cześć Mirki! pierwszy raz na wykopie, minutę temu założyłam swoje pierwsze konto, w bardzo ważnej sprawie! mój #niebieskipasek, cichy wielbiciel wykopu na bank będzie dziś skrolował stronę, więc mam nadzieję że zobaczy też to wyznanie od Puni. więc drogi #niebieskipasek: jestem z Ciebie mega dumna, jesteś najlepszy na świecie i musisz zawsze wierzyć w siebie, bo wszystko się ułoży! a jeśli jakieś Mirki mają chwilę czasu
pierwszy raz na wykopie, minutę temu założyłam swoje pierwsze konto, w bardzo ważnej sprawie!
mój #niebieskipasek, cichy wielbiciel wykopu na bank będzie dziś skrolował stronę, więc mam nadzieję że zobaczy też to wyznanie od Puni.
więc drogi #niebieskipasek: jestem z Ciebie mega dumna, jesteś najlepszy na świecie i musisz zawsze wierzyć w siebie, bo wszystko się ułoży!
a jeśli jakieś Mirki mają chwilę czasu