Tak szkalujecie samotne matki, a gdyby nie one, wielu z Was znalazłoby się w domu dziecka, bo ojciec wyszedł po mleko i już nie wrócił. #takaprawda #macierzynstwo #p0lak
@Koyana raczej nie ich zasługa tylko instynktu macierzyńskiego. Z drugiej strony, gdyby nie dawaly jakims randomowym idiotom bez zabezpieczenia, to ci o ktorych piszesz pochodziliby z pelnych rodzin.
@Ulic_Qel_Droma: Oczywiście, najlepiej wszystko zwalić na kobietę. Niech mężczyźni przestaną porzucać rodziny, od tego zacznijmy. Poza tym żaden mężczyzna nie ma wypisane na czole, że zamierza porzucić rodzinę. Wielu z Was deklaruje chęć posiadania dzieci. A potem okazuje się, że rola tatusia Was przerasta, więc uciekacie do innej, bezdzietnej, najchętniej młodszej o 10 lat.
@robert-kuzba porównanie pogrania sobie na kompie z ziomkami przy piwie do dzikich ekscesów i niebotycznej rozwiązłości p0lek tylko świadczy o twoim ilorazie inteligencji na poziomie opieki zdrowotnej zapewnianej przez NFZ
Lexy z rigczem - link. Od razu odrzuciła puszczalskiego mężczyznę. Tak powinno się postępować. Jak ktoś się puszcza, nie powinien mieć szans na związek z porządną kobietą. Przeszłość ma znaczenie. #takaprawda #zwiazki #lexy #p0lak
@Koyana Aż wszedłem na wikipedie, żeby zobaczyć co to w ogóle jest i przeczytałem, że brała udział we freakfightach. No super kurła osoba do inspiracji xD Można brać z niej przykład. Ha tfu
Puszczalski #p0lak nie wie, czy jest ojcem kolejnego dziecka. Chłop ma już dzieci z innymi kobietami. Każdy, kto się puszcza i uważa, że "przeszłość nie ma znaczenia", powinien trafiać tylko na puszczalskie/puszczalskich. Przeszłość ma znaczenie i powinno się ponosić konsekwencje swoich czynów. Każdy, kto się puszcza, powinien mieć na czole znamię "w" jak wenerak. #takaprawda
Obowiązkowo trzeba było dorzucić tekst o "pięknych kobietach", bo przecież w Polsce mamy kobiet aż nadmiar i trzeba się ich trochę pozbyć,
@kocimietka_BB: Coś tu śmierdzi. Nie żeby coś, ale w Turcji i Włoszech jest całkiem sporo naprawdę bardzo ładnych kobiet a Polska na tym tle jakoś bardzo się nie wyróżnia. Wręcz przeciwnie w ostatnich latach przybywa lasek które mógłbyś nazwać typową ''jadzią'', lasek z nadwagą, lasek które są źle
Piotr W. który pozbawił życia 14 letniego syna to przedsiębiorca z Siedlec. Był w trakcie procedury "odzyskiwania dzieci" pod swoją opiekę prawną. Ostatnie zdj. udostępnione przez mordercę to impreza święcenia motorów. Morderca jest pod obserwacji psychiatrycznej.
27-letni Mateusz M. usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, który doprowadził do śmierci jego brata. Mieszkaniec gminy Łuków został tymczasowo aresztowany.
120 odpowiedź, z czego pewnie z 100 odpowiedzi potwierdzająca, że p0lacy w 83% to... debile. Tutaj nawet nie ma co dyskutować, należy tylko ubolewać jakim jesteśmy narodem nieukow i szurow. #polska #spoleczenstwo #narod #takaprawda #gospodarka #p0lak
@Berkel_88: UDERZ W STÓŁ A NOŻYCE PODSKOCZĄ (✌゚∀゚)☞
Kubki są "papierowe" tylko z nazwy. Większość kubków ma w sobie plastik, żeby się nie rozpuszczały i żeby można było w nich trzymać ciecz. Sprawia to, że nie da się ich recyklingować ani jak papier ani jak plastik. Kubki z McDonalds są z plastikiem. Dlatego powinieneś je wrzucić do odpadów zmieszanych. Więc jesteś tym osiemdziesiątym czwartym
@nieyakov: z tego wykresu wynika jasno, że Polska przoduje w feminizmie. Kobiety u nas poświęcają się pasji, uprawiają sport, a mężczyźni w tym samym czasie muszą wstawać na 7 do kołchozu, żeby rodzina mogła jako tako związać koniec z końcem.
Przydałby się jakieś parytety, żeby to wyrównać. Może jakieś dotacje?
@nieyakov: Od czasu Katynia i Powstania Warszawskiego, gdzie całą męską elitę w Polsce wyrżnięto w pień, to baby w tym kraju muszą nosić spodnie. Tu nie chodzi tylko o wyniki, ale też o nastawienie. Świątek albo Skrzyszowska płaczą przed kamerą, bo nie zrobiły wyniku, którego chciały, a taki Wdowik albo ten drugi fircyk, którego nazwiska nawet nie pamiętam, cieszą michę i mówią, że w sumie to Polacy nic się nie