@Askarto: Jak kupujesz w amerykańskim amazonie, to sami doliczają podatek.
Jak kupujesz w niemieckim, to w cenie jest już niemiecki podatek.
Nic sam nie musisz z tym robić.
  • Odpowiedz
Pracował ktoś może w Norwegii na wakacje w zeszłym roku a mieszka na stałe w Polsce i czeka dalej na zwrot podatku? Mam problem bo data wystawienia zestawienia u mnie to 24.06 i z tego co wiem to do 2 tyg miał przyjść hajs a dalej nima ;( miał ktoś taka sytuacje?

Za wszelką pomoc serdecznie mirkuje ;)

#norwegia #praca #zwrotpodatku #podatki #podatek
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jezeli nie podawales/las numeru konta w systemie altin przy uzyciu formularza RF-1030-A to prawdopodobnie przyszedl on poczta na Twoj adres zamieszkania w Norwegii.
  • Odpowiedz
#stan #finanse #podatek #pit Zapowiedzi i nadzieje: 4 mln emerytów nie zapłaci podatku

Kwota wolna od podatku jest priorytetem prezydenta elekta Andrzeja Dudy. W kilka dni po objęciu urzędu, złoży on w Sejmie, projekt ustawy na ten temat. Jednak temat budzi kontrowersje nawet w łonie PiS.

Głośno było o kwocie wolnej od podatku w kampanii prezydenckiej i na początku startu w kampanii kandydatki PiS na
stanislaw-cybruch - #stan #finanse #podatek #pit Zapowiedzi i nadzieje: 4 mln emerytó...

źródło: comment_0J2P2U933FuoFZTZjCyANkln4hbyLOjL.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam pytanie w sprawie podatku od zysków np. przy wymianie walut na walutomacie. Czy transakcje wewnątrz walutomatu (przewalutowania) są gdzieś zgłaszane do US czy może zgłaszane są tylko transakcje wychodzące i wchodzą na linii walutomat - moje konto bankowe

#walutomat #kantor #podatek
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#stan #posel #podatek #polska Poseł dziesięć razy lepszy od obywatela

Osoby, które pełnią funkcje społeczne i obywatelskie, np. posłowie i senatorowie, zgodnie z ustawą o PIT, nie muszą oddawać pieniędzy fiskusowi do wysokości, która nie przekracza kwoty 2280 złotych miesięcznie. A pozostali muszą.

Demokracja, jaka przypadła nam w udziale po 1989 roku, daje wszystkim Polakom, m.in. równe prawa do strajku, publicznego demonstrowania swoich poglądów, swobodę
stanislaw-cybruch - #stan #posel #podatek #polska Poseł dziesięć razy lepszy od obywa...

źródło: comment_cjMPgS2lN6F5NzZh7HSy8LS5iEcvtzK8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#stan #podatek #handel #sieci Co z podatkiem od wielkich sieci handlowych?

"Najtrudniejszą rzeczą do zrozumienia jest podatek dochodowy" - powiedział ongiś Noblista Albert Einstein. Poszedł w jego ślady prezydent Andrzej Duda, głosząc wszem i wobec w kraju, że opodatkuje sieci handlowe, bo dotąd nic nie płacą do budżetu.

Panuje powszechna opinia, że zagraniczne sieci handlowe, nie płacą w naszym kraju podatków. Tymczasem podatek obrotowy od
stanislaw-cybruch - #stan #podatek #handel #sieci Co z podatkiem od wielkich sieci ha...

źródło: comment_aD2pDrlMJAFpiqs3oiHSfPALxqoYVAGU.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#stan #podatek #handel #sieci Co z podatkiem od wielkich sieci handlowych?

"Najtrudniejszą rzeczą do zrozumienia jest podatek dochodowy" - powiedział ongiś Noblista Albert Einstein. Poszedł w jego ślady prezydent Andrzej Duda, głosząc wszem i wobec w kraju, że opodatkuje sieci handlowe, bo dotąd nic nie płacą do budżetu.

Panuje powszechna opinia, że zagraniczne sieci handlowe, nie płacą w naszym kraju podatków. Tymczasem podatek obrotowy od
stanislaw-cybruch - #stan #podatek #handel #sieci Co z podatkiem od wielkich sieci ha...

źródło: comment_bh13aSjlJUVw1uzurRfPzL3BbremMLYb.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach