mam 2 pity do rozliczenia.. PIT-11 i PIT-40A
jak robię oba oddzielnie to mam ZWROT podatku (w jednym ok 200 zł, w drugim ok 100 zł), a gdy składam razem to nalicza mi do ZAPŁATY (ok 300 zł)
druga sprawa zauważyłem przy rozliczaniu obu na raz np. gdy dodaje w innej kolejności to kwota też się różni.. nie dużo ale różnica jest..
#pit






















#pytanie #kiciochpyta #podatek #zwrotpodatku #zdziwienie #niedowierzanie
Składałem 18.03, czyli 3 miesiąc idzie. Jak do następnego piątku nic nie dadzą znać, to chyba się przejadę osobiście.