#anonimowemirkowyznania
Ej Mirki i Mirabelki, #niebieskipasek 26lvl here. Od jakiegoś czasu chodzi za mną pomysł żeby zapuścić włosy, ale żaden kuc tylko coś w rodzaju picrel. Ciężko dbać o taką fryzurę (w sensie dużo czasu trzeba poświęcić żeby utrzymać ją w jako takim ładzie)? No i przede wszystkim czy sądzicie w ogóle, że to dobry pomysł? :D
#modameska

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Ej Mirki i Mirabelki, #niebieskipas...

źródło: comment_OphkHbHVpRGm7o5eFbrwGykS7OUWpf4V.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Mirki, co robic, moj #niebieskipasek spędza wiecej czasu z kolegami niż ze mna. Za każdym razem jak proponuje jakies spotkanie, on wymyśla jakas wymówkę. Próbowałam jakos do niego dotrzeć, ale nic nie pomaga. Nie mówcie, ze juz sie mna znudził, bo to nie wchodzi w gre.
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Witajcie! Mam trochę nietypowy problem z dziewczyną. Otóż spotykamy się od dwóch miesięcy. Jesteśmy na zaawansowanym etapie. Dziewczyna widać jest za mną, zbliżenia były już kilkakrotnie. I tutaj jest taka sytuacja, że dziewczyna cały czas twierdzi, że jest takim typem osoby, że trzeba jej jak najwięcej mówić jak ona jest dla mnie ważna, czy za nią tęsknię ogólnie po prostu chce aby na okrągło mówić i zapewniać ją o
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: powiedz że ważne są słowa nie czyny i że wolisz okazywać uczucia a nie o nich paplać. Jak daje sprzeczne sygnały to zrób
to samo zajeb je najpierw z liścia a potem słodkim głosem powiedz że uwielbiasz jak się tak jednostronnie rumieni
  • Odpowiedz
Za każdym razem kiedy słyszę, że ktoś nie pojedzie na wyjazd integracyjny bo go jego #rozowypasek albo #niebieskipasek nie puści na noc to tracę wiarę w ludzkość.
Jak ktoś się będzie chciał przespać z kolegą/koleżanką z pracy to zrobi to nawet bez wyjazdu. Ja p------ę, co za ludzie.
#gorzkiezale #korposwiat
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chciałabym wyjść z domu i pod klatką spotkać małego, porzuconego, samotnego kociaka. Ale takiego, że no nie ma innej opcji - trzeba przygarnąć. Mój #niebieskipasek nie zgadza się na kota, więc świadomie nie pójdę i nie kupię zwierzaka, ale jakby się jakiś przypałętał, to co zrobić. I tak żyję codziennie w tej nadziei. #koty #zalesie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@robekk1978: nie napisałem, bo sam jest Polakiem, byłaby to hipokryzja ;) ale fakt jest faktem, że nasza mentalność pod względem wyglądu jest zacofana. W latach 90 dostałbyś w------l za czerwoną czapkę z daszkiem (bo pedał), za różową koszulę to by Cię chyba do szpitala wysłali. To nasza domena jest, w----------e się w czyjś wygląd ;)
Wykop miał na celu wytknięcie to... może nie chciałbym się nosić jak pedał. Zresztą, czy
Imhotep - @robekk1978: nie napisałem, bo sam jest Polakiem, byłaby to hipokryzja ;) a...

źródło: comment_e4J8MWEJsMpI2jWNn0SUPoBUgyoAaXOK.gif

Pobierz
  • Odpowiedz
Mój #niebieskipasek to jest jednak dziwny o.O siedzi po drugiej stronie pokoju przy kompie i na tę okazję założył sobie swoje wielkie słuchawki. Ma prawo, niech sobie ode mnie odpocznie xD ale jak go coś zaintryguje w necie i chce się że mną tym podzielić to piszę mi o tym na fejsie, bo nie chce mu się ściągać słuchawek. No kurde, brawo xD

#logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Ty jesteś jakaś psychiczna, że tyle czasu to ciągniesz? Już ten pierwszy tekst "rób co chcesz" jest równoważnikiem z "mam cie w dupie", a Ty go "ukarałaś" przez "nabranie dystansu"? Kur... w jaki sposób? Spotykając się z nim kolejne miesiące i zapraszając w lipcu?

KOBIETY, SZANUJCIE SIĘ, do jasnej anielki.
  • Odpowiedz
cześć Mirki!
pierwszy raz na wykopie, minutę temu założyłam swoje pierwsze konto, w bardzo ważnej sprawie!
mój #niebieskipasek, cichy wielbiciel wykopu na bank będzie dziś skrolował stronę, więc mam nadzieję że zobaczy też to wyznanie od Puni.
więc drogi #niebieskipasek: jestem z Ciebie mega dumna, jesteś najlepszy na świecie i musisz zawsze wierzyć w siebie, bo wszystko się ułoży!
a jeśli jakieś Mirki mają chwilę czasu
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Wicie co jest najgorsze?
Być przyjacielem #rozowypasek, która jest aniołem w ciele diabła.
Najbardziej wyjątkowa kobieta, jaką znam, z przepięknym ciałem i przekonaniem, że jestem jedynym w swoim rodzaju facetem. Która ciągle daje znaki, że czuje do mnie więcej niż przyjaźń.
Wszystko brzmi wspaniale gdyby nie to, że poznaliśmy się w bardzo trudnym momencie jej życia i jedyne czego potrzebowaliśmy to więcej czasu.
Nie udało się, bo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie mam nic, absolutnie nic, do homoseksualistów. Niech sobie żyją i niech się bawią jak tam im w duszach gra, niech tylko nie krzywdzą innych. Ale to co się ostatnio o------o przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Znajome małżeństwo żyło sobie w istnej sielance, #niebieskipasek odwalał jakieś dorywcze prace, trochę życiowy s--------x, ale zasłaniał się tym, że romantyk, że depresja, whatever. Bardzo ogarnięty #rozowypasek, regularna praca, a po godzinach
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@raFFcio: W swojej "karierze" zdarzało mi się czytać dziesiątki o niebo lepszych fanfiction. To coś jest cholerną abominacją. Do tego nie wyobrażam sobie jakim cudem ktokolwiek może uznawać to za kanoniczne
  • Odpowiedz