@szymaxxx: z niektórymi Polakami gra się czasem gorzej niż z Ruskimi. Sam miałem ostatnio sytuację że był koleś który pytał co robimy (wszyscy w teamie Polacy), gdy poszedł jakiś plan to on robił co innego. Na dodatek żadnego infa i jeszcze ciągle nadawał. Do mnie powiedział że pierwszy ginę choć rundę wcześniej w której zostałem sam zabiłem dwóch/trzech przeciwników i przegrałem clutcha bo ostatniemu zostało 1hp. Na dodatek koleś zamykał.
  • Odpowiedz
Uuuu uuuu u oooo ee uuuuuu! Czyżby nie było plusów od rana na #mirko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OK właśnie odkryłem rzecz na mirko o której nie maiłem pojęcia. Skrót klawiszowy ALT + i wstawia tag od italic, skrót ALT + B od bolda.

Jakie są skróty na resztę? #mirko #ciekawostki
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach