Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 1
konto usunięte via Android
- 1
- 75
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 21
Skoro @Moderacja wreszcie zainwestowała w RiGCz i zaczęła banować plusboty, to pragnę w tym miejscu przypomnieć człowieka, który wyprzedził swoją epokę i wzywał do ich wywalenia już dawno temu. Tyle że moderacja zamiast zbanować boty, zbanowała jego za słuszne nazwanie któregoś z nich mocniejszym słowem.
@bruceivins - pamiętamy! [*] Byłeś zbyt dobry na ten portal. :(
#stobanowdlaplusakow #mirko #solidarnizbrucem #moderacjacontent
@bruceivins - pamiętamy! [*] Byłeś zbyt dobry na ten portal. :(
#stobanowdlaplusakow #mirko #solidarnizbrucem #moderacjacontent
konto usunięte via Android
- 5
@alkan: ech moj colega Bruce. To był gość. Uczciwy prawicowiec.
@alkan: Ja też dostałem Bana na 3 miesiące za nazwanie ich z-----i
są tu jakieś tagi gdzie pisze sie typowo o zyciu i takich sprawach zyciowych? oprocz tfwngf:P
#kiciochpyta #mirko #zycie #pytanie
#kiciochpyta #mirko #zycie #pytanie
@coolcooly22: #feels
pisze sie typowo o zyciu i takich sprawach zyciowych
@coolcooly22: nie nazwałbym feelsowania "typowym pisaniem"
#wygryw
#wychodzimyzprzegrywu
#wychodzeniezprzegrywu
- 63
Wielu jest tak mocno związanych z wykopem, że zostają aż do nocnej zmiany..
#wykop #mirko #heheszki #gif #gfycat #tfwnogf #nocnazmiana #atencja
tag do obserwowania / czarno-listowania #blackmancontent
wołam @novaq ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_HvWFGW7nK9fPTp55TQ6qQFlERr2DV6vd.jpg
Pobierz@Blackman: ooooo i lecisz do gorących. Rozpiera mnie duma, że zostałem zawołany do tak zacnego wpisu. Dziękuję
Mirko spada na psy. Serio. Jeszcze dwa, trzy lata temu, takie atencyjne wpisy były nie do pomyślenia...
#oswiadczenie #przemyslenia #mirko
#oswiadczenie #przemyslenia #mirko
- 6
Ehh Mirki opowiem wam moja #coolstory #truestory .
Od siedmiu dni zmagałem się ze strasznym zaparciem. Próbowałem rożnych herbatek, środków przeczyszczających, polepszających perystaltykę jelit (swoją drogą odkryłem środek o dość zabawnej i sugestywnej nazwie "jeliton"), jednak po ich zażyciu nie odnotowałem poprawy na jaką liczyłem, czyli defekacji. W miarę upływu czasu skupiałem się coraz bardziej na moim samopoczuciu. Czwartego dnia tej katorgi nie myślałem już o niczym innym,
Od siedmiu dni zmagałem się ze strasznym zaparciem. Próbowałem rożnych herbatek, środków przeczyszczających, polepszających perystaltykę jelit (swoją drogą odkryłem środek o dość zabawnej i sugestywnej nazwie "jeliton"), jednak po ich zażyciu nie odnotowałem poprawy na jaką liczyłem, czyli defekacji. W miarę upływu czasu skupiałem się coraz bardziej na moim samopoczuciu. Czwartego dnia tej katorgi nie myślałem już o niczym innym,
- 3
@czarodziejski_flet: jezu przeczytałam to do końca...
- 0
@tihooiuu: nie bede ci mowil co masz robic to twoje zycie
- 0
@rybak_fischermann: z góry wie, że trzeba pobrać prawilną apke jaką jest #mojwykopnaandroida ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@radek024: a to akurat bez apki, tylko bezposrednio w przegladarce
Kochani , mam takie #malepytanko do was , mianowicie jak u was mowi sie na sranie kupy? #pytanie #heheszki #mirko
@czarodziejski_flet: Nie zarzucać, na ostro się kreci #pdk
- 4
Stawiac/toczyc ...(tutaj zazwyczaj ktos malo lubiany , czesto postac historyczna)... z brazu
Funkcja "Wspomnienia" na FB została stworzona tylko po to, aby uświadamiać nam jakimi byliśmy kiedyś idiotami.
Tak, wiem - każdy powinien mowić za siebie.
Czuję niesamowite zażenowanie, gdy czytam niektóre swojej wpisy sprzed 3-4 lat. Myślę, że tak funkcja przydałaby się rownież na mirko. Może zmusiłaby niektórych do autorefleksji.
#mirko #facebook #przemysleniazdupy
Tak, wiem - każdy powinien mowić za siebie.
Czuję niesamowite zażenowanie, gdy czytam niektóre swojej wpisy sprzed 3-4 lat. Myślę, że tak funkcja przydałaby się rownież na mirko. Może zmusiłaby niektórych do autorefleksji.
#mirko #facebook #przemysleniazdupy
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@micky1: na obozie szkoleniowym dla czetników jest
@donmuchito1992: ps to prawda
@maciejbo1: 40 minut temu napisałem identyczny wpis ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://www.wykop.pl/wpis/13529349/prosba-do-moderacja-wykop-m-b-czy-moglibyscie-zrob/
http://www.wykop.pl/wpis/13529349/prosba-do-moderacja-wykop-m-b-czy-moglibyscie-zrob/
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Tracę wiarę w mirko... Przeglądam gorące a tu fotka celebrytki (Ewy Farny) zrobiona przez jakiegoś namolnego paparazzi, a mirki użalają się jak to ona się spasła... No nie wierzę, to wykop czy pudełek? To ma być elita, co obgaduje która to gwiazdka przytyła? xD Jedyny sensowny komentarz dał jak na ironię Całka, a i tak dostał tylko 16 plusów.
#gorzkiezale #mirko
#gorzkiezale #mirko
źródło: comment_8xjEOkvVckjXPrM95GNbCLSVIWrsnVs5.jpg
Pobierz31
Nie sąd cię skaże...

Dziś po godzinie 7. rano, Magdalena.L. matka zagłodzonego Daniela Pełki, została znaleziona martwa w celi więzienia dla kobiet Foston Hall w Derbyshire.
z- 9
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Komentarz usunięty przez autora
@earthporn: Miałem dziś dodać dokładnie taki sam wpis, już cieszyłem się na te miliony plusów, a tu ktoś mnie ubiegł. Smutnażaba.jpg, łap plusa. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 6
Wiecie czy ciężko się dostać na studia cywilne stacjonarne na Wyższą Szkołę Oficerską we Wrocławiu na kierunek zarządzanie? Wie ktoś jakie były progi w poprzednich latach, bo nie mogę nigdzie znaleźć? Uczelnia godna polecenia?
#nauka #wroclaw #studbazaproblems #wso #wsowl #studia #studbaza #pytanie #matura #mirko
#nauka #wroclaw #studbazaproblems #wso #wsowl #studia #studbaza #pytanie #matura #mirko
@trytyty: moge tylko powiedziec ze moj #rozowypasek robila tam magisterke i niektorzy wojskowi maja ostro nawalone w bani ;) mimo wszystko uczelnia godna polecenia wedlug mnie.
- 3
@trytyty: Debilnie łatwo, ale to też niesamowicie słabe studia. Serio - rób cokolwiek innego w życiu, tylko nie idź na studia cywilne na WSO. Poszedłem tam robić drugi kierunek na magisterce i czułem się jak w przedszkolu. Zdecydowanie nie!

























#wygryw #mirko #stobanowdlaplusakow #tagujetogowno
źródło: comment_NoLuryJ5ibCokg9bPT3HKFoRRjn897E7.jpg
Pobierz