Wszystko
Najnowsze
Archiwum
8
Prokuratura Europejska zawnioskowała do Sejmu. Chodzi o immunitet posła KO

Prokuratura Europejska zawnioskowała o uchylenie immunitetu posła Wojciecha Króla z Koalicji Obywatelskiej. Dyrektor Biura Obsługi Medialnej Kancelarii Sejmu Lech Sołtys poinformował, że sprawa "ma charakter precedensowy i wymaga szczegółowej analizy".
z- 1
- #
- #

#polityka #kanalzero #cejrowskicwel
Kolejny prawicowy oranguten w prawackim zoo zero, który ostatnio przyznał, że nabrał się na Trumpa.
Dodam tylko, że w tamtym nagraniu Cejrowski stwierdził, że Trump wcześniej nie klamał a teraz nagle ktoś sprawił, że zaczął...z tego co pamiętam to Trump zawsze kłamał.
Konserwatyzm to upośledzenie umysłowe.
Kolejny prawicowy oranguten w prawackim zoo zero, który ostatnio przyznał, że nabrał się na Trumpa.
Dodam tylko, że w tamtym nagraniu Cejrowski stwierdził, że Trump wcześniej nie klamał a teraz nagle ktoś sprawił, że zaczął...z tego co pamiętam to Trump zawsze kłamał.
Konserwatyzm to upośledzenie umysłowe.

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@RandyBobandy: nie tyle uciekają co po prostu doszło do nich, że źle wybrali, czyli doszło do nich to co normalni ludzie wiedzieli zanim pomarańczowy został wybrany. Problem w tym, że te jełopy nie uczą się na swoich błędach i następnym razem popełnią ten sam błąd, wybiorą takiego samego albo gorszego.
- 226
źródło: 1000107591
Pobierz@Handstander12: nie wiem czego muszę kupować smieciuchy
źródło: 1000006783
Pobierz- 547
@donatien-de-sade: Tusk znów amator. Mógł wysłać 10000 policjantów do ochrony bloku
@donatien-de-sade: Donald amator, tak to załatwiają mężowie stanu.
źródło: ce321c8a-54d8-4348-88bf-f3b4ff00359c
Pobierz- 6
Oglądaliście Q&A od Sławka Mentzena? Ale zjadł lewakow xddd
Nie rozumiem jak można się nie zgadzać z jego odpowiedziami.
#polityka #bekazlewactwa #mentzen
Nie rozumiem jak można się nie zgadzać z jego odpowiedziami.
#polityka #bekazlewactwa #mentzen
@raseri: Ja dam argument. Memcen powiedział 7 lat temu ze jak Japonia nie zbankrutuje albo nie będzie miała hiperinflacji zaraz to cała ekonomia ktora on zna jest błędna.
Mowil tez w programie (nawet mam nagrany) ze najlepsze lata w USA to były lata 50 bo bylo najwiecej klasy sredniej kazdy mial samochod dom i zona nie musiala pracowac bo były niskie podatki...tymczasem w latach 50 były podatki progresywne jak w
Mowil tez w programie (nawet mam nagrany) ze najlepsze lata w USA to były lata 50 bo bylo najwiecej klasy sredniej kazdy mial samochod dom i zona nie musiala pracowac bo były niskie podatki...tymczasem w latach 50 były podatki progresywne jak w
@Mexiii: ja oglądałem jego debate z Morawieckim. Jest taki mądry, że niewygodny fragment wyciął.
#polityka
Taka rozkmina.
Czy jakby z sondaży wynikało ze wiekszosc ludzi nie popiera referendum to znaczy ze referendum jest niedemokratyczne????
Bo np podczas ostatniego referendum tylko 40% głosowało wiec 60% demokratyczna większością uznało referendum za niedemokratyczne
Taka rozkmina.
Czy jakby z sondaży wynikało ze wiekszosc ludzi nie popiera referendum to znaczy ze referendum jest niedemokratyczne????
Bo np podczas ostatniego referendum tylko 40% głosowało wiec 60% demokratyczna większością uznało referendum za niedemokratyczne
Czy jakby z sondaży wynikało ze wiekszosc ludzi nie popiera referendum to znaczy ze referendum jest niedemokratyczne????
@fidelio-fidelio: Nie, referendum dalej jest demokratyczne, ale po prostu nie popiera go większość ludzi.
6
Atak z Białorusi na polskie laboratoria. 9 miejscowości, pilny komunikat

Grupa hakerów z Białorusi przełamała zabezpieczenia, uzyskując dostęp do wrażliwych informacji tysięcy pacjentów.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 2
2 lata temu zauważylem ze moja mama zaczela sie odpalac na kazdy temat polityczny. Okazalo sie ze zaczela ogladac tv respublika. Zablokowalem. Od jakiegos miesiaca to samo. Strach ze Niemcy zaatakuja, Tusk, Niemcy, IV rzesza, migranci, geje, Tusk, a za PO to co robili itd. Przelecialem kanaly i okazalo sie ze trafila na wpolsce24. Zablokowalem ale z ciezkim sercem bo poplakala sie i zaczela uderzac w tony rodzicielskie (moj wlasny syn mi
- 192
@Lukardio: eee co to za lewackie brednie. Za duzo czytania. Na tiktoku widziałem jak dziki trener mowil ze to wina Ukrainy.
@Lukardio: Ogólnie prawda jest taka, że z górnictwa w Polsce powinniśmy przechodzić na inne modele energetyczne już 20-30 lat temu, ale wiadomo lepiej było utrzymywać nierentowane kopalnie i płacić absurdalne pieniądze górnikom (nie wcale nie odmawiam górnikom tego, że ciężko pracują). Nie wiem czy ktoś pamięta, ale jakieś plus minus 20 lat temu przez pewien czas dosłownie co chwilę w wiadomościach mówili o tym, że w jakiejś kopalni był wybuch
- 2
Szpitali nie stać na papier toaletowy... uśmiechacie się? Bo mi już nie jest dawno do śmiechu. Za to KO dołożyło do wyżywienia więźniów. Dbają o elektorat.
#polityka
#polityka
@MadMan1: To sie wyprowadz. Chyba ze jesteś masochistą. Np do Szwajcarii. Widzisz rozwiązałem twoj problem egzystencjalny w 5 sekund.
No chyba ze celem twojego życia jest użalanie sie, płakanie ale jak przychodzi do zrobienia czegoś z własnym życiem to komentarz na wykopie to maks co zrobisz.
No chyba ze celem twojego życia jest użalanie sie, płakanie ale jak przychodzi do zrobienia czegoś z własnym życiem to komentarz na wykopie to maks co zrobisz.
- 2
Jak nas ruscy trzymali pod zaborem to tez na miejscu bylo mowienie "wyprowadz się"?
Pis przez 8 lat nie był w stanie (poza K. od śmieci ( ͡° ͜ʖ ͡°)) skazać prawomocnie żadnego POwca więc, są kryształowi. Lubię ten argument, coś w tym jest. KO przez 2,5 roku nie było w stanie skazać żadnego Pisowca (nawet nieprawomocnie w 1 instancji) więc mam nadzieję, że jak taki stan się utrzyma do wyborów to 4 lata wystarczą żeby wykop mówił, że pisowcy są kryształowi
@Whiskeyjack29 wąsik i Kamiński zostali skazani i nawet siedzieli. Mamy trwający już proces Mateckiego, siatki przemytników ludzi stworzona przez PiS.
@Whiskeyjack29: A jaka masz pewnosc ze kazdy nastepny skazany pisowiec nie zostanie ulaskawiony?
Oczywiscie ze probowac warto. Ale ja bym zbytnim optymista nie byl.
Oczywiscie ze probowac warto. Ale ja bym zbytnim optymista nie byl.
3
Bosak kontra Mentzen. W Konfederacji awantura jak w PiS?

Krytyczne wypowiedzi Sławomira Mentzena sprawiły, że na światło dzienne wyszła sprawa dużo ciekawsza. Narastający w Konfederacji konflikt między jej dwoma liderami
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 5
Moj młody na dzien Matki i Ojca ma przyjść przebrany za prezydenta. Nauczycielka nie doprecyzowała co to znaczy... myślicie ze bedzie przypal jak przyjdzie w koszulce Lechii Gdańsk?
#pis #bekazpisu #bekazkonfederacji #heheszki #polityka
#pis #bekazpisu #bekazkonfederacji #heheszki #polityka
Może r0sjanie to ludobójcy, putin to kanalia, dziki trener i kanał zer0 to banda kłamców, bra00n to pożyteczny kremlak, a białoruś i rosja to cywilizacja śmierci, ALE NA UKRAINIE SĄ LODY BEZ LAKTOZY POLINIAKU, WIĘC MUSIMY BYĆ ZA PUTINEM!!!!
#ukraina #rosja #wojna #polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji
#ukraina #rosja #wojna #polityka #bekazprawakow #bekazkonfederacji
źródło: 9974ab720eca4eaa1b442edbd9effc26931212752be1d42459babda1d6289579
Pobierz@wykoppltakastronazobrazkami: ja widziałem taki asortyment w pierwszym lepszym markecie. Ale ja mieszkam w Polsce i wiem jak wygląda życie tutaj. Wyrzykowski mieszka w d*pie Putina to skąd ma wiedzieć co się tu dzieje.
@Pomorski_Wilk: mimo, że duża część to głupoty to jednak staramy się odejść od paliw kopalnych, których jako Europa nie mamy jakoś specjalnie dużo. Dlatego aby to uniezależnienie osiągnąć trzeba postawić na oze-sroze i oszczędzanie energii.
@Pomorski_Wilk: Taki ze nie chodzi o klimat a o odejście od surowców których nie mamy a które importujemy.
No nie wiem czy cały świat ma gdzies skoro Chiny stawiają juz tylko na samochody elektryczne a USA mimo wielkich złoży Gazu i Węgla ma w miksie coraz mniej gazu i węgla a coraz więcej OZE.
Wiec jak niby ma to
No nie wiem czy cały świat ma gdzies skoro Chiny stawiają juz tylko na samochody elektryczne a USA mimo wielkich złoży Gazu i Węgla ma w miksie coraz mniej gazu i węgla a coraz więcej OZE.
Wiec jak niby ma to
źródło: 1000143168
PobierzWitam zakute lby
#polityka
#polityka
@moj_wykopowy_login: żegnam zakuty łbie
- 1
@cognjac: Darek, wyluzuj I powiedz czesc
- 238
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Turin89: Jaki jest sens tego mema?
Od kiedy Unia zakazuje srać krowom? xD
Od kiedy Unia zakazuje srać krowom? xD
- 213
@wykoppltakastronazobrazkami: bo to zazdrość, że te krowy sr@ją w lepszych warunkach niż obywatele Rosji.
- 2
Polska jest krajem niskiego dlugu dodatkowo od upadku komuny od dekad starano sie ograniczyć zadłużenie zagraniczne gdzie obecnie jest to procentowo udział przed Gierkowski - zwrocie uwage jak zas wystrzelilo zadluzenie Chin bo te same osoby ktore kwicza ze wzrost gospodarczy u nas jest oparty na dlugu to najczesciej sa wzgledem ich bezrefleksyjnie zachwyceni.
Jako kolejna ciekawostkę można zobaczyć jak gigantyczna inflacja w Turcji i Argentynie to zadłużenie ogranicza. Nie uwazam tego
Jako kolejna ciekawostkę można zobaczyć jak gigantyczna inflacja w Turcji i Argentynie to zadłużenie ogranicza. Nie uwazam tego
źródło: zadf
Pobierz
@Miniu30: Kolego, ale czego ty tu nie rozumiesz? Pan Sławek zmniejszy podatki, utrzyma takie same wydatki i po prostu zmniejszy dług publiczny siłą woli.
- 0
@niezawysoki: w krajach gdzie waluty sa dosc stabilne jest w wlasnej walucie oddawanie polega na dodruku. W Polsce najwiekszym posiadaczem zadluzenia jest z tego co wiem Narodowy Bank Polski. To co pograza kraje to zadluzanie sie w obcych walutach wtedy rzeczywiscie jest problem z obsluga albo juz taki poziom w wlasnej ze inflacja ten dlug pozera ale wtedy nie ma problemow z oddawaniem.























Ostatnio bylo głośno ze 25% Polaków jest za wyjściem z UE. W referendum w 2003 za niewchodzniem bylo 22.6%....Ale jak ktos pamieta tamte czasy to wie ze to troche inaczej wyglądało.
W 2003 roku najwieksza niewiadoma bylo to czy do urn pójdzie +50% osób. Osoby antyunijne głównie zbojkotowały to referendum licząc ze będzie poniżej 50% i nie będzie wiążące.
Wiec prawdopodopodobnie to nie 22,6% bylo przeciwko.
źródło: 1000143176
Pobierz@fidelio-fidelio: Dobrze, ale może skupmy się na tym ile nie jest.