Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 243
Jedno trzeba przyznać, i to coś czego jeszcze nikt by 4 godziny temu nie powiedział - dostaliśmy najnormalniejszą, najlepiej przygotowaną i chyba dzięki temu najciekawszą debatę od 5 lat, jak nawet nie od 9, i to w Republice. Nie wiem co się stało i o co chodzi, ale ani pytania (może poza tą płcią które musieli przeforsować), ani czas wystąpienia, ani nawet reguły w stylu tego że nie można było lać się
źródło: image
PobierzCzy to była najlepiej przeprowadzona debata od lat?
- Tak 46.6% (649)
- Nie 53.4% (745)
Komentarz usunięty przez moderatora
@michalxd21: gdyby chcieli być powazni, to nie byłoby kartonu RT i "przypadkowo" ustawionej dodatkowej mównicy, skompromitowali się juz na samym początku
- 4
To ze Mentzen wypadnie zle to sie spodziewalem, ale ze gorzej od Nawrockiego i w sumie wszystkich innych xxD
#polityka
#polityka
- 7
Jestem zaskoczony poziomem organizacji debaty w Republice. Ratowanie wizerunku?
#polityka
#polityka
@Velociraptor_w_kubku: będą mogli grzać że ich była uczciwa itd, w przeciwieństwie do poprzedniej, dobrze rozegrane.
@JajkaNieMajaBialek: Korwin top polityki
-Klepanie po pupie przez pedofila lepsze od edukacji seksualnej
-strzelanie do górników ostrą amunicją
-sprzedaż dziecka na wolnym rynku zamiast aborcji
-Chowanie starych ludzi "do szafy" zamiast pokazywania ich TV (samemu do tej pory nie daje się schować do szafy xD)
Dzisiaj by pewnie dowalił, że emeryci nie powinni mieć darmowej opieki lekarskiej, bo szybciej umrą i odciążą polskich podatników xD
-Klepanie po pupie przez pedofila lepsze od edukacji seksualnej
-strzelanie do górników ostrą amunicją
-sprzedaż dziecka na wolnym rynku zamiast aborcji
-Chowanie starych ludzi "do szafy" zamiast pokazywania ich TV (samemu do tej pory nie daje się schować do szafy xD)
Dzisiaj by pewnie dowalił, że emeryci nie powinni mieć darmowej opieki lekarskiej, bo szybciej umrą i odciążą polskich podatników xD
- 28
- 3
#polityka grubas Sakiewicz poczuł krew
- 3
Niezależnie od sympatii, naprawdę dzisiejsza debata zrobiła... dobrą robotę?
Chyba wyszło czkawką, to, co się stało ostatnio. Póki co props.
#polityka
Chyba wyszło czkawką, to, co się stało ostatnio. Póki co props.
#polityka
- 3
Jeszcze wincyj debat. Powinni im zrobić face 2 face z finałem w oktagonie
#polityka
#polityka
- 511
- 5
C--j debata w oktagonie
#polityka
#polityka
- 435
źródło: 1000009358
PobierzDebata po debacie na debacie. #polityka
- 18
#polityka Mentzen zgodnie z oczekiwaniami, ni lepiej, ni gorzej, takie mocne 7,5/10. Nawrocki jak dla mnie spore zaskoczenie, bardzo na plus. Trzaskowskiego jak zwykle nie było, odbije mu się czkawką to olewanie wyborców i lekceważenie takich spotkań. Hołownia radził sobie dobrze przez całą debatę, ale na koniec go zgruzowali w serii pytań otwartych. Reszta kandydatów przytomnie go wspólnie dojechała na koniec, widząc, że dobrze sobie radzi.
@justAnotherOne xD
@justAnotherOne: 7.5 raza to on powtórzył tekst o swoich szansach xD



























#debata #polityka