Jedno trzeba przyznać, i to coś czego jeszcze nikt by 4 godziny temu nie powiedział - dostaliśmy najnormalniejszą, najlepiej przygotowaną i chyba dzięki temu najciekawszą debatę od 5 lat, jak nawet nie od 9, i to w Republice. Nie wiem co się stało i o co chodzi, ale ani pytania (może poza tą płcią które musieli przeforsować), ani czas wystąpienia, ani nawet reguły w stylu tego że nie można było lać się
michalxd21 - Jedno trzeba przyznać, i to coś czego jeszcze nikt by 4 godziny temu nie...

źródło: image

Pobierz

Czy to była najlepiej przeprowadzona debata od lat?

  • Tak 46.6% (649)
  • Nie 53.4% (745)

Oddanych głosów: 1394

  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To ze Mentzen wypadnie zle to sie spodziewalem, ale ze gorzej od Nawrockiego i w sumie wszystkich innych xxD
#polityka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#polityka #debata 777 to wszystkie uprawnienia dla usera, grupy i others. Jestem przeciw. Mamy sudo. Stop złym uprawnieniom w systemie plików!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JajkaNieMajaBialek: Korwin top polityki
-Klepanie po pupie przez pedofila lepsze od edukacji seksualnej
-strzelanie do górników ostrą amunicją
-sprzedaż dziecka na wolnym rynku zamiast aborcji
-Chowanie starych ludzi "do szafy" zamiast pokazywania ich TV (samemu do tej pory nie daje się schować do szafy xD)

Dzisiaj by pewnie dowalił, że emeryci nie powinni mieć darmowej opieki lekarskiej, bo szybciej umrą i odciążą polskich podatników xD
  • Odpowiedz
Niezależnie od sympatii, naprawdę dzisiejsza debata zrobiła... dobrą robotę?

Chyba wyszło czkawką, to, co się stało ostatnio. Póki co props.

#polityka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#polityka Mentzen zgodnie z oczekiwaniami, ni lepiej, ni gorzej, takie mocne 7,5/10. Nawrocki jak dla mnie spore zaskoczenie, bardzo na plus. Trzaskowskiego jak zwykle nie było, odbije mu się czkawką to olewanie wyborców i lekceważenie takich spotkań. Hołownia radził sobie dobrze przez całą debatę, ale na koniec go zgruzowali w serii pytań otwartych. Reszta kandydatów przytomnie go wspólnie dojechała na koniec, widząc, że dobrze sobie radzi.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach