#polityka akurat tutaj bardzo dobrze wyszło że prezydentem został Karol, wybraliśmy mniejsze zło
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#polityka
piękny poranek w landzie eurokołchozowym :)
Trzask miał wszystkie media, łącznie z wykopem, ale i tak przegrał.

Żeby mieć takie tuby propagandowe i wciąż przegrywać wybory za wyborami to trzeba być od Tuska.
Przypominam, ze parlamentarne tez byly przegrane, tylko PO stworzylo koalicje z Hołownią.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podobno Republika TV to obecnie największa TV.


@danob99: informacyjna, no i jak pis był u władzy to niewiele znaczyła i to oni ją rozbudowali dopiero po przegranych wyborach
  • Odpowiedz
Ale mnie bawi, jak ludzie szukają korelacji ze studiami wyższymi i głosowaniem na Trzaskowskiego.

Tak, tak. Żyjcie w kolejnej bańce - że to Wy jesteście Panami życia - znowu nie widząc tego, że obecnie studia wyższe kończy co druga osoba.

Budujcie swoje ego. Po tych swoich gównokierunkach, gównostudiach jesteście mądrzejsi od ludzi, którzy Wybrali Wam prezydenta. I z takim nastawieniem idźcie dzisiaj do tej pracy za 6k zł brutto, haha

#wybory
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 548
@Yakooo to wiadomo, że w Polsce jest przesyt ludzi z wykształceniem ponad własną inteligencję, ale przypadkiem nie jest, że kadra dydaktyczna czy pracownicy naukowi głosowali w większości na Trzaskowskiego
  • Odpowiedz
Czemu jak wykopki mówią, że będzie "tak", to w rzeczywistość udowadnia, że będzie dokładnie na odwrót?
#polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MinisterKoryto: Sztab Trzaskowskiego sam wyciągnął do Nawrockiego rękę poprzez debatę w Końskich (Szefernaker o tym wspominał) pomagając mu pokazać się w mediach. Jeśli przegrywając nie wyciągniesz właściwych wniosków to przegrasz jeszcze raz. Niech wystawią jeszcze raz tego przegrywa.
  • Odpowiedz
@krytyk__wartosciujacy: nie wiem dokładnie, ale czy to nei bylo i tak cos naa takim poziomie, że lepiej bylo z tego nei korzystać? ze dawali kobiecie jakies tabletki na zupełnie cos innego w ilosci przekraczającej maksymalną dawkę i liczyli, ze poroni? to i tak lepiej bylo pojechac za grnice niz cos takiego przechodzic.
  • Odpowiedz
Myślicie że wyborcy PO zluzują trochę z tą nienawiścią i uznają nowego prezydenta? Mi się wydaje że nie. Spin doktorzy sztabu PO już kombinują jak tu naładować kolejny kubeł gnoju i cisnąć go prosto w stronę prezydenta.
#wybory #polityka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To teraz tak na chłodno drodzy wyborcy Rafała.
Zobaczcie sobie ten filmik i uczciwie przyznajcie czy to było w porządku.
Ludzi naprawdę nie interesowały mało wiarygodne afery, pompowane przez jawnie stronnicze media.

Wystarczyło po prostu nie szczuć i nie kłamać w każdej możliwej sprawie i jakoś by się wam udało.

https://www.youtube.com/watch?v=k6M9Ibty8W8
Sratatatatatata - To teraz tak na chłodno drodzy wyborcy Rafała.
Zobaczcie sobie ten ...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No to Mazurek ze Stanowskim mają 2 lata na tłumaczenie czemu Nawrocki jest taki super i atakowanie PO za byle g---o pokroju selfie na pogrzebie albo ziemniaki w DPS żeby pompować PiS+Konfa na większość konstytucyjną

#wybory #polityka #kanalzero
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yahoomlody: Póki co jest realna afera z NASK i nielegalną kampanią, więc to będą grzali.
Materiały z nielegalnej kampanii wypuszczali funkcjonariusze tuska jako pierwsi, więc ciężko będzie im się z tego wytłumaczyć.
  • Odpowiedz
Trochę szacunku, wśród nich może być kolejny prezydent RP.
Już nigdy nie spojrzę na osiedlowego patusa spode łba, bo kiedyś może zamieszka na Belwederze.

Zatrzymajcie tę karuzelę, gdzie jest limit?

Następny będzie patostreamer, ksiądz czy handlarz podróbkami z bazaru?
bzyku95 - Trochę szacunku, wśród nich może być kolejny prezydent RP.
Już nigdy nie sp...

źródło: 1000008211

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No to zobaczymy za rok, czy te wszystkie zapowiedzi o emigracji przez wygraną Nawrockiego się spełnią.

SPOILER: Dalej będą egzystować jako korposzczury w przekonaniu o swojej elitarności wobec plebsu.

#polityka #wybory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętacie #mimowszystkoduda i zmianę zdania przez wykopków kilka lat później? Pamiętacie dziadków w koszulkach konstytucJA, z których najpierw szydzono, po czym okazało się że mieli 100% racji? Przez to, że macie pamięć złotej rybki, czeka was powtórka z rozrywki. Powiem wam, co teraz nastąpi. Jeśli Tusk nie znajdzie na alfonsa jakichś nieziemskich haksów, to wasz kochany Matecki, Ziobro i reszta narodowych czempionów nie spędzą za kratkami nawet dnia. Już niedługo,
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@myidioci przeczytaj całą swoją wypowiedź jeszcze raz. „Zapiekło”, „płaku płaku”. Co to jest za język w ogóle, gościu xD Wy pisząc w ten gówniany sposób, wszyscy w dodatku dokładnie tak samo, jak na jakimś patoczacie, tracicie na samym starcie jakąkolwiek wartość jako podmiot do rozmowy. Tak jakbyś zaczynał rozmowę od pokazania legitymacji osoby niepełnosprawnej umysłowo, chłooopie…
  • Odpowiedz
@ziomus13 jeszcze trzeba poczekać 2 lata na pisowski rząd, wtedy będzie wielkie obniżanie, żeby odtrąbić sukces rządu.

Potem inflację w--------i w kosmos, ludzie się w-----ą i wróci PO. Będzie można PO oskarżyć o drożyznę i znów PiS u władzy.
I tak się toczy cykl życia pisowca.
  • Odpowiedz