@Zeronader: Może tego na zdjęciu nie widać, ale włoski są skrocone. Na pewno zrobię to na dniach, ale zmiana domu zafundowała jej sporo stresu, więc na razie jeśli coś robię, to na śpiąco. Do stópek mam mały trymer. :)
Ten skin to chyba najfajniejsze, co mi wypadło. Opłaca się brać? Lepsza byłaby dzienna, ale nie ma co wybrzydzać. Mam jeszcze Red Baron Corki, ale to jest stare i nie podoba mi się. Btw. jak to jest z rerollem na trwały skin? Czy odłamki o wyższej wartości gwarantują skin wyższej jakości czy można rerollować skiny o wartości 200 esensji i liczyć na, nie wiem, Elemetalistkę Lux? #leagueoflegends
#smiesznypiesek #psy #pies
źródło: comment_1627893474ytODrg3L5p0yaMw2lZaTQn.jpg
Pobierzźródło: comment_1627900003jYAI0IwIiDGOJZBP8epoa3.jpg
Pobierz