Najlepsi byli ci którzy pobierali karty do referendum i wrzucali je puste, oddawali nieważne głosy i czasami pisali na nich że to farsa, cyrk itd. Brawo, odłożyliśmy je na nieważne, ale właśnie wsparliście to referendum.
#referendum #polityka
#referendum #polityka





























#wybory #polityka