Mirki, "Life's what you make it" więc podnosić dupska, wyłazić z piwnic jeżeli tylko zdrowie wam na to pozwala! Nieudanego życia nie oddacie do reklamacji, wszystko w waszych rękach. #muzyka #80s #zycie #przemyslenia #opinia #oswiadczenie #mirko
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Soju
- 3

- 5
konto usunięte via Android
- 1
Mirki pewnie ktoś z was podróżował #pkp z małym dzieckiem, takim lvl2, jeszcze pieluszkowanym.
Planuję wyjazd na dłuższą trasę i kombinuję z jak najlepsza opcją biletowo/miejscówkową.
Powiedziano mi w info pkp że kobieta może jechać w przrdziale dla matki z dzieckiem ale nikt inny poza nimi. czyli ja muszę jechać w oddzielnym przedziale #j--------e. Nie stać mnie na wykupowanie całego przedziału a nie wyobrażam sobie np przewijania kupy przy innych
Planuję wyjazd na dłuższą trasę i kombinuję z jak najlepsza opcją biletowo/miejscówkową.
Powiedziano mi w info pkp że kobieta może jechać w przrdziale dla matki z dzieckiem ale nikt inny poza nimi. czyli ja muszę jechać w oddzielnym przedziale #j--------e. Nie stać mnie na wykupowanie całego przedziału a nie wyobrażam sobie np przewijania kupy przy innych

grzegoor
- 1
@Naciass: regulamin RPO-IC nie reguluje nic dot. przedziału dla matki z dzieckiem - to jest przedział dla rodziców, a korzystanie odbywa się na zasadach wzajemnego współżycia społecznego. Niektóre wagony posiadają toalety dostosowane z przewijakami (w Pendolino taki znajduje się w wagonie nr 3 za warsem). ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kelemele
- 1
@alvaro-alvarez-397948: nie trauma, na stojąco zmienisz pieluszkę, nie bój się nie umrzesz :)
@Dap-Rah: proszę, niech ktoś doda ikonkę Brazzers
- 1
- 4
196 - 1 = 195 nie wiem o co chodzi moje wigry tyle nie jeździło ale jest dobrze poza tym bagażnikiem do niego co to juziu ukradł i sprzedał na złom nie wiem co to miało być a przecież umówiliśmy się z nim na konsumpcje dobrej wody mineralnej z źródeł pod ziemnych geotermalnych ale niestety w sklepie chcieli 5.126 za butelke litrowa co to ma być to jest do nie dopomyślenia tymczasem
- 1
@Ozero: tl;dr
196 - 1 = 195
@Ozero Prawdopodobnie zarówno poprzednicy jak i Ty zrobiliście błędy, masz okazje je poprawić.
Jak należy sprawdzać ostatni dystans?
Wchodzimy na tag #rowerowyrownik i wybieramy aby pokazywało wszystkie wpisy
http://www.wykop.pl/tag/wpisy/rowerowyrownik/wszystkie/
- 1
- 1
- 1
- 1
@OctoBear: Nie wiem mariusz chyba moderatorzy coś pobalowali w weekendzik i jeszcze nie wrócili do żywych hehe ;))
Tak jak my w 87 pamiętasz na zlocie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Piszę poprawnie po polsku.
Tak jak my w 87 pamiętasz na zlocie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Piszę poprawnie po polsku.
- 0
@lazer: hę?
Witam wszystkich.
Mój lekarz ostatnio stwierdził, że jestem paranoikiem.
Podobne odczucia miałem, jak czytałem pewien wpis na #mirko i aż zaśmiałem się na głos.
Mój lekarz ostatnio stwierdził, że jestem paranoikiem.
Podobne odczucia miałem, jak czytałem pewien wpis na #mirko i aż zaśmiałem się na głos.
- 0
@Zdejm_Kapelusz: zmacznego
- 267
Komentarz usunięty przez autora
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@killerpizza: a przed tobą Drawsko wiezie trawsko?
- 2
Żyłem sobie spokojnie lat kilka, kupiłem sobie starsze (ale ładne) bmw, iphona, skończyłem studia, nosiłem wąskie spodnie, pracowałem w korpo, potem wszedłem na #mirko i dowiedziałem się że jestem burakiem, p---ą, pedałem, ciotą, s---------ą i przegrywem.
dziękuję Ci mirko! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#shitwykopsays #takaprawda #heheszki
dziękuję Ci mirko! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#shitwykopsays #takaprawda #heheszki
Typowy wpis NadiaFrance
#mirko #nadiafrancecontent
---
Ten wpis nie ma na celu atakowania kogokolwiek, jest tylko przedstawieniem faktu zaobserwowanego przez autora.
#mirko #nadiafrancecontent
---
Ten wpis nie ma na celu atakowania kogokolwiek, jest tylko przedstawieniem faktu zaobserwowanego przez autora.
źródło: comment_ADHoy7L48y5HgfvUkQWhUMjX365s7ZBG.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 1
Ej @Lookazz Nadia Cię nie lubi :>
@Kat_rzeznikow: ojej ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Mnie zastanawia kiedy mnie na #czarnolisto da, bo komentarze usuwa, a ja nadal mogę pisać xD
Mnie zastanawia kiedy mnie na #czarnolisto da, bo komentarze usuwa, a ja nadal mogę pisać xD
@morbidtroll:
xD
xD
- 3
@morbidtroll: Przyznać się, który to?!
Mirko jest jak wenecki bal karnawałowy
Każdy z nas nosi maskę, którą wybrał sobie tak, by odzwierciedlała jego wnętrze, lub wprost przeciwnie - by całkowicie zmylić i ukryć prawdziwą tożsamość. Przechadzamy się po wielkiej sali, pełnej dyskusji i emocji, parami lub w grupach. Przechodzimy do prywatnych pokoi, gdzie niektórzy decydują się zrzucać maskę, ukazują prawdziwą twarz, choć niektórzy mają pod spodem kolejne maski...
Nie wiemy kto jest kim, jaki jest
Każdy z nas nosi maskę, którą wybrał sobie tak, by odzwierciedlała jego wnętrze, lub wprost przeciwnie - by całkowicie zmylić i ukryć prawdziwą tożsamość. Przechadzamy się po wielkiej sali, pełnej dyskusji i emocji, parami lub w grupach. Przechodzimy do prywatnych pokoi, gdzie niektórzy decydują się zrzucać maskę, ukazują prawdziwą twarz, choć niektórzy mają pod spodem kolejne maski...
Nie wiemy kto jest kim, jaki jest
źródło: comment_LlmBf3PX4TJGEWTIA2pHKe71Blnen5UJ.jpg
Pobierz@jesse__pinkman: Dobrze powiedziane. Jakby ktoś przejrzał moje wpisy i komentarze to by zobaczył tyle kłamstw i nieścisłości że by się za głowę złapał.
- 0
@Asterling: ale jest też plus - możemy powiedzieć tutaj wszystko, czego nie powiedzielibyśmy bez ukrywania twarzy
#hipokryzja #przemyslenia #mirko #heheszki
Zabawne są mirki, które nie widzą niczego dziwnego we wstawaniu z samego rana w sobotę lub niedzielę tylko po to, by dodać żebro wpis w stylu "ci, którzy wstają z samego rana i wykorzystują ten piękny dzień dają plusy, nietrzeźwa patola śpi dalej" i spędzeniu reszty dnia na bezproduktywnym przeglądaniu mirko oraz pisaniu głupich komentarzy ( ͡° ͜ʖ
Zabawne są mirki, które nie widzą niczego dziwnego we wstawaniu z samego rana w sobotę lub niedzielę tylko po to, by dodać żebro wpis w stylu "ci, którzy wstają z samego rana i wykorzystują ten piękny dzień dają plusy, nietrzeźwa patola śpi dalej" i spędzeniu reszty dnia na bezproduktywnym przeglądaniu mirko oraz pisaniu głupich komentarzy ( ͡° ͜ʖ
źródło: comment_FP5nzdDmWCJY287Bp5GDSYSo8nCLMStF.jpg
PobierzLubię mirkować w niedzielne poranki. Mam wtedy pewność, że zbiera się tu elita Mirko, która nie zachlała pały dzień wcześniej, nie grała w gierki do 5 rano (z jednym uchem bez słuchawek, coby mamę usłyszeć i szybko kompa wyłączyć). Mam pewność, że dojrzali ludzie, którzy doceniają czym jest dzień wolny i nie tracą go na spanie do 12, a później narzekanie: "jak ten weekend szybko minął". Także szczęść boże wszystkim porannym Mirkom.
- 1
@balatka: na Ciebie liczyłem najbardziej ;)
- 0
@wonsz_smieszek: wstalem dzis 11,50 mimo ze nie zachlalem
- 1
Mireczki, podajcie tagi które warto wrzucić na #czarnolisto
Wolę zrobić to hurtem za jednym razem.
#pytanie #mirko
Wolę zrobić to hurtem za jednym razem.
#pytanie #mirko
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@szaremyszki: tygtag
konto usunięte via iOS
- 2























