Cześć zadałem pytanie czatowi GBT #internet #podroze #motocykle #informatyka
O wycieczki motorowerem.
Dostałem odpowiedź.
W 2018 roku dwóch polskich podróżników, Zbigniew Kołaczek i Piotr Wiktorowski, wyruszyło w niezwykłą podróż na motorowerach Romet Ogar 200 z Polski do Mongolii i z powrotem, pokonując ponad 18 000 km. Ich wyprawa była szeroko relacjonowana w polskich mediach motocyklowych, a także na portalach społecznościowych, gdzie dzielili się swoimi
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, proszę o porady związane z wylotem do #nowyjork. Generalnie podróżuję dość często, ogarniam wszystko sprawnie jeśli chodzi o planowanie, rezerwacje, itd. Jednak po raz pierwszy śmigam do USA i wolę podpytać na co zwrócić uwagę, czego unikać i gdzie (na jakich stronach) ewentualnie szukać noclegów w Stanach. Lecę w grupie 4 dorosłych i nastolatka (14l.). Pobyt 9 - 13 kwietnia. Warto jakiś pass na metro kupić? Lądujemy w
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@olasty: Metro ma fajny system OMNY, nie kupowałem karty, wystarczy przykładać do bramki kartę płatniczą lub telefon i po 12 skasowaniach jeździmy za darmo, co 7 dni. Noclegi standardowo na bookingu, okolice Hell's Kitchen będą najtańsze. Bilety wstępu kupowałem w apce Tiqets, płaci się w złotówkach i są chyba bardziej opłacalne niż u dostawcy. Ważne żeby wyrobić dla każdego karte SIM, żebyście mieli swobodny dostęp do neta i kontakt telefoniczny.
manyec - @olasty: Metro ma fajny system OMNY, nie kupowałem karty, wystarczy przykład...
  • Odpowiedz
Witam w piękny niedzielny wieczór!

Standardowo zaznaczę, że nie żebram o "łapki w góre i suby" bo robię to głównie dla siebie, aby mieć pamiątkę - jestem totalnym amatorem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeśli jednak ktoś byłby zainteresowany, to zapraszam do sprawdzenia zimowego przejścia słynnego Lodowego Konia w Tatrach w drodze na Lodowy Szczyt. Niebawem na kanale całe przejście Lodowej Grani.
Pogoda 10/10 - ładne mamy lato tej zimy ( ͡ ͜ʖ ͡
granice_przygod - Witam w piękny niedzielny wieczór!
Standardowo zaznaczę, że nie żeb...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moje podróże nie są zbyt częste, ale zawsze po każdej przychodzi plan na drugą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do bardzo skromnej listy odwiedzonych przeze mnie stolic dołącza Wilno.

Co zobaczyłam? Kilka religijnych miejsc (jest ich tutaj bardzo dużo), basztę, miejsca związane z Adamem Mickiewiczem, np. pomieszczenie w którym rzekomo narodził się Konrad z Dziadów oraz przeszłam się wzdłuż wielu straganów na
cytmirka - Moje podróże nie są zbyt częste, ale zawsze po każdej przychodzi plan na d...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@cytmirka e to jeden dzień to polizanie cukierka przez papierek ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie obejrzałaś najfajniejszej architektury pewnie, najlepszych widokow, Zarzecza, i cmentarz na Rossie tez nie zobaczyłaś więc tak naprawdę nic Wilna nie zobaczyłaś ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Air Tanzania, airbus 220, lotnisko Kilimandżaro a w kokpicie moja dziewczyna. Linia ma bana na loty do UE ponieważ za bardzo nie przykłada się do regularnych przeglądów samolotów.
Ale w Afryce to normalne. Jak coś się zużyje to się naprawia, a jak się nie da, to może na drut będzie działać.
Zapytaliśmy kapitana czy możemy wejść do kokpitu. Odpowiedział że to wbrew procedurom. Jego oczy zaś mówiły że ma w dupie procedury.
profumo - Air Tanzania, airbus 220, lotnisko Kilimandżaro a w kokpicie moja dziewczyn...

źródło: temp_file2345705831880873535

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach