TVP reklamy.
  • Odpowiedz
VladChat
VladChat
VladChat 12.06.2026, 18:43:05 via Wykop
  • 0
@VladChat: A dobra, napisałeś "będzie".
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 14.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking