#polityka akurat tutaj bardzo dobrze wyszło że prezydentem został Karol, wybraliśmy mniejsze zło
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Ambea
- 0
- 61
#polityka
piękny poranek w landzie eurokołchozowym :)
Trzask miał wszystkie media, łącznie z wykopem, ale i tak przegrał.
Żeby mieć takie tuby propagandowe i wciąż przegrywać wybory za wyborami to trzeba być od Tuska.
Przypominam, ze parlamentarne tez byly przegrane, tylko PO stworzylo koalicje z Hołownią.
piękny poranek w landzie eurokołchozowym :)
Trzask miał wszystkie media, łącznie z wykopem, ale i tak przegrał.
Żeby mieć takie tuby propagandowe i wciąż przegrywać wybory za wyborami to trzeba być od Tuska.
Przypominam, ze parlamentarne tez byly przegrane, tylko PO stworzylo koalicje z Hołownią.
@patrykpeniu:
Republika TV, Kanał zero, TV Trwam
Podobno Republika TV to obecnie największa TV.
Trzask miał wszystkie media xd
Republika TV, Kanał zero, TV Trwam
Podobno Republika TV to obecnie największa TV.
Podobno Republika TV to obecnie największa TV.
@danob99: informacyjna, no i jak pis był u władzy to niewiele znaczyła i to oni ją rozbudowali dopiero po przegranych wyborach
- 521
Ale mnie bawi, jak ludzie szukają korelacji ze studiami wyższymi i głosowaniem na Trzaskowskiego.
Tak, tak. Żyjcie w kolejnej bańce - że to Wy jesteście Panami życia - znowu nie widząc tego, że obecnie studia wyższe kończy co druga osoba.
Budujcie swoje ego. Po tych swoich gównokierunkach, gównostudiach jesteście mądrzejsi od ludzi, którzy Wybrali Wam prezydenta. I z takim nastawieniem idźcie dzisiaj do tej pracy za 6k zł brutto, haha
#wybory
Tak, tak. Żyjcie w kolejnej bańce - że to Wy jesteście Panami życia - znowu nie widząc tego, że obecnie studia wyższe kończy co druga osoba.
Budujcie swoje ego. Po tych swoich gównokierunkach, gównostudiach jesteście mądrzejsi od ludzi, którzy Wybrali Wam prezydenta. I z takim nastawieniem idźcie dzisiaj do tej pracy za 6k zł brutto, haha
#wybory
@Yakooo: Nie każdy kto głosował na nawrockiego ma niskie wykształcenie, ale każdy kto ma niskie wykształcenie, zagłosował na nawrockiego
@Yakooo to wiadomo, że w Polsce jest przesyt ludzi z wykształceniem ponad własną inteligencję, ale przypadkiem nie jest, że kadra dydaktyczna czy pracownicy naukowi głosowali w większości na Trzaskowskiego
- 3
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 0
Czemu jak wykopki mówią, że będzie "tak", to w rzeczywistość udowadnia, że będzie dokładnie na odwrót?
#polityka
#polityka
- 8
prosty chłopak z gdańskiego osiedla prezydentem RP, nie było takiej historii od czasów Lecha Wałęsy
#wybory #bekazlewactwa #polityka
#wybory #bekazlewactwa #polityka
źródło: image
PobierzPierwsze słowa Trzaskowskiego gdy zobaczył oficjalne wyniki wyborów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#famemma
#polityka
#danielmagical
#famemma
#polityka
#danielmagical

Ci dwaj Panowie wygrali Nawrockiemu prezydenturę, Ci dwaj Panowie, będą tworzyć nowy rząd, cytując klasyka "jeszcze będzie pięknie"
#polityka #konfederacja
#polityka #konfederacja
źródło: temp_file5557084391781102649
Pobierz@MinisterKoryto wszyscy winni tylko nie ryży, który wystawił uśmiechniętego idiotę xD
@MinisterKoryto: Sztab Trzaskowskiego sam wyciągnął do Nawrockiego rękę poprzez debatę w Końskich (Szefernaker o tym wspominał) pomagając mu pokazać się w mediach. Jeśli przegrywając nie wyciągniesz właściwych wniosków to przegrasz jeszcze raz. Niech wystawią jeszcze raz tego przegrywa.
- 0
źródło: temp_file8424909023074056040
Pobierz@AaronNoseberg: ja się z państwem umawiałem na coś takiego jak "kompromis" aborcyjny. Nie musieliśmy z niego korzystać, ale było to oczywiste, że w razie "w" mamy opcję. Teraz ta opcja jest nadal, ale za granicą xD.
@krytyk__wartosciujacy: nie wiem dokładnie, ale czy to nei bylo i tak cos naa takim poziomie, że lepiej bylo z tego nei korzystać? ze dawali kobiecie jakies tabletki na zupełnie cos innego w ilosci przekraczającej maksymalną dawkę i liczyli, ze poroni? to i tak lepiej bylo pojechac za grnice niz cos takiego przechodzic.
- 7
@invit: będzie oblewany gównem aż do zaprzysiężenia
To teraz tak na chłodno drodzy wyborcy Rafała.
Zobaczcie sobie ten filmik i uczciwie przyznajcie czy to było w porządku.
Ludzi naprawdę nie interesowały mało wiarygodne afery, pompowane przez jawnie stronnicze media.
Wystarczyło po prostu nie szczuć i nie kłamać w każdej możliwej sprawie i jakoś by się wam udało.
https://www.youtube.com/watch?v=k6M9Ibty8W8
Zobaczcie sobie ten filmik i uczciwie przyznajcie czy to było w porządku.
Ludzi naprawdę nie interesowały mało wiarygodne afery, pompowane przez jawnie stronnicze media.
Wystarczyło po prostu nie szczuć i nie kłamać w każdej możliwej sprawie i jakoś by się wam udało.
https://www.youtube.com/watch?v=k6M9Ibty8W8

@Sratatatatatata: tak tylko też zostawię dla sympatyków j. niemieckiego
źródło: obraz_2025-06-02_094252315
Pobierz@yahoomlody: Póki co jest realna afera z NASK i nielegalną kampanią, więc to będą grzali.
Materiały z nielegalnej kampanii wypuszczali funkcjonariusze tuska jako pierwsi, więc ciężko będzie im się z tego wytłumaczyć.
Materiały z nielegalnej kampanii wypuszczali funkcjonariusze tuska jako pierwsi, więc ciężko będzie im się z tego wytłumaczyć.
- 6
Trochę szacunku, wśród nich może być kolejny prezydent RP.
Już nigdy nie spojrzę na osiedlowego patusa spode łba, bo kiedyś może zamieszka na Belwederze.
Zatrzymajcie tę karuzelę, gdzie jest limit?
Następny będzie patostreamer, ksiądz czy handlarz podróbkami z bazaru?
Już nigdy nie spojrzę na osiedlowego patusa spode łba, bo kiedyś może zamieszka na Belwederze.
Zatrzymajcie tę karuzelę, gdzie jest limit?
Następny będzie patostreamer, ksiądz czy handlarz podróbkami z bazaru?
źródło: 1000008211
Pobierz- 4
@Coxex: odpowiedź: nic sie nie wydarzy
- 10
Pamiętacie #mimowszystkoduda i zmianę zdania przez wykopków kilka lat później? Pamiętacie dziadków w koszulkach konstytucJA, z których najpierw szydzono, po czym okazało się że mieli 100% racji? Przez to, że macie pamięć złotej rybki, czeka was powtórka z rozrywki. Powiem wam, co teraz nastąpi. Jeśli Tusk nie znajdzie na alfonsa jakichś nieziemskich haksów, to wasz kochany Matecki, Ziobro i reszta narodowych czempionów nie spędzą za kratkami nawet dnia. Już niedługo,
@walzky: stary, ale może tylko wetować ustawy. Spokojnie.
- 1
@myidioci przeczytaj całą swoją wypowiedź jeszcze raz. „Zapiekło”, „płaku płaku”. Co to jest za język w ogóle, gościu xD Wy pisząc w ten gówniany sposób, wszyscy w dodatku dokładnie tak samo, jak na jakimś patoczacie, tracicie na samym starcie jakąkolwiek wartość jako podmiot do rozmowy. Tak jakbyś zaczynał rozmowę od pokazania legitymacji osoby niepełnosprawnej umysłowo, chłooopie…
- 1
Nawrocki wygrał, to za kilka dni kumpel Glapa uzna, że można obniżać stopy. Róbcie screeny xDDDD #polityka
@ziomus13 jeszcze trzeba poczekać 2 lata na pisowski rząd, wtedy będzie wielkie obniżanie, żeby odtrąbić sukces rządu.
Potem inflację w--------i w kosmos, ludzie się w-----ą i wróci PO. Będzie można PO oskarżyć o drożyznę i znów PiS u władzy.
I tak się toczy cykl życia pisowca.
Potem inflację w--------i w kosmos, ludzie się w-----ą i wróci PO. Będzie można PO oskarżyć o drożyznę i znów PiS u władzy.
I tak się toczy cykl życia pisowca.
- 0
@troglodyta_erudyta: Na zachętę będzie obniżenie stóp do 4,5% w ramach "podziękowań"
#polityka przegrzali temat afer u Nawrockiego. Trzeba było po prostu puścić w eter, że były jakieś przekręty, a nie grzać temat nonstop.





















Trzaskowski dwa razy zrobił 10 milionów głosów. Przegrał, ale miał wyśmienite wyniki.