Polecacie jakieś fajne miejsce na wakacje poza Polską (psy w hotelach i restauracjach) i Europa Południowa (już tam w tym roku byłem a teraz to za gorąco). Może jakieś jeziora blisko Polski? Może coś na Słowacji, krajach bałtyckich? #podroze #wakacje
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, Mirki polecicie jakieś może stronke albo własne doświadczenia opiszecie jak zaplanować około 5 dni / tydzień w Chorwacji dojeżdżając do Rijeki pociągiem z Polski? Czy Rijeka jet warta siedzenia tam przez kilka dni? Z tego co czytam to chyba niekoniecznie, choć ładna to tyle dni to chyba za dużo. Z plaż też nie ma ich wiele, dopiero w miejscowościach obok. Jak organizować transport, może np do Puli? Wszzytko chcialbym zrobić budżetowo.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bez_szalu: Rijeka nie jest warta siedzenia tam nawet dzień. Wejdź sobie tutaj - https://www.arriva.com.hr/en-us/route-map - kliknij Rijekę i będziesz miał wszystkie możliwe połączenia autobusowe największym chorwackim przewoźnikiem. Jeśli nie chcesz zasuwać bardzo daleko, to polecam kopsnąć się na wyspę Krk lub gdzieś na Istrię (Rovinj lepsze od Puli). Z Rijeki można się też przeprawić do kilku fajnych miejsc promem. Wchodzisz tutaj - https://www.jadrolinija.hr/en - wybierasz port startu, a z resztą
  • Odpowiedz
Pytanko mam do was pewne
Kupiłem internet z Airalo na wyjazd za granicę. Mam rozumieć, że za granicą wyłączyć muszę swoje kartę sim co korzystam w Polsce i włączone mieć Airalo tylko. Ale czy na tą kartę otrzymam sms na mój nr telefonu czy nie?
#airalo #internet #turcja #podroze
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kalka301: Nie otrzymasz. Trakuj tą kartę jako kolejną w Twoim telefonie. Jeśli masz dual sim, to możesz mieć obie włączone tylko pamiętaj, aby transmiję danych ustawić na tą z Airalo.
  • Odpowiedz
Są jakieś grupy/apki gdzie zbierają się ludzie i umawiają na wspólne podróżowanie? Chętnie bym poznał nowe osoby w ten sposób #podroze
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Liamdot jest parę grup na fb, łatwo znaleźć typu szukam towarzysza podróży. Ale z moich obserwacji to niektórzy mają nierealne wymagania albo są mega nie konkretni, raz trafiłam na casting. Raz wystawiłam swoje ogłoszenie i znalalzam dwie osoby które okazały się kompletna strata czasu i w końcu pojechała sama, polecam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Cześć, polecicie jakieś noclegi na Sardynii? Lecimy w 2 osoby we wrześniu, moje założenia to:
- cena maks 700 zł za noc
- może być hotel, domek lub agroturystyka
- lokalizacja nie ma większego znaczenia, chociaż preferowana byłaby jakaś baza wypadowa na eksplorację północnej części wyspy, bo na drugą połowę wyjazdu zostanie Cagliari (ale tak czy siak podrzucajcie z całej wyspy)
#sardynia #pytanie #wlochy #podroze
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jestemmimas: polecam nocleg w agroturystyce lokalnej. Warto wykupić kolację- kosztuje ok 20-25 euro od osoby, ale dostajesz w cenie taką prawdziwą lokalną festę - w cenie jest z 15 dań.
  • Odpowiedz
@kontointernetowemoje: dwa tygodnie to dla mnie połowa dni (albo i mniej) samochodzikiem zwiedzano, a reszta odpoczynek i naświetlanko słońcem ( krótko, często, bez kremu), zawczasu napić się sporo marchewek w PL, nie używam plaży ale naświetlam się przy cieniu / budynku czyli każda strona ( dajmy ze mamy 4 strony) po kilka minutek słońcem i przerwa w cieniu i powtarzanie, w między czasie pice soków i wody

na początek

https://psychomedic.online/test-psychologiczny-das-21/
  • Odpowiedz
Cześć, potrzebuje pomocy w ocenie moich możliwości: Mianowicie chciałbym zrobić aplikację która umożliwiała by wypożyczanie przez osoby prywatne rowerów. Chciałbym wiedzieć czy jest potencjał do używania takiej aplikacji, aplikacja pozwalała by na wypożyczacie roweru/ rowerów na dzień lub więcej rower wraz z dodatkowym wyposażeniem (jeśli oczywiście zaznaczycie to w aplikacji), rower jest zawsze ubezpieczony na wypadek awarii lub potracenia. Proszę o szczere opinie :)

#rower #wycieczka #pedalarze

Czy byłbyś skłonny/skłonna do wypożyczenia roweru przez apliakcję rowerową:

  • Tak, to dobre rozwiązanie, z chęcia skożystam 16.1% (5)
  • Nie, nie ufam takim rozwiązaniom/ wole własny 80.6% (25)
  • Inne, komentarz 3.2% (1)

Oddanych głosów: 31

  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@atleastiwilltry: Zrobisz aplikacje, na cały kraj będzie 50-100 zainteresowanych wypożyczeniem osób i naura po aplikacji. Szczególnie w dużych miastach gdzie masz rowery miejskie to jest bez sensu.
  • Odpowiedz
Zaczyna się sezon wakacyjny więc przypominam tym, którzy nie latają nigdy samolotami - po wylądowaniu obowiązkowo równo wszyscy klaszczemy w podziękowaniu dla pilota a przed wejściem na pokład obowiązkowo kłaniamy się obsłudze.

#wakacje #podroze #wczasy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

158 629 + 3 + 19 + 32 = 158 683

Post zbiorczy z wycieczki z Iławy. Byliśmy wtorek/środa/czwartek, łapaliśmy pogodę jak tylko się dało. Niestety, w jedyny pełnym dzień czekał na nas deszcz, ale staraliśmy się wykorzystywać okienka pogodowe. Zwiedziliśmy Karaś ( ͡° ͜ʖ ͡°) i ruiny zamku w Szymbarku, byliśmy też w Jamielniku. Ambicje były większe, ale tylko tyle udało się pokręcić (byliśmy zmęczeni bo pierwszym dniu, a drugiego dnia
TheDzemo - 158 629 + 3 + 19 + 32 = 158 683

Post zbiorczy z wycieczki z Iławy. Byliśm...

źródło: 3be83fea-e55a-4099-89ee-5d01f5743366

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach