Babka prosi, żebym zamówił jej w necie nasiona kabaczka zielonego, ale żeby nie była to cukinia.
Nie znam się na tym, ale z tego co widzę, to większość ofert po wpisaniu hasła "kabaczek zielony" to właśnie cukinie.
Znalazłem jednak coś takiego.
Myślicie, że to będzie ok?
#warzywa #nasiona #ogrodnictwo
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam taki mix nasion #lakakwietna.
Nie wiem co mnie pokusiło żeby je posegregować () Przecież jak sama nazwa "łąka kwietna" wskazuje, wystarczy rzucić to randomowo i niech sobie rośnie łąka. Ale z racji tego, że jestem przezorna i wiem co może się stać z takim bezbronnym nasionkiem wystawionym na pastwę losu (ptaki, robaki, złe warunki atmosferyczne) postanowiłam trochę je podkiełkować zanim dam je na dwór.
Lenalee - Mam taki mix nasion #lakakwietna. 
Nie wiem co mnie pokusiło żeby je poseg...

źródło: comment_1650559755gsIb0OHMjayhOsVWXyIB59.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zostało mi sporo nasion cebuli. Swoje już wysiałam na grubo i choćbym bardzo chciała, to dla mnie jest tego o wiele za dużo. Nasiona kupione niedawno, świeże więc może komuś kto ma cebulową zajawkę z nasion by się przydały. Nie chce, żeby potem zleżały. Kto chce? :>
#ogrodnictwo #nasiona #rosliny
magnes125 - Zostało mi sporo nasion cebuli. Swoje już wysiałam na grubo i choćbym bar...

źródło: comment_16441676945vjOjVg1dsT2lXBBRE3UdH.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatnio chwaliłem się kopertą z nasionami od fataliiseeds, no to teraz nagrałem krótki filmik z unboxingiem. Można zobaczyć co dostaje się w ramach zamówienia, ile szło i co z nimi zrobię :)

Ogólnie jak na razie wrażenie na mnie zrobili bardzo dobre, zobaczymy czy się opinia nie zmieni po kiełkowaniu.

Oczywiście #chilizgobim

#chili #papryczki #papryka #chilihead #ostrezarcie #rolnictwo
gobi12 - Ostatnio chwaliłem się kopertą z nasionami od fataliiseeds, no to teraz nagr...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gobi12: Aaaa no i jeszcze informacja, że wszystkim osobom, które w tygodniu do mnie pisały PW w sprawach nasienno-papryczkowych będę dopiero dziś odpisywać, bo obłożony pracą nie za bardzo miałem czas w dni robocze :(
  • Odpowiedz
Nie za bardzo miałem ostatnio czas pisać tekst i wklejać zdjęcia poszczególnych odmian, które będę uprawiać w nowym sezonie #chilizgobim więc nagrałem film, gdzie pokazuję skąd je zamawiam, ile za nie płacę i dlaczego wybrałem dane odmiany.

Pierwszy raz nagrywałem w ten sposób (ekran i komentarz na bieżąco co widzę) przez co wyszło długo i dość monotonie, dlatego polecam oglądanie na prędkości x1,5 :P A może nawet x2 ( ͡
gobi12 - Nie za bardzo miałem ostatnio czas pisać tekst i wklejać zdjęcia poszczególn...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shopec: W ogóle na semillas w tym roku strasznie dużo niestabilnych i to nawet F2, F3 i z rozróżnieniem na różne fenotypy. Zatrzęsienie.
  • Odpowiedz
@bolorollo: Ja poczytałem trochę na tagu o dostępności i czystości odmian więc allegro unikam i będę unikał zawsze, pomijając mirków tutaj o których wiem że mają pojęcie jedyne zakupy nasion robiłbym w wymienionych wyżej sklepach.
Jak nie masz pewności to tutaj na tagu nikt Ciebie nie zrobi w balona, podobnie ze sklepów wyżej. Na fb też możesz próbować ale ja osobiście był bym bardzo ostrożny.
No i jeżeli ktoś Ci
  • Odpowiedz
@bolorollo: Możesz też kupić od @gobi12 Właśnie mi przyszły i póki co polecam współpracę. W ogóle to jest zabawne, że jak chciałbyś kupić nasiona kaktusa syberyjskiego o możesz je kupić w 3 miejscach:
- za milion złotych z jakiegoś labu,
- za 1,24$ podróbe z Chin. Może i nie wyrośnie ale za to jak tanio!
- od kogoś tutaj
  • Odpowiedz