#seriale #filmy #aktorzy #nienawisc

Czołem Mirasy, zagrajmy w taką grę - wklejamy fotki aktorów/aktorek, którzy grają najbardziej w---------e role w serialach/filmach. Może ja zacznę, nienawidziłem jej we wszystkich serialach w których zagrała a do tego jest beztalenciem. Panie i Panowie, oto Сука Блять
Zaax - #seriale #filmy #aktorzy #nienawisc 

Czołem Mirasy, zagrajmy w taką grę - w...

źródło: comment_VfSh6rUBt7IyGJ6GCidHmO4n4XSISfto.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

otrzymałem #ostrzezenie za #nienawisc
nie zgadzam się - było to wyolbrzymienie, taka hiperbola

nie wiem czy #moderacja ma moją apelację chociaż trochę wyżej pleców ale zgodnie z zasadą audiatur et altera pars, piszę co myślę

czy mnie ktoś wysłucha - życie pokaże
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Moderacja: moim zdaniem nie (jako dowód inne moje wpisy, w których aż bije od nienawiści), ale mleko się już rozlało - nie ma co drążyć stało się i już
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tylko wiesz, szczęście wcale nie zależy od bycia ładnym. Znam kolesia obiektywnie 1/10, jest super pozytywny, ożenił się, prowadzi swój biznes, jest zupełnie spełnionym człowiekiem, cały czas naładowany pozytywną energią. Znam modelkę 10/10 - możliwe, że kiedyś ją na jakichś reklamach widziałeś - dziewczyna kompletnie nieszczęśliwa, co chwilę ładująca się w jakieś chore akcje, głodzi się, konflikty w rodzinie, kompletnie aktualnie uzależniona finansowo i nie tylko od partnera. Uroda
  • Odpowiedz
przedstawiam Wam koszmar mojego dzieciństwa. s-----l był wielki, ciężki, szeroki (ile razy ja się przez niego gdzieś nie zmieściłam ;___;), kieszenie były jakoś dziwne zaprojektowane i nie wchodziło wyższe pudełko ze śniadaniem, niewygodnie się to nosiło jak cholera.

na szczęście chyba jeszcze w pierwszej klasie dostałam normalny plecak i mój świat stał się piękniejszy.

#gimbynieznajo #nienawisc #wspomnienia
MadIen - przedstawiam Wam koszmar mojego dzieciństwa. s-----l był wielki, ciężki, sze...

źródło: comment_kATVq4wVYEoldcvkjoTCkpXDfF9otIo1.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czemu pomimo, że 90% Polaków to katolicy, nikt na tym portalu nie potrafi mi wytłumaczyć, że "Bóg jest sędzią sprawiedliwym, który za dobro wynagradza a za zło karze" w kontekście tego, że Stalin nic dobrego w życiu nie uczyniwszy trafił do nieba bo przed śmiercią odklepał kilka wierszyków o kobiecie cudzołożącej z aniołem, natomiast na przykład Rzymianka, która oddała ziemię wchodzącą w skład San Marino chrześcijanom, aby uchronić ich przed rzymskimi prześladowaniami
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@schizotypowycynik ja bym tam nie podejmowal sie sadzenia kogokolwiek z tego jakim byl człowiekiem. czy to byl papież czy hitler nie znam prawdy.

co do Stalina nie jest powiedziane ze poszedl so nieba. jesli sobie to sprytnie rozkminil ze bedzie robi r--------l i na koniec sie wyspowiada to to jest tzw grzech przeciwko Duchowi Św
  • Odpowiedz
Ten uczuć, gdy wyrażasz opinię o reklamie, i ktoś Cię z tego powodu zaczyna tak nienawidzieć, że pociska Ci w każdym komentarzu... ( ͡° ʖ̯ ͡°) #feels #mirko #nienawisc

http://www.wykop.pl/wpis/19259441/heheszki/
http://www.wykop.pl/wpis/19259315/kto-byl-wiekszym-patalachem-na-igrzyskach-olimpijs/
http://www.wykop.pl/wpis/19258745/te-kroliczki-musza-byc-naprawde-niezle-skoro-hefne/
plackojad - Ten uczuć, gdy wyrażasz opinię o reklamie, i ktoś Cię z tego powodu zaczy...

źródło: comment_gPDaegHpXVNFw5aewtPqNRLcQkcg4jCJ.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lewacka_hipokryzja: Dzięki za propagowanie mojej twórczości. Jeżeli widzisz w tym hipokryzję, to tym bardziej ten obrazek pasuje i staje się jeszcze aktualniejszy :*.

Przypomnijmy twój komentarz po którym postanwiłem poświęcić dla ciebie 5 minut i stworzyć ten obrazek:

100x bardziej szanuje psy niż muslimów.

No to akurat dość oczywiste, że lewactwo jest najniżej, bo jako pasożyty są na poziomie mniej więcej grzybów, komarów
j.....o - @lewacka_hipokryzja: Dzięki za propagowanie mojej twórczości. Jeżeli widzis...

źródło: comment_71m2QYNmC8g8BKkzACcJ83Qfi07JfYyJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
W nocy ze środy na czwartek nieznani sprawcy podpalili altanę w ogrodzie domu polskiej rodziny mieszkającej w Plymouth. Zostawili wiadomość: „Wracajcie do swojego pie…nego kraju, bo następna będzie wasza rodzina”. Nie jest to pierwsza taka sytuacja - w ostatnich tygodniach obelżywe graffitti pojawiło się na budynku Polskiego Ośrodka Społeczno-Kulturalnego w Londynie, a wiele polskich rodzin znalazło na wycieraczkach wiadomość "Wracajcie do domu polskie ścierwa".


To smutna lekcja dla tej części polskiej
lewactwo - > W nocy ze środy na czwartek nieznani sprawcy podpalili altanę w ogrodzie...

źródło: comment_4hJ2GFzNZc4c0KZ0cOHlG6OFz47SXBnb.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach