Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Oj jak to dobrze, że tiktokerzy nie mają jeszcze praw wyborczych, pięknie się dzieciaczki czytało o tym wywracaniu stolika, do zobaczenia za 4 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wybory #bekazprawakow #konfederacja #polityka
#wybory #bekazprawakow #konfederacja #polityka
@LebronAntetokounmpo: Politycy Konfy (przynajmniej Sośnierz, Mentzen i Bosak) zaskakująco samokrytyczni, no ale czego się spodziewać po ich wyborcach, którzy na pytanie "czy chcecie konkretów?" odpowiadają głośno "NIE!" XD
@LebronAntetokounmpo: Tak wielka katastrofa - najlepszy wynik w kraju, w tym w większości województw. Plus w najgorszym wypadku po kilkunastu miesiącach powrót do rządów, ale tym razem na dłużej po takiej terapii wstrząsowej co zafunduje KO z Lewicą.
Jak to się stało że pciepciembiorcy woleli zagłosować na PiS (20,6%) zamiast na wolnoryneczkową Konfederacje (10%) paróweczkową? xD
#konfederacja #bekazprawakow #januszebiznesu #neuropa #polityka
#konfederacja #bekazprawakow #januszebiznesu #neuropa #polityka
@NaczelnyWoody: Bo ciężko pogodzić socjalucho-zabawkę do ruchania w ONR, z wolnorynkowymi poglądami doktóra od siedmiu boleści :)
Dalej się zastanawiam jak mogli jakkolwiek głosować na pis, bo jak na razie to, co kolejny pomysł pis, to ja mam więcej obowiązków i mniej pieniędzy (podatek zdrowotny jakbym chciał sprzedać samochód na przykład). Dużo musi być tych przedsiębiorców powiązanych ze spółkami skarbu państwa i innymi komendami PIS.
@mirek_januszy: gdzie opcja "wcale"?
@mirek_januszy: Ankieta powinna dotyczyć bardziej hipotetycznej (jeszcze głosów nie podliczono, a rządu nowego nie sformowano) pstrokatej koalicji.
- 767
@kasza332 i ma tu pewnie konto
- 2pek
- tsumazi
- uzytkownik_portalu_wykop
- wojna_informacyjna
- u2fat4fun1
- +249 innych
@kasza332: bierzemy go dawajcie bierzemyyyy
- niech_ktos
- kzw
- tsumazi
- uzytkownik_portalu_wykop
- Sebastix
- +541 innych
Zajebiście że PIS rozje*y. Naprawdę się cieszę. Radość opadła i rządy PO i Lewicy to takie wyzwolenie Polski przed Niemcami przez armię czerowną.
https://wpolityce.pl/polityka/389315-dluga-lista-ciezkich-grzechow-platformy-o-czym-chca-zapomniec-aferzysci-jak-demontowano-panstwo-male-podsumowanie-wielkich-afer-po-psl
Jedyne plusy to ze wy*rdolą agentów z TVP, Czarnka, Obajtka, psa od granatnika i resztę śmietanki.
#bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow #platformaobywatelska #polityka
https://wpolityce.pl/polityka/389315-dluga-lista-ciezkich-grzechow-platformy-o-czym-chca-zapomniec-aferzysci-jak-demontowano-panstwo-male-podsumowanie-wielkich-afer-po-psl
Jedyne plusy to ze wy*rdolą agentów z TVP, Czarnka, Obajtka, psa od granatnika i resztę śmietanki.
#bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow #platformaobywatelska #polityka
- 0
Ciekawe gdzie Konfederacja wobec tak słabego wyniku weźmie mandaty. Według late polls to 14. Teoretycznie po przeliczeniu wszystkich głosów do 15 mogliby dobić.
Zakładam, że raczej Warszawa,Kraków,Rzeszów,Białystok i jakiś mandat z lubelskiego, ale gdzie więcej? Może okręg toruński, bo stamtąd pochodzi Mentzen i startował Wipler. Okręg podwarszawski?
#polityka #wybory #konfederacja
Zakładam, że raczej Warszawa,Kraków,Rzeszów,Białystok i jakiś mandat z lubelskiego, ale gdzie więcej? Może okręg toruński, bo stamtąd pochodzi Mentzen i startował Wipler. Okręg podwarszawski?
#polityka #wybory #konfederacja
@Raul_: Podkarpackie lub małopolskie i być może podlaskie.
To, że kuce mają gwóźdź wbity w mózg to wiadomo od dawna. To, że mają tam pusto to wiadomo też. Ale przestańcie na Boga już wyć, czy wy na serio wierzyliście, że jak wejdziecie z #pis w koalicję to przewrócicie stoliczek? Przecież nic byście nie zrobili bo pis rzuciłby wam jakieś marne stołczki by zamknąć wam mordy, a wasi czempioni grzecznie głosowaliby i przytulali państwowe pieniążki.
#polityka #bekazprawakow #takaprawda #polska #wybory
#polityka #bekazprawakow #takaprawda #polska #wybory
- 260
Najbardziej znamienne Na wypoku jest to, że nad przegraną #pis z opozycją najgłośniej ubolewają wyborcy #konfederacja xDDDD
#wybory #bekazpisu #bekazkonfederacji #konfedepis #bekazkatoli #bekazprawakow #polityka
#wybory #bekazpisu #bekazkonfederacji #konfedepis #bekazkatoli #bekazprawakow #polityka
- PolskaPrawicaLubiWCzoko
- skalar_neonka
- nietak7
- piSSowiec39
- vytah
- +255 innych
@Kismeth: zawsze razem :)))
- mj24
- Kismeth
- Szczurek_Trzpiotek
- piSSowiec39
- wojteq1
- +84 innych
- 241
Najprawdopodobniej Memcen nie wchodzi do sejmu. Jeżeli się okaże, że Petru wchodzi to będe się turlać ze śmiechu przez najbliższy miesiąc XD
#wybory #bekazkonfederacji #bekazprawakow #konfederacja #polityka
#wybory #bekazkonfederacji #bekazprawakow #konfederacja #polityka
- sebusik
- MisPluszowyZWadaWymowy
- Filjan
- Utylizejszyn
- PaulStone
- +236 innych
@kobiaszu: niby w jaki sposób ma nie wejść, skoro ma najwięcej głosów w swoim okręgu, a konfa się najprawdopodobniej przeturla przez próg?
- Towarzysz_Pawulon
- xcky
- heksengerg
- polskabialoczerwoni
- Cosipi
- +120 innych
- Programista500plus
- obserwator_nsa
- a_maze
- Docent_Jan_Mula
- Madmikepl
- +127 innych
- 13
na razie żona bosaka ma więcej od korwina xDDDDDDDDDDDDDDDDD #polityka
- aleBajka
- Olek3366
- 622xc
- goodbadbye
- Utylizejszyn
- +8 innych
@Fortepianino Janusz Kowalski też nie wchodzi jak na razie xD
- 11
- ZabijakaPL
- nbhd
- Kar98k
- karolek118
- prawilnik
- +6 innych
@ekjrwhrkjew: a ty co? bezpartyjni samorządowcy?
- tomi_12
- Gieremek
- again_and_again
- Utylizejszyn
- ambereyed
- +2 innych
@ScypioAfricanus: Pewnie na karcie wyborczej dopisał swoje imię i nazwisko XD
- 4
Mam cichą nadzieję, że nowy premier zacznie expose od:
Przez ostatnich osiem lat Polki i Polacy...
I przeora tym schematem poprzedników
#wybory #wybory2023 #polityka
Przez ostatnich osiem lat Polki i Polacy...
I przeora tym schematem poprzedników
#wybory #wybory2023 #polityka
- 1
Osoby mówiące “jak można głosować na partię bez programu” jasno wskazują na to, skąd czerpali swoją jedyną wiedzę o polityce. Pomimo mojego głosu na inne ugrupowanie, doskonale wiedziałem (dzięki między innymi wolnym mediom), że KO ma swój program Link
Takim gadaniem pokazujecie tylko i wyłącznie swoje klapki na oczach
#polityka
Takim gadaniem pokazujecie tylko i wyłącznie swoje klapki na oczach
#polityka
- 32
To uczucie gdy wyborcy partii spamującej o ORWELLU, od lat żyją w alternatywnej rzeczywistości wysranej przez trolle, populistów i foliarzy xDDD
#wybory #bekazpisu #bekazprawakow #4konserwy #bekazkonfederacji #neuropa #polityka
#wybory #bekazpisu #bekazprawakow #4konserwy #bekazkonfederacji #neuropa #polityka
- again_and_again
- NeonowyDemon
- some_ONE
- karolek118
- PotrzymajMiPiwo
- +27 innych
Po co konfederacja trzyma brauna w szeregach? Przecież Korona to zbieranina największych #!$%@?ńców z poparciem 0,5%, a dam sobie łeb uciąć że sam braun ma jeszcze większy elektorat negatywny od kogokolwiek innego, nawet od Korwina #konfederacja #bekazkonfederacji #neuropa #polityka
- 17
- PokemonowyRambo
- biceps35
- Noc-Kruka
- ZabijakaPL
- n1craM
- +12 innych
Tak na spokojnie odrzucają fanbojstwo partyjne to każdy duży gracz ma plusy i minusy wczorajszych wyborów
PiS
plusy:
-po 8 latach rządów nadal ma poparcie 8mln wyborców
-prezydenta
-przez jakiś czas jeszcze tvp
minusy:
-traci władzę
-nadal jest partią niezdolną do jakichkolwiek sojuszy
PO
plusy
-odzyskuje władzę
-bardzo możliwe, że za 2 lata beda miec swojego prezydenta
minusy
-rządzi w sojuszu od sasa do lasa
-wszystkie skutki ekonomiczne polityki pisu teraz będą
PiS
plusy:
-po 8 latach rządów nadal ma poparcie 8mln wyborców
-prezydenta
-przez jakiś czas jeszcze tvp
minusy:
-traci władzę
-nadal jest partią niezdolną do jakichkolwiek sojuszy
PO
plusy
-odzyskuje władzę
-bardzo możliwe, że za 2 lata beda miec swojego prezydenta
minusy
-rządzi w sojuszu od sasa do lasa
-wszystkie skutki ekonomiczne polityki pisu teraz będą
-wszystkie skutki ekonomiczne polityki pisu teraz będą szły na ich koszt
@KrzysztofSuchodolski: W sesie, ze mniejszy dlug o 1,5% mimo jakze zlego rozdawnictwa i wyzszego wskaznika zatrudnienia?
@Desire22: wiem, że inne państwa Unii stosują podobne triki. To jednak ty pisałeś, że zadłużenie publiczne się zmniejszyło, więc musiałem doprecyzować że nie są w to wliczane ogromne fundusze pozabudżetowe
Zadłużanie się (nie na inwestycje ofc xd) w tempie wzrostu gospodarczego w czasie prosperity to był debilizm, swoją drogą
Zadłużanie się (nie na inwestycje ofc xd) w tempie wzrostu gospodarczego w czasie prosperity to był debilizm, swoją drogą





































#polityka