Mirki pewnie ktoś z was podróżował #pkp z małym dzieckiem, takim lvl2, jeszcze pieluszkowanym.
Planuję wyjazd na dłuższą trasę i kombinuję z jak najlepsza opcją biletowo/miejscówkową.
Powiedziano mi w info pkp że kobieta może jechać w przrdziale dla matki z dzieckiem ale nikt inny poza nimi. czyli ja muszę jechać w oddzielnym przedziale #j--------e. Nie stać mnie na wykupowanie całego przedziału a nie wyobrażam sobie np przewijania kupy przy innych
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Naciass: regulamin RPO-IC nie reguluje nic dot. przedziału dla matki z dzieckiem - to jest przedział dla rodziców, a korzystanie odbywa się na zasadach wzajemnego współżycia społecznego. Niektóre wagony posiadają toalety dostosowane z przewijakami (w Pendolino taki znajduje się w wagonie nr 3 za warsem). ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
196 - 1 = 195 nie wiem o co chodzi moje wigry tyle nie jeździło ale jest dobrze poza tym bagażnikiem do niego co to juziu ukradł i sprzedał na złom nie wiem co to miało być a przecież umówiliśmy się z nim na konsumpcje dobrej wody mineralnej z źródeł pod ziemnych geotermalnych ale niestety w sklepie chcieli 5.126 za butelke litrowa co to ma być to jest do nie dopomyślenia tymczasem
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OctoBear: Nie wiem mariusz chyba moderatorzy coś pobalowali w weekendzik i jeszcze nie wrócili do żywych hehe ;))
Tak jak my w 87 pamiętasz na zlocie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Piszę poprawnie po polsku.
  • Odpowiedz
Witam wszystkich.

Mój lekarz ostatnio stwierdził, że jestem paranoikiem.


Podobne odczucia miałem, jak czytałem pewien wpis na #mirko i aż zaśmiałem się na głos.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Żyłem sobie spokojnie lat kilka, kupiłem sobie starsze (ale ładne) bmw, iphona, skończyłem studia, nosiłem wąskie spodnie, pracowałem w korpo, potem wszedłem na #mirko i dowiedziałem się że jestem burakiem, p---ą, pedałem, ciotą, s---------ą i przegrywem.

dziękuję Ci mirko! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#shitwykopsays #takaprawda #heheszki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirko jest jak wenecki bal karnawałowy

Każdy z nas nosi maskę, którą wybrał sobie tak, by odzwierciedlała jego wnętrze, lub wprost przeciwnie - by całkowicie zmylić i ukryć prawdziwą tożsamość. Przechadzamy się po wielkiej sali, pełnej dyskusji i emocji, parami lub w grupach. Przechodzimy do prywatnych pokoi, gdzie niektórzy decydują się zrzucać maskę, ukazują prawdziwą twarz, choć niektórzy mają pod spodem kolejne maski...

Nie wiemy kto jest kim, jaki jest
j.....n - Mirko jest jak wenecki bal karnawałowy

Każdy z nas nosi maskę, którą wyb...

źródło: comment_LlmBf3PX4TJGEWTIA2pHKe71Blnen5UJ.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#hipokryzja #przemyslenia #mirko #heheszki
Zabawne są mirki, które nie widzą niczego dziwnego we wstawaniu z samego rana w sobotę lub niedzielę tylko po to, by dodać żebro wpis w stylu "ci, którzy wstają z samego rana i wykorzystują ten piękny dzień dają plusy, nietrzeźwa patola śpi dalej" i spędzeniu reszty dnia na bezproduktywnym przeglądaniu mirko oraz pisaniu głupich komentarzy ( ͡° ͜ʖ
Sad_Statue - #hipokryzja #przemyslenia #mirko #heheszki 
Zabawne są mirki, które nie...

źródło: comment_FP5nzdDmWCJY287Bp5GDSYSo8nCLMStF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lubię mirkować w niedzielne poranki. Mam wtedy pewność, że zbiera się tu elita Mirko, która nie zachlała pały dzień wcześniej, nie grała w gierki do 5 rano (z jednym uchem bez słuchawek, coby mamę usłyszeć i szybko kompa wyłączyć). Mam pewność, że dojrzali ludzie, którzy doceniają czym jest dzień wolny i nie tracą go na spanie do 12, a później narzekanie: "jak ten weekend szybko minął". Także szczęść boże wszystkim porannym Mirkom.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach