Smuci mnie że partie Klausa Schwaba zebrały łącznie ponad 90% poparcia w Polsce.
Cóż najwyraźniej ludzie w Polsce chcą zielonego komunizmu, likwidacji gotówki, wolności i zamordyzmu...
zasłużyliśmy na wszystko co nas wkrótce spotka... (ETS II juz od przyszłego roku frajerzy)

Pytanie do wyborców POPISu i lewicy - za jakim wariantem zamordyzmu głosowaliście - progresywnym czy ambitnym?

#wybory #polityka
Pobierz henry-jest - Smuci mnie że partie Klausa Schwaba zebrały łącznie ponad 90% poparcia w...
źródło: c40 plan
@Raul_: Realnie nowy rząd pewnie zostanie utworzony przed świętami lub na początku stycznia. Prezydent zwoła pierwsze posiedzenie na po 11 listopada (ma 30 dni) potem da misję stworzenia rządu Morawieckiemu temu się nie uda, więc zostaną przedstawione kandydatury na premiera, które muszą zostać przegłosowane w sejmie nadzwyczajną większością głosów wtedy nic nie ma do powiedzenia prezydent. Jak się nie uda to znowu prezydent wskazuje a w sejmie wystarczy mu zwykła większość.
Na początku października dodałem wpis, w którym napisałem, że na balkonie, w bardzo dobrze eksponowanym miejscu wywiesiłem spory osmiogwiazdkowy banner.
Napisałem też, że będę informował czy nikt nadpobudliwy się nie przyczepi, czy nie dojdzie do jakichś absurdalnych sytuacji.
No więc informuję.
Najbardziej absurdalną sytuacją było usunięcie tego wpisu przez moderację za treści nieodpowiednie. Oprócz Maćków sytuacją interesował się wiatr, ktory probowal zniweczyć mój manifest, jednak po dwóch podejściach trzyma się tak, że
Pobierz FELIX90 - Na początku października dodałem wpis, w którym napisałem, że na balkonie, ...
źródło: IMG_5064
@Desire22: nawet przez chwile nie pomyślałem o tym pod kątem „bohaterstwa”. Miałem potrzebę, to wywiesiłem a, że wykopki chcieli, żebym dał znać czy będą jakieś sytuacje z tym związane to daję. Tamten wpis został usunięty, co uważam za niedorzeczne, więc zrobiłem nowy. Nie ma tu kozaczenia ani życia na krawędzi.
Przyjemny jest fakt, że w sąsiednich oknach widzę kartki z tym samym przesłaniem.
Paradoksalnie uważam, że ten wynik wcale nie wróży dobrze opozycji.

Z jednej strony udało się PiS odsunąć od władzy, z drugiej bardzo mocny wynik Trzeciej Drogi to zły znak dla tego egzotycznego rządu, który ma powstać.

Najbardziej optymalnym scenariuszem dla tego rządu byłoby gdyby zdecydowana większość zagłosowała na KO a Lewica i TD ledwo przekroczyły próg. Wtedy możnaby jak w przypadku Nowoczesnej czy Wiosny rozpocząć powolny drenaż tych partii, a koalicjanci byliby
@FLAC: to na bank.. jeszcze lepiej jak roz..li 3drogę i tych spoza PSL kupią

Jarek wie że konfi i PSL to miny i go roz.lą wcześnej czy poźniej

teraz liczy się kto kogo w czasie..
dodatkowo Donald WCALE nie chce i nie opłaca się mu grać na swoich "sojuszników" za 2 lata prezydenckie i już mu ślinka cieknie

po trzecie kraj roz.bany i to też chce wykorzystać a nie brać się
@FLAC: właśnie ale nie teraz, musłaby Donek mieć źle w głowie

inflacja będzie jeszcze z 4 lata
międzynarodowo nie najlepiej Ukraina dogaduje się z Niemcami PL nic nie ugra pewnie.. i kto za to beknie..
Unia nas roz..li za energie, węgiel i brak kasy pewny

sytuacja gorsza niż polskiej reprezentacji

to że pelikany wczoraj kupiły "odsuniecie pis" dzisiaj to inna historia..
to jak z Joanną od żelka z Krakowa, przydali się,
A te Late Polls to też są tak samo legitne jak co 4 lata, przy tak piorunująco wysokiej frekwencji? Bo teraz po 5 milionach zliczonych głosów wygląda to na razie dużo inaczej.

Nie chodzi mi o duże różnice, ale takie 2-3 %. Czy teoretycznie PiS może to przegrać jeszcze lub wygrać tylko 2-3 % przewagą?

#polityka #wybory
Sporo słyszę i czytam na temat tego, jak Polska jest bardzo w ruinie, PO-PiS sprowadza nasz kraj na dno, itp. Następnie patrzę na postęp jaki Polska zrobiła przez ostatnie 30 lat i zastanawiam się, co z ludźmi jest nie tak. Żyjemy w naprawdę zajebistym kraju, ma swoje wady, ale zalety zdecydowanie dominują. Wykonaliśmy przez ostatnie 30 lat skok w inny wymiar jakości życia i mentalności społeczeństwa. Cieszcie się z tego, a nie