• 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skoro @Moderacja wreszcie zainwestowała w RiGCz i zaczęła banować plusboty, to pragnę w tym miejscu przypomnieć człowieka, który wyprzedził swoją epokę i wzywał do ich wywalenia już dawno temu. Tyle że moderacja zamiast zbanować boty, zbanowała jego za słuszne nazwanie któregoś z nich mocniejszym słowem.

@bruceivins - pamiętamy! [*] Byłeś zbyt dobry na ten portal. :(

#stobanowdlaplusakow #mirko #solidarnizbrucem #moderacjacontent
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ehh Mirki opowiem wam moja #coolstory #truestory .

Od siedmiu dni zmagałem się ze strasznym zaparciem. Próbowałem rożnych herbatek, środków przeczyszczających, polepszających perystaltykę jelit (swoją drogą odkryłem środek o dość zabawnej i sugestywnej nazwie "jeliton"), jednak po ich zażyciu nie odnotowałem poprawy na jaką liczyłem, czyli defekacji. W miarę upływu czasu skupiałem się coraz bardziej na moim samopoczuciu. Czwartego dnia tej katorgi nie myślałem już o niczym innym,
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Funkcja "Wspomnienia" na FB została stworzona tylko po to, aby uświadamiać nam jakimi byliśmy kiedyś idiotami.

Tak, wiem - każdy powinien mowić za siebie.

Czuję niesamowite zażenowanie, gdy czytam niektóre swojej wpisy sprzed 3-4 lat. Myślę, że tak funkcja przydałaby się rownież na mirko. Może zmusiłaby niektórych do autorefleksji.

#mirko #facebook #przemysleniazdupy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wykopie, a może dałoby się zrobić coś takiego żeby nie pokazywało plusów osób które mam na czarnej? Albo chociaż jakiś mądry mirek umiałby ogarnąć skrypt czy co tam się w Internetach robi. Bo z tymi plusbotami już nie idzie wytrzymać.
#wykop #mirko @wykop @m__b
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Tracę wiarę w mirko... Przeglądam gorące a tu fotka celebrytki (Ewy Farny) zrobiona przez jakiegoś namolnego paparazzi, a mirki użalają się jak to ona się spasła... No nie wierzę, to wykop czy pudełek? To ma być elita, co obgaduje która to gwiazdka przytyła? xD Jedyny sensowny komentarz dał jak na ironię Całka, a i tak dostał tylko 16 plusów.

#gorzkiezale #mirko
dach - Tracę wiarę w mirko... Przeglądam gorące a tu fotka celebrytki (Ewy Farny) zro...

źródło: comment_8xjEOkvVckjXPrM95GNbCLSVIWrsnVs5.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trytyty: Debilnie łatwo, ale to też niesamowicie słabe studia. Serio - rób cokolwiek innego w życiu, tylko nie idź na studia cywilne na WSO. Poszedłem tam robić drugi kierunek na magisterce i czułem się jak w przedszkolu. Zdecydowanie nie!
  • Odpowiedz