Mam staroświecki odkurzacz. Przestał działać, przy włączaniu tylko lekko syczał przez około sekundę (normalnie chodził bardzo głośno), po rozebraniu dodatkowo widać, że coś lekko iskrzy w momencie włączenia.

Stycznik jest w porządku. Szczotki wyglądają na dobre. Mechanicznie wirnik obraca się swobodnie, nie ma luzów na łożyskach. Doradźcie mi coś, boję się zakładać konto na #elektroda bo na pewno taki temat już był, albo każą mi przeczytać książkę, która ma 700
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie są wymagania #naprawy w ramach #gwarancji #lg #polska ? Czytałem, że potrzeba dowodu zakupu z odprowadzeniem podatku VAT w wysokości 23% czyli np. faktura vat marża się nie nadaje do gw. i nie przyjmują z takim świstkiem. Jak to jest np. z telefonami kupowanymi na Allegro od Polskich serwisów jak np. PL-GSM?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@b4kus: Jak robisz rozrząd to masz pasek?
Ja w tamtym roku jak dalej auto do naprawy tylko hamulec z tylu to mechanik kazał mi szybko przyjechać bo okazało sie ze z przodu pod silnikiem byla dziura. Mowil ze tydzień dwa i silnik by mi wyleciał. Mowil ze to wina wilgoci i spod zaczął gnić i zrobila sie dziura.
@Antlion: Myślę zrobić to na gorąco bo to plastik wiec
  • Odpowiedz
@kopek: Pasek, napinacze, rolka, pompa wody, ja robił nie będę, szczytem moich motoryzacyjnych umiejetności była wymiana lusterka :P

A co do dziury no to Ople jak już zacznie żreć to potrafi się rozpaść w kilka miesięcy
  • Odpowiedz
Poszarpałem sie wczoraj z jakims pijanym debilem pomylił mnie z kimś innm i dzisiaj widze że pękły mi okulary. Da rade to samemu zlutować w domu zwykła cyna czy lepiej się z tym nie bawić i dać optykowi? może ktoś kiedyś naprawiał i ma jakiś paten jak by to dobrze zrobić?

na zdjęciu za dobrze nie widać ale jest to miejsce łączenia na śrubkę którą jak się odkręci to można łatwo wyjąć
rebul4 - Poszarpałem sie wczoraj z jakims pijanym debilem pomylił mnie z kimś innm i ...

źródło: comment_GdZOKRlH8cv6YBWDNXZ01ye9GSG9x3nO.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rebul4: mialem pękniecie w podobnym miejscu ale w okularach przeciwsłonecznych, probowałem to zrobić i r--------m jeszcze bardziej bo to bardzo delikatne miejsce. Nastepnym razem oddałbym fachowcowi
  • Odpowiedz
Witam Mireczki. Posiadam telefon z Androidem marki Sony. I mam pytanie czy mogę wgrać nowego Androida legalnie? Czy wiąże się to z utratą gwarancji? Oczywiście chcę wgrać taki sam system tylko żeby był świeży bo telefon jest już straszni zawalnony syfem.

#adroid #naprawy #sony
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TenGumis: U mnie się to robi tak:

ekran główny -> przycisk menu -> ustawienia -> kopia zapasowa i zerowanie -> ustawienia fabryczne

update: ostatnie zostawi Twoje dane (kontakty, smsy etc.), przedostatnie wyczyści "na zero"
  • Odpowiedz
220 zł za wymianę rolek na rozrządzie- wiosennych wydatków część 1. Ale przynajmniej silnik chodzi przyzwoicie i jestem na razie spokojny o auto :)

#samochody #citroen #naprawy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach