Dalej się zastanawiam jak mogli jakkolwiek głosować na pis, bo jak na razie to, co kolejny pomysł pis, to ja mam więcej obowiązków i mniej pieniędzy (podatek zdrowotny jakbym chciał sprzedać samochód na przykład). Dużo musi być tych przedsiębiorców powiązanych ze spółkami skarbu państwa i innymi komendami PIS.
Po jakim czasie będzie wojna w Zjednoczonej Prawicy i wyciąganie brudów? #wybory #polityka

Jak wyżej

  • Mniej niż 7 dni 24.4% (29)
  • Między 8-14dni 14.3% (17)
  • Od 15 dni do miesiąca 16.0% (19)
  • Dopiero po stworzeniu rządu przez opozycję 45.4% (54)

Oddanych głosów: 119

Zajebiście że PIS rozje*y. Naprawdę się cieszę. Radość opadła i rządy PO i Lewicy to takie wyzwolenie Polski przed Niemcami przez armię czerowną.

https://wpolityce.pl/polityka/389315-dluga-lista-ciezkich-grzechow-platformy-o-czym-chca-zapomniec-aferzysci-jak-demontowano-panstwo-male-podsumowanie-wielkich-afer-po-psl

Jedyne plusy to ze wy
*rdolą agentów z TVP, Czarnka, Obajtka, psa od granatnika i resztę śmietanki.

#bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow #platformaobywatelska #polityka
Ciekawe gdzie Konfederacja wobec tak słabego wyniku weźmie mandaty. Według late polls to 14. Teoretycznie po przeliczeniu wszystkich głosów do 15 mogliby dobić.

Zakładam, że raczej Warszawa,Kraków,Rzeszów,Białystok i jakiś mandat z lubelskiego, ale gdzie więcej? Może okręg toruński, bo stamtąd pochodzi Mentzen i startował Wipler. Okręg podwarszawski?

#polityka #wybory #konfederacja
To, że kuce mają gwóźdź wbity w mózg to wiadomo od dawna. To, że mają tam pusto to wiadomo też. Ale przestańcie na Boga już wyć, czy wy na serio wierzyliście, że jak wejdziecie z #pis w koalicję to przewrócicie stoliczek? Przecież nic byście nie zrobili bo pis rzuciłby wam jakieś marne stołczki by zamknąć wam mordy, a wasi czempioni grzecznie głosowaliby i przytulali państwowe pieniążki.
#polityka #bekazprawakow #takaprawda #polska #wybory
Osoby mówiące “jak można głosować na partię bez programu” jasno wskazują na to, skąd czerpali swoją jedyną wiedzę o polityce. Pomimo mojego głosu na inne ugrupowanie, doskonale wiedziałem (dzięki między innymi wolnym mediom), że KO ma swój program Link
Takim gadaniem pokazujecie tylko i wyłącznie swoje klapki na oczach
#polityka
Tak na spokojnie odrzucają fanbojstwo partyjne to każdy duży gracz ma plusy i minusy wczorajszych wyborów
PiS
plusy:
-po 8 latach rządów nadal ma poparcie 8mln wyborców
-prezydenta
-przez jakiś czas jeszcze tvp
minusy:
-traci władzę
-nadal jest partią niezdolną do jakichkolwiek sojuszy

PO
plusy
-odzyskuje władzę
-bardzo możliwe, że za 2 lata beda miec swojego prezydenta
minusy
-rządzi w sojuszu od sasa do lasa
-wszystkie skutki ekonomiczne polityki pisu teraz będą
@Desire22: wiem, że inne państwa Unii stosują podobne triki. To jednak ty pisałeś, że zadłużenie publiczne się zmniejszyło, więc musiałem doprecyzować że nie są w to wliczane ogromne fundusze pozabudżetowe

Zadłużanie się (nie na inwestycje ofc xd) w tempie wzrostu gospodarczego w czasie prosperity to był debilizm, swoją drogą